PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dbnavigator

hamidehsadat
30-05-2007, 15:12
سلام
من روي فرمم چتد تا اديت دارم و يك dbnavigator .و در اديت كاربر يك كد را وارد مي كند و ممكن است از ان كد چند تايي داشته باشم حالا ميخواهم با dbnavigator ركوردهاي جدولم را براساس ان كد را پيمايش كنم . چگونه؟
ممنون

H A M E D
30-05-2007, 16:52
منظور شما اين هست كه بر اساس اون كد داده ها سورت بشن؟ نمي دونم شايد من منظورتون رو درست نگرفتم ولي اگر اينطور هست و شما مي خواين كه وقتي كاربر كد رو وارد كر ايندكس روي اون كد بره و بتونن بر اساس اون كد داده ها رو بگردن اول از همه ركوردهاتون رو بر اساس فيلد مربوطه سورت كنيد و سپس ايندكس رو تنظيم كنيد تا روي اون ركورد قرار بگيره. (خودم هم نفهميدم چي گفتم! هيچ وقت معلم خوبي نميشم!)

hamidehsadat
30-05-2007, 17:09
سلام
من از صحبت هاي شما متوجه نشدم كه چكار بايد بكنم.ولي من يك مثال ميزنم شايد بهتر متوجه بشويد ببينيد من يك جدوال دارم به نام حضور و غياب كه فيلدها: id(autoincrement -كد دانشجو- كد كلاس -كد استاد-كد درس و تاريخ جلسه اي كه دانشجو غيبت داشته است . حالا روي فرمم اين فيلدها را دارم .كاربر كه كد دانشجو را ميزند اگر اين كد در بانكم بود اطلاعاتش نمايش داده ميشود و من ميخواهم بر اساس اين كد جدولم را پيمايش كنم

مرد مباح
30-05-2007, 21:50
اين چيزي كه شما ميخواين ربطي به DBNavigator نداره. ميخواين يك جستجو را انجام دهيد كه خيلي هم سخت نيست.
در لينك امضاي من با عنوان " همه چيز درباره ديتابيسها" سرچ كنيد به دنبال Filter ويا -----.
جوابتون رو پيدا ميكنيد و اگه گشتين و نبود سوالتون رو مطرح كنيد.

موفق باشي.

hamidehsadat
31-05-2007, 09:45
ببنيد وقتي dbedit روي فرم داريم و يك dbnavigator و بخواهيم ركوردهاي جدوا را پيمايش كنيم روي يكي از باتن هاي dbnavigator كليك ميكنيم و ركوردهاي جدول پيمايش مي شوند حالا من به جاي دبي اديت ،اديت روي فرم دارم و مي خواهم وقتي كاربر روي باتن هاي dbnavigator كليك كرد ركوردهاي جدولم بر اساس ان كدي كه در يكي از اديت هام وارد كرده است پيمايش شود

مرد مباح
01-06-2007, 12:39
روي رويداد OnClick كدهاي زير را وارد كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته ميتوني اين كد رو بسته به هر دكمه اعمال كني و هر دكمه يك كار خاص رو بكنه.
امتحان كن و خبرشو بده.

اميدوارم مشكلت حل بشه.