PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Login و Logout یک ASP.NET Page

zrebar
30-05-2007, 14:52
دوستان سلام

من میخام یه کدی بنویسم که از یک Page به Page دیگری Login کنم. اما تو Logout شدن مشکل دارم . مشکل اینه که پس از اینکه Logout میکنم ، یعنی وقتی که کد زیر اجرا می شود :
;() Session.RemoveAll باز UserName و Password وارد شده تو Session میمونه و با کلیک کردن Back از Browser بدون نیاز به وارد کردن User و Password دوباره وارد Page دوم میشه. یعنی عملا Session ها از بین نمیرن و نابودی اونها با بستن Browser امکان پذیر است.

لطفا منو راهنمائی کنید.

hamidreza_buddy
31-05-2007, 21:10
بعد از Session.RemoveAll() یه بار صفحه رو Refresh کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zrebar
11-06-2007, 12:05
سلام
این کار رو هم کردم ولی نشد . تازه اگه بخام بین صفحات با Session بگردم و تو هر صفحه ای امان Login و Logout بزارم ، مشکل حادتر میشه .
لطفا کمک کنید.

_H2_
12-06-2007, 13:42
سلام
اگر منظورتان دکمه Back است، امکان شدید دارد که مرور گر مجدداً فایل را از اینترنت نگیرید و صفحه ای که نشان میدهد در اصل یک حالت Offline باشد!
برای تست: میتوانید فایلهای Offline را پاک کنید و بعد Back را بزنید و یا اگر در ساعت ساعت و دقیقه را نشان میدهید ببینید با بازگشت و Back کردن همین الآن صفحه لود شده یا همان صفحه قبلی بوده؟!

ضمناً برای logou بجز خالی کردن Session حتماٌ دستور زیر را هم اجرا کنید.
System.Web.Security.FormsAuthentication.SignOut

ahmadahmahi
12-09-2009, 13:40
ضمناً برای logou بجز خالی کردن Session حتماٌ دستور زیر را هم اجرا کنید.
System.Web.Security.FormsAuthentication.SignOut

سلام
آيا مي شه وقتي از مسترپيج استفاده مي كنيم براي بررسي Login بودن كاربر فقط تو صفحه مستر از كد زير استفاده كنيم و تو صفحات اصلي ديگه چك نكنيم ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

_H2_
18-09-2009, 17:05
سلام
امکان بررسی یکبار اعتبار سنجی کاربر فقط در یک محل وجود دارد و عقلانی اش هم همین است که مدام کدها copy و paste نشوند.
این محل مشترک میتواند جاهای مختلف باشد.
دانلود نمونه کد:
support.h02.ir/fwlink/?LinkId=1002214567