PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گیر کردن دکمه * کیبورد!

Sadjad Sharifian
09-08-2005, 23:14
سلام!! آقا من یه چند وقت پیش یه مقداری نوشیدنی ریخت رو کیبوردم...بعد خواستم کامپیوتر رو خاموش کنم تا مثلا خشک بشه بعد روشنش کنم که دوستام داشتن فیلم میدیدن بعد گفتن نکن و بیخیال شو از این حرفا!! بعد دیگه از اون روز شد که دکمه * قسمت سمت راست کیبوردم (Numbers) دیگه کار نکرد!! بعد خوب اگه فقط کار نمیکرد مشکلی نبود که خوب یدونه دیگه ازش داشتیم :wink: ..ولی وقتی خودم میزنم دکمه رو نمیتایپه منتها خودش خیلی وقتا گیر میکنه!! مثلا همین الان که داشتم این رو مینوشتم تا حالا n تا ستاره خود به خود تایپ شده که مجبور شدم BackSpace کنم!! بعد سعی کردم کیبورد رو بازش کنم اصلا کلا قید اون دکمه رو بزنم (اگه درست نشه) که نشد! یعنی باز نشد کیبورد!! داشت میشکست که دیگه ولش کردم! (کیبوردم از این کیبورد LapTopی های TVM هستش!!) بعد سوالم اینه که دیگه به چه روشی میشه اصلا اون دگمرو از کار انداخت؟! یا یه کاری کرد که دیگه هی گیرنکنه؟!
دمتون گرم..
یا علی.

saghy
10-08-2005, 01:20
سلام
سجاد جان بهترين راه قبل از دور انداختن كيبرد :wink: باز كردن و به دقت شستن تمامي كليدهاي منطقه اي است كه كثيف شده اند . شما پيچ هاي پشت كيبرد را باز كن و بعد صفحه گرافيتي كيبرد كه طلقي هست و احتمالا به صفحه رويي پيچ شده را باز كن تا فقط دكمه ها را داشته باشي . حالا كليد ها را از بالا به ارامي به طرف بالا بكش تا بيرون بياد و بعد با اسپري خشك همراه با لوله نازل داخل ريل هر كليد رابه خوبي اسپري كن و چند بار كليد را فشار بده تا خوب تميز بشه و بعد تمام .

Sadjad Sharifian
10-08-2005, 01:43
ساقی عزیز سلام!! سپاس از جوابت!! ولی این موضوع مال خیلی وقت پیشه!! منظورم اینه که دیگه اثری از رطوبت بعید میدونم که وجود داشته باشه!! موضوع اتصالی و این صحبتا باید باشه!! حالا یه سوال...نمیشه یه طوری نرم افزاری اون Key رو از کار انداخت که تو Windows XP اصلا کار نکنه؟! مرسی.
یا علی.