PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کامپوننتی برای ارسال ایمیل به صورت صفحه Html ...

Mahmood_N
30-05-2007, 00:46
سلام
من می خوام ایمیلی بفرستم که به صورت یک صفحه HTML باشه ، یعنی از اجزایی مثل تصویر و ... تشکیل شده ...
توجه کنید که نمی خوام اون رو Attach کنم ! ، می خوام ایمیل من به صورت یک صفحه HTML باشه ...

آیا کامپوننتی می شناسید که این کار رو بکنه ؟!

چون با کامپوننتهای Indy ، فکر کنم فقط متن رو میشه فرستاد ... ! ( اگه این طور نیست بهم بگید ) ...

با تشکر از همگی ...
موفق باشید ...

H A M E D
30-05-2007, 11:59
بهترين راه براي ارسال اينگونه ايميل ها استفاده از اكتيوايكس Chilkat MHT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست اگر دوستان نسخه كاملش رو داشته باشن خيلي خوبه! مي تو نين خصوصياتش رو توي صفحه سايتش ببينيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
براي استفاده 30 روزه از اون هم بعد از قرار دادن كمپوننت كد زير رو قبل از دستورات ارسال ايميل وارد كنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
mailman به عنوان نام كمپوننت هست.

Mahmood_N
02-06-2007, 04:10
سلام
دستتون درد نکنه ، دانلود کردم ، باید چیز جالبی باشه ...
ولی یه خورده کار کردن باهاش سخته ، البته هنوز ActiveX مربوط به ایمیل رو دانلود نکردم ، فقط Chilkat MHT رو گرفتم ...
شما خودتون تا حالا باهاش کردید ؟ طرز کارش رو می دونید ؟
باید بگردم دنبال نسخه کاملش ... !!

موفق باشید ...

H A M E D
02-06-2007, 11:47
من با اين نرم افزار كار كردم كار سختي نيست. شما اول نرم افزار رو نصب كنيد و بعد در دلفي از قسمت Install Component ، Import ActiveX رو انتخاب كنيد و به دنبا Chilkatmail (البته فكر كنم اين بود اسمش!) بگرديد. بقيه كار هم ساده هست.

soldier
02-06-2007, 18:05
بچه ی بد. حتی منبع رو هم نگی؟

--> ارسال ایمیل Chilkat Mail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همراه با آموزش :D

خداحافظ

Mahmood_N
05-06-2007, 10:09
من با اين نرم افزار كار كردم كار سختي نيست. شما اول نرم افزار رو نصب كنيد و بعد در دلفي از قسمت Install Component ، Import ActiveX رو انتخاب كنيد و به دنبا Chilkatmail (البته فكر كنم اين بود اسمش!) بگرديد. بقيه كار هم ساده هست.

سلام
ولی مشکل توی نصب نیست ، من توی استفاه مشکل دارم ، چون اولین بار هست که استفاده میکنم ، یه خورده سخته ... ، یعنی استفاده از اون از نصبش هم آسونتره که مراحل نصب رو توضیح دادید ... ! ؟

سولجر جان دستت درد نکنه ...

موفق باشید ...

Mahmood_N
05-06-2007, 10:12
@سولجر
من می خوام یک صفحه Html رو به ایمیل بفرستم ، با Mht هم کار کردی ... ؟
راستش هنوز خودم زیاد باهاش ور نرفتم ولی اگه موفق نشدم و اگه تو میدونی ، خوشحال میشم اگه بهم بگی ...

موفق باشی ...

NoneForce
05-06-2007, 10:27
سلام
مثل اينكه هركسي تبليغ جنس خودش را مي كند
مساله اصلي كه من متوجه نشدم اينه كه كل اين جريان سر يك ابزار رجيستر نشده است و فعلا داريد روش كار مي كنيد تا كد رجيسترش پيدا بشه!
خب فعلا مي تونيد اينو تست كنيد تا ...
ولي يه نگاهي هم به كامپوننت acSendMail داخل مجموعه AppControls بيندازيد.
امكان درج تصاوير داخل متن نامه را دارد.

Mahmood_N
05-06-2007, 14:19
سلام

سلام
مثل اينكه هركسي تبليغ جنس خودش را مي كند
مساله اصلي كه من متوجه نشدم اينه كه كل اين جريان سر يك ابزار رجيستر نشده است و فعلا داريد روش كار مي كنيد تا كد رجيسترش پيدا بشه!
خب فعلا مي تونيد اينو تست كنيد تا ...
ولي يه نگاهي هم به كامپوننت acSendMail داخل مجموعه AppControls بيندازيد.
امكان درج تصاوير داخل متن نامه را دارد
جناب NoneForce من وقتی AppControls رو دانلود می کنم پیغام ویروس می ده !!
نمی دونم مشکل از سیستم منه یا فایل !

به هر حال ممنون ...

NoneForce
05-06-2007, 14:27
سلام

جناب NoneForce من وقتی AppControls رو دانلود می کنم پیغام ویروس می ده !!
نمی دونم مشکل از سیستم منه یا فایل !

به هر حال ممنون ...

سلام
مشكلي نداره، اگر هم فايل exe اي داخلش است پاكش كنيد.
از چه آنتي ويروسي استفاده مي كنيد؟