PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای مکالمه رایگان از Pc به تلفن ثابت!!!

Novan
29-05-2007, 21:08
سلام دوستان
می خواستم بدونم نرم افزاری وجود داره که بشه باهاش از کامپیوتر به تلفن ثابت رایگان زنگ زد
(اینترنتم Adsl هستش در نتیجه مودمم Adsl هستش)
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

WooKMaN
29-05-2007, 21:49
عزيزدل جسسستجو ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

Novan
29-05-2007, 22:11
خیلی ممنونم دوست عزیز
ولی من نرم افزاری می خوام که بتونم از کامپیوتر به "تلفن ثابت" به صورت رایگان مکالمه کنم نه از کامپیوتر به کامپیوتر!
skype ین امکان رو داره اما پولیه که امکانش تو ایران نیست اعتبارش رو بخریم (لااقل خیلی سخته و گرفتاری داره)
یه سئوال: تو همین ایران شرکتی نیست که امکان تلفن از طریق اینترنت به تلفن ثابت (ولی برای ایران) رو بده؟
چون کارت های تلفن برای خارج گرون تموم میشن

WooKMaN
29-05-2007, 23:02
عزيزدل دستور dialer رو تو run بنويس و اجرا كن ببين بدردت ميخوره ...

;)

Novan
30-05-2007, 00:23
خیلی ممنون
اجرا کردم اما ارور میده و تماسی نمی گیره!
یه کمک هم می خواستم: موقع وارد کردن شماره ثابت باید کد شهری یا کشور رو هم وارد کنم؟ برای شماره موبایل چطور؟

Novan
30-05-2007, 13:04
منتظر راهنماییتون هستم

Novan
02-06-2007, 14:57
ای بابا!
یعنی تا حالا کسی از کامپیوتر به تلفن ثابت یا موبایل کسی زنگ نزده؟!!

Behroooz
02-06-2007, 18:46
ای بابا!
یعنی تا حالا کسی از کامپیوتر به تلفن ثابت یا موبایل کسی زنگ نزده؟!!

این کار رایگان نیست . پولیه ...

Reza Alimadadi
06-06-2007, 05:52
سلام ! اينها هستند ولی سرعت اينترنت پايين باشه بايد فراموش کنی که بخواهی با اينترنت زنگ بزنی !!!!!!!! در هر صورت چند تا سايت هست که برات ميزارم و هر کدوم يک مزيت دارد بايد خودت بستگی به نيازت انتخاب کنی ! اکثرا به اروپا و امريکا مجانی هستند و امريکا موبايل هم مجانی هست و باز معمولا کمی اعتبار برای تست هم دارند و میتونید در هفته فقط ۳۰۰ دقیقه مجاتی تلفن بزنید که کم نیست .
و برای بچههای خارج از کشور هم بگم که به ایران فقط ۱ سنت میشه زنگ زد و موبایل ۵ سنت .

اگه هم خواستی پولش را هم من برات ميرزم !!!! خوب حل شد ؟ خواستی ايمل بزن

فقط يادت باشه من بايد User va Password داشته باشم پس بهتر که با User va password معمولت اکانت باز نکنی !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iran 1cent europa aksaram majani

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ba pardakhte 10 € yek sal majani be europa

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SMS arzan lotfan khodeton check konied

aslan be in adres beried [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adrese hame inha hast faghat age bekhahied be seite asli vared beshied vaghti roe yeki az in seitha click kardied kalame voipphilippine. ra hazf konied va enter konied masalan [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] be in sorat mishe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] va khodeton zahmate barabari ghimatha ra bekeshied ke albateh baste be koja mikhahied tamas begirid darad , va aksareshon ham chand roz ya chand daghighe majani dareh vali hatman bayad sharj konied

ali reza majidi 14
06-06-2007, 12:42
آقا خواهشا یکی یه راهنمایی بکنه من نمی تونم
ممنون

Reza Alimadadi
06-06-2007, 16:05
سلام ! چه راهنمايی ديگه . اگه منظورت برنامه های Voip هست که فقط Download کن يعد Install و user و password بدی و با اعتباری که ميده تست کنی کجا مشکل هست ؟

sid
14-06-2007, 09:34
اقا اين ديالر چطوري كار ميكنه اصلا براي چيه

behnam_tr
16-06-2007, 14:24
:10:سلام دوست عزیز:10:

من برنامه modem spy رو پیشنهاد میکنم.حتما دانلود کن.

:40::40::40:دانلود برنامه :40::40::40:

-------------------------------------
Server nameFile versionFile sizeDownload link modemspy.com 3.5.1 350 K modemspy.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ----------------------------------------
:10:اگه شماره سریال هم خواستی بگو................

Mohsen6558
16-06-2007, 15:08
:10:سلام دوست عزیز:10:

من برنامه modem spy رو پیشنهاد میکنم.حتما دانلود کن.

:40::40::40:دانلود برنامه :40::40::40:

-------------------------------------
Server nameFile versionFile sizeDownload link modemspy.com 3.5.1 350 K modemspy.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ----------------------------------------
:10:اگه شماره سریال هم خواستی بگو................

چه ربطی داشت ایشون نرم افزار رایگان می خواد اینکه از خط تلفن خودمون استفاده می کنه !!!!

بی خیال شو چنین امکانی بصورت رایگان نیست

emra228
04-07-2007, 18:23
وقت کنکور می باشد کم رنگ می شویــــــــــــــــم!!!
!!! جناب کنکور تموم شده پر رنگ بشو !!!

خیلی راحت یک مودم DIAL-UP بخر بعد یک خط تلفن از مخابرات بگیر بهش وصل کن.

تازه اون موقع می تونی با Dialer زنگ بزنی.
موفق باشی

Novan
05-07-2007, 15:27
سلام ! اينها هستند ولی سرعت اينترنت پايين باشه بايد فراموش کنی که بخواهی با اينترنت زنگ بزنی !!!!!!!! در هر صورت چند تا سايت هست که برات ميزارم و هر کدوم يک مزيت دارد بايد خودت بستگی به نيازت انتخاب کنی ! اکثرا به اروپا و امريکا مجانی هستند و امريکا موبايل هم مجانی هست و باز معمولا کمی اعتبار برای تست هم دارند و میتونید در هفته فقط ۳۰۰ دقیقه مجاتی تلفن بزنید که کم نیست .
و برای بچههای خارج از کشور هم بگم که به ایران فقط ۱ سنت میشه زنگ زد و موبایل ۵ سنت .

اگه هم خواستی پولش را هم من برات ميرزم !!!! خوب حل شد ؟ خواستی ايمل بزن

فقط يادت باشه من بايد User va Password داشته باشم پس بهتر که با User va password معمولت اکانت باز نکنی !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iran 1cent europa aksaram majani

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ba pardakhte 10 € yek sal majani be europa

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SMS arzan lotfan khodeton check konied

aslan be in adres beried [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adrese hame inha hast faghat age bekhahied be seite asli vared beshied vaghti roe yeki az in seitha click kardied kalame voipphilippine. ra hazf konied va enter konied masalan [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] be in sorat mishe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] va khodeton zahmate barabari ghimatha ra bekeshied ke albateh baste be koja mikhahied tamas begirid darad , va aksareshon ham chand roz ya chand daghighe majani dareh vali hatman bayad sharj konied

خیلی ممنون رضا جان
من اینترنت ADSL دارم با سرعت 128 کیلوبیت که فکر کنم کافی باشه
من می خوام تماس های شهری بگیرم که رایگان باشه این امکان تو این سایت ها وجود داره؟ (البته دارم میرم که تست کنم)