PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف يك صفحه از دسكتاب

kasraaziz
29-05-2007, 21:03
وقتي كامپيوتر راروشن ميكنم يك صفحه مياد كه سلام دوست عزيز : ميخوام اين صفحه نياد بايد از كجا پاكش كنم ممنون ميشم كمكم كنيد
كامپيوترم را به يكي از دوستام دادم ويروس يابي كنه يك صفحه ايي را طراحي كرده ودرقسمت رجيستري گذاشته كه وقتي كامپيوترراروشن ميكنم اين صفحه مياد بلد بودم كجا بايد برم وپاك كنم اما الان يادم رفته كسي ميدونه درقسمت رجيستري كجا بايد بريم اين صفحه را پاك كرد

meysam2145
29-05-2007, 21:31
امیدوارم با این حل شه:
می توان در ابتدای شروع ویندوز پیامی را به عنوان خوش آمد گویی یا یادآوری چیزی به کاربران در نظر گرفت. در برخی از سایت های رایانه ای نیز می توان پیام هایی به منظور هشدار یا تذکر در ابتدای کار تنظیم نمود. برای این منظور از داخل رجیستری به مسیر زیر رفته و مقادیر دستورهای LegalNoticeCaption و LegalNoticeText را به پیام مورد نظر خود تغییر دهید.
مراحل کار: ابتدا از منوی start گزینه Run را انتخاب کنید و کلمه regedit را در آن تایپ کنید و سپس دکمه ok را بزنید. با این کار، شما وارد رجیستری ویندوز می شوید. حالا در پنجره Registry Editor مسیر زیر را با دقت دنبال کنید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
خواهید دید که در قسمت سمت راست پنجره تعداد زیادی دستورات رجیستری وجود دارد. حال شما از بین آنها بر روی دستور LegalNoticeCaption دابل کلیک کنید و در کادر مستطیل شکل داخل آن به زبان انگلیسی یا فارسی عنوان مورد نظر خودتان را بنویسید. سپس بر روی دستور LegalNoticeText هم دابل کلیک نمائید و در کادر داخل آن پیام مورد نظرتان را یادداشت نمائید. کار تمام است. حالا پنجره Registry Editor را ببندید و سیستم خود را Reset یا Log Off کنید تا نتیجه کارتان را ببینید.

online-amir
29-05-2007, 22:47
خیلی خوب بود میثم...!

تنکس... .

kasraaziz
31-05-2007, 08:13
امیدوارم با این حل شه:
می توان در ابتدای شروع ویندوز پیامی را به عنوان خوش آمد گویی یا یادآوری چیزی به کاربران در نظر گرفت. در برخی از سایت های رایانه ای نیز می توان پیام هایی به منظور هشدار یا تذکر در ابتدای کار تنظیم نمود. برای این منظور از داخل رجیستری به مسیر زیر رفته و مقادیر دستورهای LegalNoticeCaption و LegalNoticeText را به پیام مورد نظر خود تغییر دهید.
مراحل کار: ابتدا از منوی start گزینه Run را انتخاب کنید و کلمه regedit را در آن تایپ کنید و سپس دکمه ok را بزنید. با این کار، شما وارد رجیستری ویندوز می شوید. حالا در پنجره Registry Editor مسیر زیر را با دقت دنبال کنید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
خواهید دید که در قسمت سمت راست پنجره تعداد زیادی دستورات رجیستری وجود دارد. حال شما از بین آنها بر روی دستور LegalNoticeCaption دابل کلیک کنید و در کادر مستطیل شکل داخل آن به زبان انگلیسی یا فارسی عنوان مورد نظر خودتان را بنویسید. سپس بر روی دستور LegalNoticeText هم دابل کلیک نمائید و در کادر داخل آن پیام مورد نظرتان را یادداشت نمائید. کار تمام است. حالا پنجره Registry Editor را ببندید و سیستم خود را Reset یا Log Off کنید تا نتیجه کارتان را ببینید.
ميثم جان من اينكارراكردم اما چيزي پيدانشد ومن اين صفحه رانتوانستم پيداكنم اين روش براي مطلب نوشتن اول بوت شدن كامپيوتر جواب ميده ولي من نميدونم چطوري بايد اين صفحه را كه دوستم گذاشته پيداش كنم وكلا اين صفحه راپاك كنم

Soda
31-05-2007, 11:44
عكسي چيزي ازش بزار تا ببينيم دقيقا كجا رو ميگي و چه ريختي هست

kasraaziz
31-05-2007, 12:48
عكس نميخواد
وقتي كه كامپيوتر داره مياد بالا يك صفحه اي نشون ميده كه يك سبد گل داره وروش نوشته سلام دوست عزيز ..معلوم ميشه اين صفحه را درقسمتي از ويندوز احتمالا درsystem32 قرارداره من قبلا بلد بودم چكار كنم حتي خودم يك صفحه توي paint درست كردم ونوشته بودم دوستان مرا ويروسي نكنيد وروي كامپيوتر اداره گذاشتم وتوي رجيستري دريك شاخه كه يادم رفته قراردادم وريستارت كردم وقتي كامپيوتر بالا اومد اين صفحه اومد وبااعتراض بچه ها پاكش كردم حالا دوست من دقيقا همين كارراكردم اما من يادم رفته كجا اين كارهاراميكردم اگه كسي بلده يادم بياره ممنون ميشم