PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *********یعنی هیچ چارای نیست***********

mm_yaghoob
29-05-2007, 14:42
سلام بر شما بزرگوارن
اقا یعنی برای این بابلیون 6 در دنیا چارای نیست
حقیقتا" من تا به حال روشهای خیلی زیادی را برای کرک کردن مترجم بابلیون دیدم و تست کردم که هیچ کدام جواب نداده و بهد از مدتی بابلیون به سایتش متصل شده و از کار افتاده به جز استفاده ار فایروال مکافی
که ان هم متاسفانه سرعت سیستم را خیلی پایین میاره
بجز استفاده از فایروال مکافی روشی دیگر برای کرک کردن بابلیون که شما شخصا" انرا تست کرد اید نیست
راهنمایی کنید

hamilton
29-05-2007, 15:01
دوست عزيز حتما نبايد از فايروال McAfee استفاده كنيد.شما اگر از هر فايروال ديگري هم كه مدنظر شماست استفاده كنيد ميتوانيد با بلوك كردن دسترسي اين برنامه مانع از چك كردن سريال برنامه با server خود شويد و بدين ترتيب نيازي هم به كرك كردن نخواهيد داشت.من توصيه ميكنم اگر ميخواهيد از يك فايروال خوب و معتبر كه كاركردن با آن دردسر هم نداره استفاده كنيد از نسخه رايگان ZoneAlarm استفاده كنيد.
موفق باشيد.

mm_yaghoob
29-05-2007, 18:09
دوست من همانطور که میدانید فایر والZoneAlarm هم خیلی گیر میده ولی من از انتی ویروس و فایروال کاسپر استفاده می کنم ولی این نمی تواند انرا مسدود کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hesamzadeh
30-05-2007, 01:44
با عرض سلام
مشکلی نیست که در p30world آسان نشود********** مرد باید که هراسان نشود
لینک زیر رو دانلود کن برای اینکه حجمش کم بشه خیلی از دیکشنری هاشوش حذف کردم(حدود 300تا بود)که میتونی مجددا از سایت بابیلون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونارو دانلود کنی.
این دیکشنری فول ورژن(فول کرک)! است و ابدا خراب نمیشه .:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید