PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کپی کردن dvd در هارد.

بهنازی
29-05-2007, 11:40
با سلام .
میخواستم بدونم چجوری باید dvd که چند تا زیر نویس و صدا داره باید کپی کرد که وقتی از روی هارد اجرا میکنیم هم همه زیرنویس و غیره رو داشته باشیم.من یه دونه کپی کردم ولی زیر نویس غیر فعال هستش.ممنون میشم جواب بدین.

nw_nk
29-05-2007, 11:53
با سلام .
میخواستم بدونم چجوری باید dvd که چند تا زیر نویس و صدا داره باید کپی کرد که وقتی از روی هارد اجرا میکنیم هم همه زیرنویس و غیره رو داشته باشیم.من یه دونه کپی کردم ولی زیر نویس غیر فعال هستش.ممنون میشم جواب بدین.

باید از DVD ایتون Image بگیرید!

با نرمافزاریهایی مثل Nero یا UltraISO یا Alcohol یا CloneDVD یا ...

اون موقع شما فایلی همحجم DVD ایتون رو هارد دارید که هر موقع بخواهید عین DVD ایتون درون درایو مجازی قرار میگیره!

اینجوری شما دقیقا خود DVD رو بدون هیچ کم و کاستی در اختیار دارید!

godsmak
29-05-2007, 12:44
باید از DVD ایتون Image بگیرید!

با نرمافزاریهایی مثل Nero یا UltraISO یا Alcohol یا CloneDVD یا ...

اون موقع شما فایلی همحجم DVD ایتون رو هارد دارید که هر موقع بخواهید عین DVD ایتون درون درایو مجازی قرار میگیره!

اینجوری شما دقیقا خود DVD رو بدون هیچ کم و کاستی در اختیار دارید!

خیلی سخت گرفتی!!!
کافیه فولدر Video_TS رو به طور کامل کپی کنی تو هارد و بعد با برنامه ای مثل PowerDVD بازش کنی:
از قسمت Selected Source گزینه Open DVD File On... رو انتخاب کن و فولدر VIDEO_TS رو انتخاب کن.

بهنازی
29-05-2007, 16:01
godsmak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دستت درد نکنه درست شد اما اگه بخواهیم اینو رو dvd رایت کنیم چیکار بکنیم که dvd پلیر نمایش بده.
با تشکر

raheman
30-05-2007, 00:35
اگه بخواهی رایت کنی ، همانطور که دوستمون nw-nk فرمودند Image بگیری راحت تری و با برنامه nero یا هر برنامه دیگه ای تو dvd رایت می کنید .

بهنازی
30-05-2007, 09:45
نه منضورم اینه که از روی هارد که دوتا پوشه AUDIO_TS و VIDEO_TS دارم چجوری باید رایت کنم که dvd پلیر نمایش بده.

raheman
30-05-2007, 12:11
اونا رو توی nero در قسمت ، Video and picture دو مرتبه باید به DVD Video Files تبدیل کنی.

بهنازی
30-05-2007, 22:58
چرا دوباره تبدیل کنم اینها که dvd هستند.

raheman
31-05-2007, 13:38
درسته ولی برای شناسایی توسط DVD player مجبوری اینکارو بکنی مثل رایت VCD که باید دومرتبه خود برنامه رایت تبدیل کنه تا دستگاه بشناسه چون فقط با یه copy paste ساده نمی تونه بشناسه،و....

بهنازی
01-06-2007, 22:06
با تشکر از همه دوستان.