PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه تو یک کامپیوتر که دو تا ویندوز نصب شده 1 بازی رو تو 1 ویندوز نصب کرد تو یکی دیگه اجرا کرد.

Satrikon
29-05-2007, 03:02
چطور میشه تو یک کامپیوتر که دو تا ویندوز نصب شده 1 بازی رو تو 1 ویندوز که نصب کردی تو ویندوز دیگه هم اجرا کنی...
مثل هاف لایف2...
؟؟؟؟

M O H S E N
29-05-2007, 12:55
ببینید دوست عزیز.

برخی بازی ها که در ویندوزهای دیگر هم اجرا میشوند : مثل وارکرافت و مدال و ..... هنگام اجراشدن فقط نیاز به فراخانی فایل های اصلی دارند و مشکلی در اجرا شدن در ویندوز های دیگر ندارند.

ولی برخی دیگر مانند : PES . Half Life2 . Air.Strike و .... علاوه بر فایل های اصلی ، فایل هایی در ویندوز کپی میکنند که آنها هم بخشی از فایل هایی هستند که باید فراخوانی شوند.

علاوه بر اینها . برخی بازی ها نیز حتی نیاز به تغیرات در تنظیم ریجستری دارند.

الا ایهال نیازیهایی که در دسته دوم هستند فقط روی سیستم عاملی اجرا میگردند که قفبلا نصب گشته اند.

gogole magole
29-05-2007, 13:48
برخی بازی ها که در ویندوزهای دیگر هم اجرا میشوند : مثل وارکرافت و مدال و ..... هنگام اجراشدن فقط نیاز به فراخانی فایل های اصلی دارند و مشکلی در اجرا شدن در ویندوز های دیگر ندارند
اره منم با این حرف موافقم
ولی
اگه دوتا ویندوزهات یکیشون اکسپی و دیگری نودوهشت باشه.......
بعضی بازیها فقط روی ویندوز اکسپی اجرا میشن و بعضی بازی های خیلی قدیمی رو نودوهشت
خوب اگه میشه اسم ویندوزهاتو بگو

COMING-UP-NEXT
30-05-2007, 15:22
چون بعضی از فایل های لازم برای اجرای بازی ها در فایل های اصلی ویندوز ها ذخیره میشن نمی تونی تو هر دوتا ویندوز اجرا کنی ...

مگه بازی هایی که همچین شرایطی ندارن دوستمون توضیح دادن .

raheman
30-05-2007, 22:29
بله کاملا درسته چون بیشتر بازی ها نیز حتی نیاز به تغییرات در ریجستری دارند.

ali reza majidi 14
31-05-2007, 11:08
آقا تایید میشه

Satrikon
31-05-2007, 14:13
آقا اینا رو که خودم میدونستم!!!!!!!!!!!!!!!

ببینید دوست عزیز.

برخی بازی ها که در ویندوزهای دیگر هم اجرا میشوند : مثل وارکرافت و مدال و ..... هنگام اجراشدن فقط نیاز به فراخانی فایل های اصلی دارند و مشکلی در اجرا شدن در ویندوز های دیگر ندارند.

ولی برخی دیگر مانند : PES . Half Life2 . Air.Strike و .... علاوه بر فایل های اصلی ، فایل هایی در ویندوز کپی میکنند که آنها هم بخشی از فایل هایی هستند که باید فراخوانی شوند.

علاوه بر اینها . برخی بازی ها نیز حتی نیاز به تغیرات در تنظیم ریجستری دارند.

الا ایهال نیازیهایی که در دسته دوم هستند فقط روی سیستم عاملی اجرا میگردند که قفبلا نصب گشته اند.

منم سوالم همین بود!!
من 2 تا اکس پی دارم یکسش مال داداشمه!
میخوام هاف لایف 2 رو که تو ویندوزش نصب شده روی وین خودم اجرا کنم
فقط اگه بلدین بگین!!!
سوال رو تکرار نکنین
آقا ممنون
یا مولی الموحدین