PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shadow of Rome

pejmaan
29-05-2007, 02:11
سلام به همگي اميدوارم كسي بتونه كمكم كنه :

من در مر حله ي senate house هستم و يكي از ماموريت هام اينه : sneak into the senate house

ولي هر چي ميكنم نمي تونم دزدكي وارد خونه بشم يه نگهباني اونجا وايساده تكون نمي خوره ؟؟

اگه كسي ميدونه ممنون ميشم راهنماييم كنه :46:

END_BOY
29-05-2007, 05:45
سلام به همگي اميدوارم كسي بتونه كمكم كنه :

من در مر حله ي senate house هستم و يكي از ماموريت هام اينه : sneak into the senate house

ولي هر چي ميكنم نمي تونم دزدكي وارد خونه بشم يه نگهباني اونجا وايساده تكون نمي خوره ؟؟

اگه كسي ميدونه ممنون ميشم راهنماييم كنه :46:

اگر درست یادم مونده باشه کنار نگهبان باید یک اسب باشه که باید یک کاری بکنی که اون اسب حرکت بکنه تا حواس نگهبان پرت بشه
دقیقا یادم نیست :13:

لیلی پود
11-06-2010, 20:14
سلام اقا من تو مرحله ی Great Arena Round VI موندم
فقط ازش فهمیدم که باید شمشیر چوبی رو پیدا کنید دیگه نمی دونم چی میخواد
اون بالا طبقه ی دومش یه چیزی مثل مهراب هست که توش ضربدر میزنم میگه باید با شمشیر چوب باشه کمک کنید

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

و برای دوست بالای بگم که برید ببینید سیب هایی رو زمین افتاده اونو بزنید به اسب تا به حرکت دراد و همه رو بکشه

aminbritney
12-06-2010, 11:42
سلام اقا من تو مرحله ی Great Arena Round VI موندم
فقط ازش فهمیدم که باید شمشیر چوبی رو پیدا کنید دیگه نمی دونم چی میخواد
اون بالا طبقه ی دومش یه چیزی مثل مهراب هست که توش ضربدر میزنم میگه باید با شمشیر چوب باشه کمک کنید

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

و برای دوست بالای بگم که برید ببینید سیب هایی رو زمین افتاده اونو بزنید به اسب تا به حرکت دراد و همه رو بکشه
من خیلی وقت پیش بازی کردم.ولی فکر کنم اون مرحله ایی هست که باید شمشیر ردیوس رو پیدا کنی .و بعد وسط زمین 1برجک مانند هست که 2-3طبقه هست. اطراف زمین درهایی وا میشن و آدمها بیرون میان.همون اول که مرحله شروع شد و تازه وارد زمین شدی مستقیم تا انتهای زمین برو بعد در کنار در سمت چپ بایست.هر کی ازش میاد بیرون رو بکش.فکر کن حدود 10تا آدم باید بکشی و بعد 1زنه میاد بیرون که شمشیر چوبی ردیوس دستش اون بگیر و به بالای برجک ببر.:46:

لیلی پود
14-06-2010, 13:09
مرسی داداش خیلی گلی

_sepideh_
21-06-2010, 17:16
]من اين بازي Shadow Of Rome رو تموم كردم تو مرحله ي Senate House بايد نگهبان جلوي خونه ي marcus Ciero رئيس سنا رو گول بزني مثلا باهاش صحبت كني و بگي يه اتفاقي تو يه جايي افتاده بعد اون ميره ببينه چي شده و بعد بايد وارد خونه بشي اما اون تو تعداد نگهبانها با بيرون خونه قابل مقايسه نيست پس بايد مراقب باشي توي خونه كه رفتي يه لباس مخصوص سناتورها تو يكي از اتاقها رو زمين افتاده اگه اونو بپوشي هيچ كس بهت شك نميكنه آخر اين بازي معلوم ميشه كه آنتنيو كه جانشين سزار شده اونو كشته بعد به كمك لژيونر هاي يونان مي خواد روم رو از بين ببره كه شما بايد به كمك ارتش روم بريد و جلوشو بگيريد.
اين بازي خيلي آسونه من تو پنج روز تمومش كردم البته بايد بگم خيلي مرحله داره.

omid1380
14-08-2012, 13:38
سلام من تو مرحله ی city gates گیر کردم وارد یه جا میشه که چند تا مغازه داره آخر این جا که میری سمت راست یه خونه هست جلو تم یه دروازه یه سگم دنبالت میکنه ولی آزاری نداره

orochi
14-08-2012, 13:42
سلام
دوستان از این بازی که دارین حرف میزنین حداقل چندتا عکش ازش بزارین

omid1380
20-08-2012, 00:59
من توی اون جایی که باید مارکوس رو تعقیب کنی گیر افتادم اصلا من نمیدونم مارکوس کی هست

omid1380
22-08-2012, 19:30
کسی جواب نمیده

salar182
31-01-2013, 09:57
دوست عزیز باید تو مپ قبلی که مردم جمع شدن بری به سن و به مردم یه چیزایی بگی تا برن اونجا باسرباز حرف بزنند تا تو بری تو تا آخر که بری یکی جلوی در ایستاده .باید سنگ رو پرتاب کنی اون ور تا حواسش بره اونجا توبری تو. :n29::n02: