PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک FaceFilter Studio ورژن2

تهرانی
28-05-2007, 17:05
سلام به دوستان عزیز
لطفا کرک برنامه FaceFilter Studio ورژن 2 را در صورت امکان در اینجا معرفی کنید.منتظر کمکتونم.

این هم توضیحات برنامه:

روتوش و زیباسازی تصاویر صورت توسط FaceFilter Studio ::

تصاویری که توسط دوربینهای دیجیتالی از صورت افراد گرفته می شوند در عین کیفیت بسیار بالا , ممکن است ایراد های جزیی مختلفی داشته باشند که از زیبایی تصویر شما بکاهند , ایرادهایی چون نمایش دقیق چین و چرو ک و لک های پوستی , گودی و سیاهی زیر چشم , قرمزی رنگ چشم به خاطر فلش , بازتاب و تاثیر نور فلش بر روی پوست صورت و .....

برای رفع این گونه ایرادهای تصاویر چه میکنید؟ به سراغ نرم افزارهای بزرگ ویرایش تصویر مانند فتوشاپ و کرل میروید ؟

FaceFilter Studio نام نرم افزاری مختص این کار و محصولی از شرکت Reallusion است که به شما امکان روتوش , آرایش و زیبا سازی تصاویر صورت را در محیطی حرفه ای و مخصوی این کار می دهد .دارای ابزارهای گوناگونی مانند لوازم آرایشی ( رژ و مداد و سایه ) و ابزارهای زیباسازی دیگر مانند سفید کننده ی دندان و ... ابزاری برای Anti-Aging یا همان پایین آوردن سن با از بین بردن چین و چروک های پوست صورت و دور چشم , ابزارهایی برای کاهش قرمزی جشم , تنظیم و بهبود رنگ پوست , کاهش میزان سایه افتادگی روی صورت , تغییر رنگ پوست ( تا حدی برنزه یا سفید و ... کردن ) , مخفی کردن جوش ها و لک های صورت , تغییر حالات صورت( برای مثال اخم لب ها تبدیل به لبخند می شود ) و .....

آسانی کار با این نرم افزار و مراحل 4 گانه ی ایجاد تغییرات بر روی تصاویر از ویژگی های دیگر این محصول قدرتمند است .

Oracle_Eldorado
28-05-2007, 19:03
برای شما :
لینک کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تهرانی
01-06-2007, 17:52
........................

تهرانی
01-06-2007, 17:55
برای شما :
لینک کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام اوراکل عزیز.لینکی که دادید مربوط به ورژن 2 نیست و قابل استفاده نیست.من به کرک ورژن 2 نیاز دارم.همچنان منتظرم.

تهرانی
19-06-2007, 16:53
سلام دوستان.کرک نسخه 2 هنوز دستتون نرسیده؟

mohammadflash2006
20-06-2007, 01:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تهرانی
23-06-2007, 20:48
دوست من لینکی که دادی فیلتر شده!!!!!!!!!!!

dokhtare khorshid
12-09-2007, 16:26
سلام دوستان عزيز
خسته نباشيد.من از اين نرم افزار استفاده ميكنم ولي مشكلي كه دارم اينه بعد از ذخيره عكس روي عكس ذخيره شده مهر facefilter studio2 حك ميشه.اگر امكان داره من رو راهنمايي كنيد براي رفع اين مشكل چيكار كنم.از همگي ممنونم.شاد و سلامت باشيد.يا حق

Alastoor
12-09-2007, 16:49
سلام دوستان عزيز
خسته نباشيد.من از اين نرم افزار استفاده ميكنم ولي مشكلي كه دارم اينه بعد از ذخيره عكس روي عكس ذخيره شده مهر facefilter studio2 حك ميشه.اگر امكان داره من رو راهنمايي كنيد براي رفع اين مشكل چيكار كنم.از همگي ممنونم.شاد و سلامت باشيد.يا حق

خب اين به خاطر اينه كه نسخه رجيستر نشده...

Reallusion FaceFilter Studio v2.0-EDGE :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bahdar
12-09-2007, 19:04
Reallusion FaceFilter Studio v2.0-EDGE:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید