PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امان از اين هنگ كردن

tooba53
28-05-2007, 06:49
سيستم من مدام هنگ مي كنه دليلش چي ميتونه باشه ؟ اين روزا هم خود به خود خاموش ميشه نميدون چرا ؟ يه بازي كم حجم هم كه اجرا ميكني باز هنگه ؟ راهنمايي كنين .. ممنونم

nw_nk
28-05-2007, 09:48
سيستم من مدام هنگ مي كنه دليلش چي ميتونه باشه ؟ اين روزا هم خود به خود خاموش ميشه نميدون چرا ؟ يه بازي كم حجم هم كه اجرا ميكني باز هنگه ؟ راهنمايي كنين .. ممنونم

هنگ کردن دلیلهای زیادی میتونه داشته باشه!

نگفتید ماله شما چطوری هنگ میکنه؟ صفحه آبی یا کاملا هنگ که حتی موس هم تکون نمیخوره یا Restart ...

ممکنه از گرما باشه! مخصوصا اینروزها و هنگام فشار به CPU

بهتره در زمان عادی و هنگام پردازش شدید , با نرمافزاری مثل Sandra دمای CPU رو چک کنید!

Hadi King
28-05-2007, 17:46
فكر كنم سخت افزارها تو كيس با هم جور نيستن كه باعث هنگ كردن ميشه tooba53 اگه كامپيوترت درش بازه:31: گرانتي هم نداره يه فن رو كارت گرافيك بزار چون من خودم اين كارو كردم ولي اگه اون فني رو كه خودم گذاشتم بردارم كامپيوترم هنگ ميكنه :41: همين جوري كه تو گفتي:10:

Hadi King
28-05-2007, 17:50
فكر كنم سخت افزارها تو كيس با هم جور نيستن كه باعث هنگ كردن ميشه tooba53 اگه كامپيوترت درش بازه:31: گرانتي هم نداره يه فن رو كارت گرافيك بزار چون من خودم اين كارو كردم ولي اگه اون فني رو كه خودم گذاشتم بردارم كامپيوترم هنگ ميكنه :41: همين جوري كه تو گفتي

H A M E D
28-05-2007, 17:54
مممكنه اشكال از فن سي پي يو و يا رم باشه. كه احتمال مورد اول بيشتره.

saviss
28-05-2007, 21:51

هنگ کردن دلیلهای زیادی میتونه داشته باشه!

نگفتید ماله شما چطوری هنگ میکنه؟ صفحه آبی یا کاملا هنگ که حتی موس هم تکون نمیخوره یا Restart ...

ممکنه از گرما باشه! مخصوصا اینروزها و هنگام فشار به CPU

بهتره در زمان عادی و هنگام پردازش شدید , با نرمافزاری مثل Sandra دمای CPU رو چک کنید!

مممكنه اشكال از فن سي پي يو و يا رم باشه. كه احتمال مورد اول بيشتره.
تمام جواب های بالا ممکنه درمورد سیستم شما صادق باشه........
مشخصاتشم که ننوشتین.......
اما فکر کنم جوابH A M E Dوhich_kas & eblisنزدیکترین جواب به سوال شما باشن
بهتربود مشخصات سیستمتون واینکه ازچه زمانی اینجور شده رو می نوشتین:11:

nw_nk
28-05-2007, 21:58

اما فکر کنم جوابH A M E Dوhich_kas & eblisنزدیکترین جواب به سوال شما باشن
بهتربود مشخصات سیستمتون واینکه ازچه زمانی اینجور شده رو می نوشتین:11:

این حرف ایشون احتمال گرمای بیش از حد CPU یا گرافیک رو بالا میبره!

هرچند همونجوری که ساویس گفت , باید کمی اطلاعات بیشتر بدی! چه موقع اینجوری میشه و از کی؟

راستی نگفتی چطوری میشه؟ کاملا هنگ میکنه؟ بدون هیچگونه جوابی؟ صفحه آبی؟

COMING-UP-NEXT
30-05-2007, 15:18
ایراد چیزهای زیادی می تونه باشه ...

هم نرم افزار و هم سخت افزار می تونن باعث هنگ سیستم بشن ... پس نمیشه قضاوت کرد .

به عنوان مثال شما فلان نرم افزار رو نصب می کنی رو سیستمت این نرم افزار اینقدر از CPU و یا cash حافظه می گیره تا بالاخره سیستم هنگ کنه .

در مورد سخت افزار هم ممکنه cpu fan مشکل داشته باشه که مدام هنگ می کنه .

اطلاعات بیشتر بده تا کمک کنیم .

موفق باشی .