PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل کردن کیبورد به گامپیوتر

raminmousavi
28-05-2007, 00:41
سلام. من تازگی یه کیبوردخریدم. میخوام مستقیما به کامپیوتر وصل کنم و ظبط کنم اهنگارو. یعنی با میکرفن نشه.
از چه برنامه ای استفاده کنم؟ و چهطور؟
مرسی

Doyenfery
31-05-2007, 04:55
ارگ شما احتمالا یه خروجی استاندارد استریو داره ..
اونو به لاین این (line in) مادر بوردتون نصب کنید ..
و با برنامه ای مثلا مثل Jet audio صدا رو کپچر کنید .
موفق باشید

novintaz
01-06-2007, 22:09
ارگ شما احتمالا یه خروجی استاندارد استریو داره ..
اونو به لاین این (line in) مادر بوردتون نصب کنید ..
و با برنامه ای مثلا مثل Jet audio صدا رو کپچر کنید .
موفق باشید

من قبلا این کارو کردم.
استریو کردنش کار حضرت فیله.
اول باید سوکت تبدیل یکی به دو تا گیر بیاری که بتونی دو تایی به یک لاین این وصل کنی.
ولی بعد این کار دیگه با جت آدیو هیچ مشکلی نیست.
فقط صدای رکورد کردن رو نصف بذار و صدای کیبوردت تا آخر پر کن.
موفق باشی.

kourosh_sos
01-06-2007, 22:43
سلام دوست من بنده خودم ياماها psr-1000 دارم اگه مدل كيبوردت مثله منه كه چه بهتر اگرم نه كه تمام ارگ هاي جديد يه فيش Av دارن كافيه كه يه سيم رابط دو به يك بگيري بعد دو تا فيش مربوط به AV رو به پشت كيبورد بزني و بعد اون طرف سيم رو به line in بزن حالا برو تو تنضيمات صداي ويندوز و line in رو فعال كن و مطمئن شو كه صداش بسته نيست بعد با يه برنامه مثل Jet audio كه بهترينشم همين برنامست شروع كن به ركورد كردن و خودم چند روز پيش فيلم يكي از دوستامو ميخواستم ميكس كنم اومدم كيبوردو وصل كردم زدم و خوندم بعد صداشو انداختم رو فيلم و خيلي كيفيت خوبي هم داشت اگه مشكلي بود بگو كمكت كنم در ضمن اگه قبلا كيبورد نميزدي اينو از من داشته باش دنبال سبك گوشي نرو و آكورد گيري هم همراه با نوت ياد بگير من الان خودم 8 سال كيبورد ميزنم و گروهم داريم

raminmousavi
02-06-2007, 23:04
سلام. مرسی که کمکم میکنین بچه ها.
عرض کنم که کیبردم یاماها 295 هست. من مشکل وصل کردن به کامپیتر رو همون شب که پست رو دادم حل کردم. یه سیم خریدم که یه ترفشو زدم به ورودیه میکروفن مادربرد و یهطرف هم که یه فیش بزرگ بود به کیبرد زدم. و راهت با بهترین کیفیت با برنامه sony sound foge 8
دارم ظبت میکنم. منتها مشک الان اینه که بین زدن کلید ارگ و پخش صداش از اسپیکر فاصله هست. یعنی من بعد از چند صدم ثانیه بعد از اینکه کلید کیبرد رو میزنم، تازه صدا رو میشنوم. و این باعث میشه که اصلا نتونم هماهنگ کنم. اگه صدارو قطع کنم هم که اصلا نمیشه فهمید که چی میزنم خوب. یه راهی میخوام که صدا از همین اسپیکر ارگ پخش بشه ولی ضبط کردن تویکامپیوتر انجام شه.
مرسی

raminmousavi
06-06-2007, 23:02
سلام. کسی نتونست مشکل من رو حل کنه؟ :d