PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه نمایی درباره انتخاب رشته برای دانشگاه

hippo
09-08-2005, 07:40
کسی میدونه کار این شرکت های کامپیوتری که انتخاب رشته می کنند چه جوری و یا خودمون چه جوری میتونیم با کامپیوتر انتخاب رشته کنیم

Mohammad
09-08-2005, 08:36
انتخاب رشته كامپيوتري اصلا اصلا اصلا به درد نمي خوره :arrow:
يه وقت اشتباه نكنيا!!!
بهتر به يه نفر مطمئن مراجعه كني نه انتخاب رشته كامپيوتري و نه جاهايي مثل كانون فرهنگي و اين جور جاها :arrow:

Arashi
09-08-2005, 12:46
معلم خودمون كه يكي از طراحانش بود گفت من خودم واسه پسرم ازش استفاده نمي كنم :arrow: :arrow:

Mehran
12-08-2005, 21:51
شما دوستان از كجا مطمعن هستيد كه همهشون كشكن ؟
با تشكر مهران :arrow:

BABAK_MORADI86
19-07-2007, 20:29
من فکر می کنم کسی که رتبه اش یک یا دو رقمی شده می تونه خودش انتخاب رشته انجام بدهٰ ولی یکی که رتبه اش 5هزار یا 12 هزار شده از کجا باید بفهمه که چه رشته یی رو اول انتخاب کنه و چه رشته یی رو حذف کنه. از چه رشته هایی شروع کنه و اینکه کدوم رشته ها رو قبول میشه.
این برنامه های کامپیوتری که میگین اینقدا هم بد نیستند البته درسته برای کسی که انتخاب رشته می کنه درآمد خوبی داره ولی برای ما هم خوبه.
من که ازش استفاده می کنم چون داداشم استفاده کرد و خیلی کمکش کرد
اون رتبه اش 4هزار بود.
یک سایت هست که فکر کنم خوب باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
19-07-2007, 20:55
اصلا اعتباری به انتخاب رشته های کامپیوتری نیست...
من رتبه ام 2000 شده بود و طبق اون لیستی که بهم دادن انتخاب رشته کردم. رشته هایی رو که نوشته بود 100 درصد قبولی، قبول نشده بودم. فقط شانسی که آوردم مامانم مجبورم کرده بود 40 تا انتخاب کنم که انتخاب 21ام رو قبول شدم. تازه من کلی گشتم و مثلا بهترین جا رو رفتم.
اما مشاورای خوب زیاد داریم به نظر من حتما پیش 2-3 تا مشاور برو. ایشالا که موفق باشی:46: