PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 سوال ابتدایی؟

cheetoz_motori
27-05-2007, 15:11
با سلام خدمت دوستان فتوشاپ کار.اول بگویم که من مبتدی هستم ولی کارهای ابتدایی و ابزارها را می شناسم ولی تجربه کاری طراحی آنچنانی ندارم و نیاز به مقداری ایده و آموزش دارم.الان کارت Compliment ی(تعجب نکنید یک چیزی تو مایه کارت ویزیت خودمان) برای شرکت طراحی کردم به ابعاد 26*10Cm .روی کارت انجام شده برای پشت آن می خواهم کادری طراحی کنم (Border) که داخلش متنی بنویسم.اینکار را چطور انجام دهم و اگر بخواهم کادرم ساده نباشد آیا Template یا ابزاری مثل Plugin هست که تنوع کادر در آن زیاد باشد تا دستم بازتر باشه و از بین مدلها انتخاب کنم؟سوال دیگه اینکه چطور می توانم یک Pattern را به صورت 45 درجه در یک کادر Select بریزم؟ممنون که پاسخ می دهید.

BKM_MAHDI
27-05-2007, 17:41
اگه منظورتون همچين چيزاييهبايد يكي براتون براتون چندتا مدل آپلود كنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BKM_MAHDI
27-05-2007, 17:44
منظور سوال دومتون رو نفهميدم ولي براي تغيير زاويه ميتونيد از منوي edit كليد transform و سپس rotate را بزنيد ودر كادر بالا زير نوار منو ها زاويه را تايپ نماييد

cheetoz_motori
28-05-2007, 08:43
اگه منظورتون همچين چيزاييهبايد يكي براتون براتون چندتا مدل آپلود كنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آره رفیق از همینا داری چندتا باحالش را برام بگذار آدرس سایت هم بدی می توانم برم دانلود کنم موردی نیست اگه زحمت داره.

BKM_MAHDI
28-05-2007, 10:02
باشه . چشم . فقط از روي فرصت

Maysam-BFU
28-05-2007, 10:53
دوست عزیز آیا منظور از سوال دوم اینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cheetoz_motori
28-05-2007, 13:21
دوست عزیز آیا منظور از سوال دوم اینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بله قربان دقیقاً

cheetoz_motori
30-05-2007, 16:24
آقا قرار بود بیایین ما را راهنمایی کنید.چرا غغیب شدید؟!

BKM_MAHDI
30-05-2007, 17:47
من فرصت نكردم.چون طرحها با يك پسوند ديگه است و بايد براتون تبديل كنم.13 روزميرم تهرون و برگشتم درستش ميكنم

mahsoft
30-05-2007, 20:16
هر سوال در تاپیک جدا

درخواست عکس هم در تاپیک زیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]