PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سه تا مشكل اعصاب خوردكن

kourosh_sos
26-05-2007, 13:58
سلام دوستان خسته نباشيد سه سوال از حضورتون داشتم كه دوتاشون مربوط ميشه به برنامه نرو و مديا پلير و يكيش مربوط ميشه به ويندوز كه اعصابمو به هم ريخته
1- من ميخوام يه سي دي audio با نرو رايت كنم كه ميخوام آهنگهام به ترتيبي كه براشون معين كردم پخش بشه مثلا ميخوام آهنگهاي مورد علاقم اول از همه پخش و كلا به همون ترتيبي كه دوست دارم بخش بشه چه در ضبط ماشين چه در كامپيوتر و چه در دستگاهاي vcd خانگي .
2-دومين مشكلي كه دارم اينه وقتي كه وارد يكي از پوشه هاي MP3 ام ميشم و از قسمت Music Tasks كه در بالا سمت چپ پنجره قرار داره بر روي گزينه playe all كليك ميكنم وقتي كه مديا پلير باز ميشه به جاي اينكه همه تركها رو باز كنه فقط ترك اول رو باز ميكنه در ضمن اينم بگم كه من تركهارو انتخاب نميكنم و بر روي گزينه playe all كليك ميكنم حالا نميدونم مشكل از كجاست و بايد چكار كنم .
3-سومين مشكل كه ديونم كرده اينه كه مثلا وقتي My computer رو باز ميكنم بر روي taskbar يا نوار وظيفه دوتا دكمه My computer باز ميشه حالا البته اينو ميدونم كه اگه يه user ديگه بسازم و اينو پاك كنم مشكل حل ميشه ولي من تنها اين مشكلو ندارم بلكه خيلي از دوستانمم دارن حالا ميخوام بدونم مشكل از كجاست و بايد چكار كنم
ممنون ميشم بنده را راهنمايي كنيد .

R10MessiEtoo
26-05-2007, 14:03
سلام دوستان خسته نباشيد سه سوال از حضورتون داشتم كه دوتاشون مربوط ميشه به برنامه نرو و مديا پلير و يكيش مربوط ميشه به ويندوز كه اعصابمو به هم ريخته
1- من ميخوام يه سي دي audio با نرو رايت كنم كه ميخوام آهنگهام به ترتيبي كه براشون معين كردم پخش بشه مثلا ميخوام آهنگهاي مورد علاقم اول از همه پخش و كلا به همون ترتيبي كه دوست دارم بخش بشه چه در ضبط ماشين چه در كامپيوتر و چه در دستگاهاي vcd خانگي .

خب اسم فایلایی که می خوای اول باشه به ترتیب الفبا یا عدد عوض کن مثلا اگه می خوای ljdfjdfhg اول باشه اسمشو بکن 1

nakhoda_abbas
26-05-2007, 19:31
با عرض سلام

جواب 2:بابا تو هم به چي گير مي دي خب برو به پوشه مورد نظرت بعد كليك Ctrl+a همشونو آبي كن بعد يه كليك سمت راست ناقابل روي يكي از mp3 كه داري بكن گزينه Add to Windows Media player
انتخاب كن
جواب 3:ببين اين گزينه فعاله اگرفعال بود مي گم چي كار كن ادامشو بخون:
مي ري تو Folder Options.. يه كادر ظاهر مي شه ببين تو قسمت click items as follows
گزينه اولي فعاله يا آخريي اگر اولي فعال بود گزينه آخري انتخاب كن

kourosh_sos
26-05-2007, 23:56
خب اسم فایلایی که می خوای اول باشه به ترتیب الفبا یا عدد عوض کن مثلا اگه می خوای ljdfjdfhg اول باشه اسمشو بکن 1

سلام
عزيزم من اينكارو كه گفتي كردم ولي موقع رايت هر آهنگي رو كه عشقش بكشه ميندازه اول

kourosh_sos
27-05-2007, 00:06
با عرض سلام

جواب 2:بابا تو هم به چي گير مي دي خب برو به پوشه مورد نظرت بعد كليك Ctrl+a همشونو آبي كن بعد يه كليك سمت راست ناقابل روي يكي از mp3 كه داري بكن گزينه Add to Windows Media player
انتخاب كن
جواب 3:ببين اين گزينه فعاله اگرفعال بود مي گم چي كار كن ادامشو بخون:
مي ري تو Folder Options.. يه كادر ظاهر مي شه ببين تو قسمت click items as follows
گزينه اولي فعاله يا آخريي اگر اولي فعال بود گزينه آخري انتخاب كن

سلام
عزيزم در مورد سوال دوم من كنجكاوم بايد چيكار كرد

nakhoda_abbas
27-05-2007, 23:29
براي سوال اولي:
قبل از اينكه بري داخل نرو،برو داخل پوشه كه مي خواهي از اون audio بزني بعد اون تراك كه مي خواهي اولي بياد داخل سيدي اسمشو بكن Track 01 بعد به همين ترتيب آهنگي مورد نظر بعدشو بكن Track02و....
2:بابا برو داخل My computer بعد برو داخل درايوي كه mp3 هات تو اون درايو مثل(D) بعد پوشه مورد نظرتو كه مي خواهي بخون دوبار كليك كن بعد كه وارد پوشه شدي Ctrl+a با هم فشار مي دي همه mp3 ها آبي مي شه بعد يهكليك سمت راست موس رو بزن بعد گزينه Add to Windows Media player رو انتخاب كن به همين سادگي
ايندفعه حتما ياد گرفتي

kourosh_sos
29-05-2007, 10:47
عزيزم در مورد سوال دوم اينقد هم شاس نيستم اينكارو هم بلد بودم و قبلنم انجام دادم ولي جواب نميده ميخوام بدونم مشكل از كجاست

کیوان71
30-05-2007, 14:56
2-دومين مشكلي كه دارم اينه وقتي كه وارد يكي از پوشه هاي MP3 ام ميشم و از قسمت Music Tasks كه در بالا سمت چپ پنجره قرار داره بر روي گزينه playe all كليك ميكنم وقتي كه مديا پلير باز ميشه به جاي اينكه همه تركها رو باز كنه فقط ترك اول رو باز ميكنه در ضمن اينم بگم كه من تركهارو انتخاب نميكنم و بر روي گزينه playe all كليك ميكنم حالا نميدونم مشكل از كجاست و بايد چكار كنم .

بار منم شده بود مشکل از wmp است احتمالا برای شما هم ورژنش 10 است. یا پاکش کنید که بشه 9 ویا 11 رو بریزید .درست میشه:8: :8: :8: