PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت تصویر با دود

ariansa3
25-05-2007, 20:29
با سلام خدمت گرافیستهای محترم p30world
کسی هست که بدونه این عکسی رو که در پایین آپ کردم چه جوری ساخته شده یعنی فیلتره یا یک براشه یا با برنامه ای ساخته شده یا اصلا با خود فتوشاپ درست شده
اینهم عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون

Saeed kmss-D
25-05-2007, 20:57
سلام،
من فكر ميكنم اين از اون عكساست كه توسط افراد حرفه اي ساخته شده.
به نظر خودم اين عكس اول يه تصوير از آتيش يا دود يا هر چيز ديگه اي بوده كه خيلي حرفه اي و هنرمندانه قسمت هايي از اون پاك شده و اين تصوير زيبا رو به وجود آورده.
شايدم با ----- هاي خاصي ساخته شده باشه كه من بي خبرم.

E2
25-05-2007, 21:41
پس این رو چطوری ساختن؟

راستی اگه این عکس رو کسی در اندازه بزرگ داره بگذاره ممنون می شوم

h128mk
25-05-2007, 21:57
شاید یه عکس واقعی باشه که با برش و فیلترای مخصوص به این شکل طراحی کردن

ma4nafar
26-05-2007, 00:54
به نظر من اون یک عکس واقعیه که بعدا به اون یک لایه جدید اضافه شده که اون لایه با دود و نور آبی در محیط تاریک گرفته شده . بعدا عکس را از داخل کاملا پاک کردند و دود را از طریق Stroke حاشیه گذاری کردند و بعدا کل تصویر را از بیرون هم پاک کردند و بک گراند اون را به مشکی تغییر دادند . و چون دود با نور آبی گرفته شده و بک گراند هم تاریکه به نظر میرسه که تصویر دو نفر با دود طراحی شده .

امیدوارم که نظرم درست باشه

باید دید استادان گرام چی میگند و نظر اونها چیه ...

MaMaL Graphic
26-05-2007, 01:51
بله درست میگی ma4nafar نظر منم همینه کاملاً مشخص که strok دور تصویر رو خواسته یه جوری ماست مالی کنه ، البته در این که کارش فوق العاده است شکی نیست. در ضمن کسی جواب اصلی سوال رو نداد! ariansa3 نه، از برنامه یا فیلتر خواستی استفاده نشده با یه فکر قوی و کمی کار با ابزارهای فتوشاپ میشه یه همچین کاری درست کرد، البته سخته.

ariansa3
26-05-2007, 14:33
راستی اگه این عکس رو کسی در اندازه بزرگ داره بگذاره ممنون می شوم
اگر برای بهتر دیدن میگی که فکر کنم تصویر کاملا واضحه اما اگر برای خودت عکس بزرگترشو میخواهی من گشتم نتونستم پیداش کنم شاید کسی بتونه

aram_nfs
26-05-2007, 18:03
نظر من در مورد این عکس و طریقه ساخته شدنش اینه که دود فقط توی قسمت های پایینه یعنی دود در لایه ی پایینی قرار داره و عکسی که وجود داره با استفاده از فیلتر finding edg کناره هاش مشخص شده و بعد با استفاده از فیلتر بلور یه کم محو کای شده و برای اینکه دود و لایه بالایی هر دو به یک رنگ در بیان و در قسمت هایی از لایه بالایی که خایه لایه پایینی دیده بشه توی هر دوتا لایه از یک آمیختگی خاصی استفاده شده مثلا darken or ligten . و از یه لایه پایینی هم برای مچ کردن رنگ هر دو تا استفاده شده.

aram_nfs
26-05-2007, 21:06
من روش فکر کردم تونستم اینرو درست کنم فکر می کنم توضیحشو توی پست قبلیم دادم

اینم فایل خام دود

بعد امتحانات اگه تونستم آموزششو می نویسم

Saeed kmss-D
26-05-2007, 21:52
جالبه.
منم امتحان ميكنم شايد تونستم.

ariansa3
28-05-2007, 13:10
من روش فکر کردم تونستم اینرو درست کنم فکر می کنم توضیحشو توی پست قبلیم دادم

اینم فایل خام دود

بعد امتحانات اگه تونستم آموزششو می نویسم

فکر کنم خودتونم قبول داشته باشید که عکس از یه mix خالی خیلی فراتر باشه ولی کار شما هم جالب بود .
در مورد اینکه دود فقط پایین صفحه هست هم با شما موافقم ولی مشکل اصلی هارمونی و دقت بکار رفته در عکسه که خیلی دست نیافتی بنظر میرسه.

aram_nfs
28-05-2007, 14:12
فکر کنم خودتونم قبول داشته باشید که عکس از یه mix خالی خیلی فراتر باشه ولی کار شما هم جالب بود .
در مورد اینکه دود فقط پایین صفحه هست هم با شما موافقم ولی مشکل اصلی هارمونی و دقت بکار رفته در عکسه که خیلی دست نیافتی بنظر میرسه.

ariansa جان شما فرمودید این عکس چه جوری ساخته شده من هم روش ساخته شدنش به نظر خودم عرض کردم.

حالا اگه منوظر شما از این تاپیک تجلیل از طراح اون عکسه پس بهرته اسم تاپیکرو بهتر انتخاب کنین:18:

اگه اون کار به قول شما فوق العادس به این دلیله که برای اینکه اونو طراحی کنن خودشون عکس های مناسب رو انداختن

بنده فقط با استفاده از عکس ها و امکاناتی که دم دستم داشتم این عکس رو ساختم و وقت زیادی هم روش صرف نکردم

بهتره از این به بعد روی اسمی که برای تاپیک انتخاب می کنین دقت کنین:3: :25:

ariansa3
28-05-2007, 14:30
1- تجلیل از کسی انجام نشد بجز شما
کار شما هم جالب بود
2- عنوان اصلی این تارگاه forum بمعنای محل اجتماع و ارئه نظره من نظر خودمو نصبت به اون عکس و کار شما گفتم و منظورم از
خیلی دست نیافتی بنظر میرسه دقیقا تاییدیه روی کمبود امکانات من و شما

بهتره از این به بعد روی اسمی که برای تاپیک انتخاب می کنین دقت کنین
3- اسم تایپکهم ساخت تصویر با دود بود که بنظرم چه با دقت چه بی دقت اسم درستیه
4- بازهم از شما بخاطر شرکت توی این تایپیک ممنونم

Saeed kmss-D
28-05-2007, 17:13
به نظر من كه كار آرام جان خيلي هم خوب شده.
توجه داشته باشين كه اون عكس اصلي توسط افراد حرفه اي تر و با امكانات بهتر و بيشتر ساخته شده.
ولي ايشون بدون هيچ آموزشي و فقط با اطلاعات خودشون اينو ساختن.
به هرحال بهتره اين بحث زياد كش پيدا نكنه.