PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ درايور دوربين براي گوشي هاي سوني اريكسون

صفحه ها : [1] 2

masoud_ac
25-05-2007, 18:44
مي خوام تو اين تاپيك چند تا درايور دوربين معروف دنيا رو بزارم.

masoud_ac
25-05-2007, 18:50
اور از درايور سوپر كمرا Super Camera شروع ميكنيم.
اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اين درايور رو در قسمت:

ifs\settings\camera در برنامه ي Phone XS كپي ميكنيد

masoud_ac
25-05-2007, 18:54
اينم درايور شارپ واسه گوشي W810i (واسه گوشي K750i , W800i سنگين هست و دچار هنگ در گوشي ميشود)
دانلود كنيد از
اينجاcamera_driver_v.SHARP.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_ac
25-05-2007, 18:58
درايور camera_driver_v.90.2.rar واسه K750i , w800 , w810 , .. .
دانلود كنيد از اينجا camera_driver_v.90.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_ac
25-05-2007, 19:02
درايور camera_driver_v.ZUZA_2007 براي k750i , w800 , w810i , .. .
دانلود كنيدcamera_driver_v.ZUZA_2007 از:
اينجا camera_driver_v.ZUZA_2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_ac
25-05-2007, 19:06
اينم درايور Kriomag v21.9 :
دانلود كنيد از :
اينجاKriomag v21.9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_ac
25-05-2007, 19:08
اينم درايور دوربين Mladen v6.36 كه روي W810i خوب جواب داده.تست كنيد .
دانلود Mladen v6.36 از :

masoud_ac
25-05-2007, 19:13
اينم درايور Sarmad 4.81 كه فكر ميكنم يه ايراني اون رو ساخته باشه چون تو قسمت درباره ي ما اسم يه ايراني بود ايراني ها بعضي اوقات چيزاي خوبي درست ميكنن تست كنيد.
بگيريدش از :
Sarmad 4.81اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_ac
25-05-2007, 19:16
اينم Camera Driver v 8.54كه 32X زوم بهتون ميده.
اينم از اينجا بگيريد بره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DJ_IT_110
25-05-2007, 19:22
masoud_ac دستت درد نکنه .. ایول داره کارت

درایوی برای Z530 داری . چون دوربینش واقعا افتضاحه

masoud_ac
25-05-2007, 19:25

ميگردم اگه بود حتماً واسط ميزارم

masoud_ac
25-05-2007, 19:33

الان يه سرچ زدم نبود بايد بيشتر صبر كني.

masoud_ac
25-05-2007, 19:48
اينجا camera_driver_v.ZUZA_2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين درايور جديد و خوبي براي اين گوشي ها هست . تستش كنيد بدتون نمياد.

masoud_ac
25-05-2007, 20:13
اور از درايور سوپر كمرا Super Camera شروع ميكنيم.
اين درايور رو در قسمت:

اينم درايور شارپ واسه گوشي W810i (واسه گوشي K750i , W800i سنگين هست و دچار هنگ در گوشي ميشود)
دانلود كنيد از
اينجاcamera_driver_v.SHARP.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درايور camera_driver_v.90.2.rar واسه K750i , w800 , w810 , .. .
دانلود كنيد از اينجا camera_driver_v.90.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم درايور Kriomag v21.9 :
دانلود كنيد از :
اينجاKriomag v21.9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Mladen v6.36 از :

اينم درايور Sarmad 4.81 كه فكر ميكنم يه ايراني اون رو ساخته باشه چون تو قسمت درباره ي ما اسم يه ايراني بود ايراني ها بعضي اوقات چيزاي خوبي درست ميكنن تست كنيد.
بگيريدش از :
Sarmad 4.81اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم Camera Driver v 8.54كه 32X زوم بهتون ميده.
اينم از اينجا بگيريد بره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين درايور جديد و خوبي براي اين گوشي ها هست . تستش كنيد بدتون نمياد.

اگه هر كدوم از درايورها رو روي هر گوشي تست كرديد يا مشكلي در لينك يا آپ بود لطفاً پست كنيد تا ديگران هم مطلع شوندتا ترميمشون كنم.

K A R I M I
25-05-2007, 22:25
سلام
به نظر شما کدامیک از این درایورها رو W810i بهتر جواب میده ؟

merlin_magic
25-05-2007, 22:41
ببخشيد ميشه بگيد اين درايورها رو كجا بايد كپي كنيم؟؟؟
من در قسمت file manager- video- camera كپي كردم ولي فرمتش ناشناخته است...

darkshahab
25-05-2007, 22:52
برای w810 باید کجا کپیشون کنم؟

K A R I M I
25-05-2007, 23:27
سلام
شما اینا رو باید در /ifs/settings/camera ( در برنامه Xs++ در پوشه files to upload ) کپی کنید.( برای چنجی ها )
می تونم بپرسم کجای فرمتش ناشناختس؟ ( شاید شما برنامه وین رار رو ندارید !!!!!!!!!!!!!!!! ؟ )

Razel
26-05-2007, 00:15
دانلود كنيد از
سلام

من این درایور رو برای k750 استفاده کردم و به خوبی کار کرد. شایدم سریعتر از درایورهای قبلی بود.

merlin_magic
26-05-2007, 01:58
سلام
شما اینا رو باید در /ifs/settings/camera ( در برنامه Xs++ در پوشه files to upload ) کپی کنید.( برای چنجی ها )
می تونم بپرسم کجای فرمتش ناشناختس؟ ( شاید شما برنامه وین رار رو ندارید !!!!!!!!!!!!!!!! ؟ )

برنامه winrar رو بايد رو گوشي نصب كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

K A R I M I
26-05-2007, 03:09
نه عزیز دل ...
توی این فایل های رار، فایل هایی با پسوند dat هست که شما باید توسط برنامه وین رار این فایل های dat رو بیرون بکشید و در قسمت مربوطه کپی کنید.

iman_s
26-05-2007, 04:09
به نظر من همه فایلها رو تو یه فایل زیپ بدی بهتره. اینجوری دردسر دانلود کمتره.ولی اگه میخوای تعداد پست هات زیاد بشه که موردی نداره همینجوری ادامه بده.

soltanmahdi
26-05-2007, 07:46
سلام

این برنامه که گفتید لینک دانلودشو دارید که لطف کنید. برنامه far manager برای این مورد هم استفاده می شه؟

darkshahab
26-05-2007, 07:56
سلام

این برنامه X++ رو از کجا بیارم؟
من رو گوشیم نیست
W810 گوشیمه

DJ_IT_110
26-05-2007, 13:04
این برنامه را در کامپیوتر نصب میکنند و نه در گوشی
این برنامه را میتونید از تاپیک چگونه صدای 810 را افزایش دهیم دانلود کنید

sabasistem_co
26-05-2007, 14:02
حالا خداييش كدومش از همه اش بهتره

Razel
26-05-2007, 14:13
به نظر من همه فایلها رو تو یه فایل زیپ بدی بهتره. اینجوری دردسر دانلود کمتره.ولی اگه میخوای تعداد پست هات زیاد بشه که موردی نداره همینجوری ادامه بده.
دوست عزیز درایورها یه جا تولید نمیشن که که مسعود عزیز هم یه جا بذاره. به ترتیب که ارائه میشن تو همین تاپیک قرار داده میشن.
در ضمن شما نگران این نباش که پستهای یکی اضافه میشه به این نگاه کن که چجوری اضافه میشه. با پستهای مفید یا حرفهای بی ارزش. اصلا یکی پستاش بشه 2میلیون ، چی بهش میدن که به اونی که پستاش کمه نمیدن. حداقل تو این انجمن هیچ امتیازی به تعداد پستای زیاد نمیدن که به نظر من این براش یه مزیته.
فعلا چند تا درایور بیشتر معرفی نشده ولی من پیشنهاد میکنم که وقتی تعداد درایورها زیاد شد برای اینکه بیننده های تاپیک سردرگم نشن همشون رو مسعود عزیز تو پست اول قرار بده.

در ضمن دوستانی که در باره نحوه استفاده از این درایورها مشکل داره به این دو تا تاپیک مراجعه کنن، من خودم از اینجا یاد گرفتم:

آموزش کامل هک گوشی های سونی اریکسن بویژه K750 و W800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش فلش و نفوذ به گوشی های با Cid 49 بوسیله کابل همراه گوشی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بذارین تو این تاپیک فقط به معرفی درایورهای دوربین پرداخته بشه و درخواست آموزش نکنید کسایی که بلد نیستن به دو تا تاپیک بالا مراجعه کنن .

خیلی ممنون:20:

masoud_ac
26-05-2007, 15:48
سلام

من این درایور رو برای k750 استفاده کردم و به خوبی کار کرد. شایدم سریعتر از درایورهای قبلی بود.

ببين اين درايور مخصوص W810i هست اين درايور رو من روي گوشي K750i ريختم IC فلش گوشي رو سوزوند دليلش هم قدرت بالاي اين درايور هست.
حالا خودت ميدوني از روونيش لذت ببر . ولي به IC فلش 50 تومني و 20هزار تومن دست مزد عوض كردنش نميرزه اگه واسط عوض كنن.

masoud_ac
26-05-2007, 16:01
این برنامه X++ رو از کجا بیارم؟
من رو گوشیم نیست
W810 گوشیمه
اين برنامه هم به خاطر شما آپ ميكنم تا توي كامپيوتر نصب كنيد.

masoud_ac
26-05-2007, 16:33
شما خود خواه نباش شايد يكي بخواد در مورد يكي از فايل ها نظري بده به نظر من اين جوري بهتره
و
شما بلد هستي معنيش اين نيست كه ديگران هم مثل شما بلدن به خاطر همين گفتم خودخواه نباش بزار يكي ديگه هم مثل خودت ياد بگيره.

masoud_ac
26-05-2007, 16:40
برنامه winrar رو بايد رو گوشي نصب كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برنامه Win Rar هم واسه شما ميزارم كه تو كامپيوتر نصب كني و فايل ها رو از توش استخراج كني

masoud_ac
26-05-2007, 16:42
اينم برنامه ي PhoneXS2.1ALPHA6 .
كه ميتونيد از

اينجا دانلود كنيد PhoneXS2.1ALPHA6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_ac
26-05-2007, 16:49
اينم برنامه ي WinRAR 3.70 Beta 8 آخرين نسخش رو ميتونيد
از اينجا دانلود كنيد WinRAR 3.70 Beta 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Razel
26-05-2007, 17:18
ببين اين درايور مخصوص W810i هست اين درايور رو من روي گوشي K750i ريختم IC فلش گوشي رو سوزوند دليلش هم قدرت بالاي اين درايور هست.
حالا خودت ميدوني از روونيش لذت ببر . ولي به IC فلش 50 تومني و 20هزار تومن دست مزد عوض كردنش نميرزه اگه واسط عوض كنن.
چشم عوضش کردم ،نمیدونستم اینقدر صدمه میزنه. در پست قبلیت گفته بودی که فقط هنگ میکنه ، این درایور در زوم ویدئو تصویر رو هم تار میکرد. من به شخصه از هیچ درایوری مثل درایور اصلیش خوشم نیومده.

موفق باشید

iman_s
27-05-2007, 01:30
شما خود خواه نباش شايد يكي بخواد در مورد يكي از فايل ها نظري بده به نظر من اين جوري بهتره
و
شما بلد هستي معنيش اين نيست كه ديگران هم مثل شما بلدن به خاطر همين گفتم خودخواه نباش بزار يكي ديگه هم مثل خودت ياد بگيره.

به نظرت اگه من گفتم همه رو یه جا آپ کن تا دردسر دانلود کمتر بشه خودخواهیه؟
فکر می کنی برای دانلود 5 تا درایور 25 کیلو بایتی باید چقدر دردسر بکشند.شاید باید به اندازه دانلود یک فایل 1 مگابایتی با این سرعت اینترنت معطل بشند.میتونی همه رو یه جا آپ کنی بعد در مورد هر کدوم تو پستهای جداگانه توضیح بدی.این نظر من بود.حالا خودت هر کاری دوست داری انجام بده.

masoud_ac
27-05-2007, 12:39
به نظرت اگه من گفتم همه رو یه جا آپ کن تا دردسر دانلود کمتر بشه خودخواهیه؟
فکر می کنی برای دانلود 5 تا درایور 25 کیلو بایتی باید چقدر دردسر بکشند.شاید باید به اندازه دانلود یک فایل 1 مگابایتی با این سرعت اینترنت معطل بشند.میتونی همه رو یه جا آپ کنی بعد در مورد هر کدوم تو پستهای جداگانه توضیح بدی.این نظر من بود.حالا خودت هر کاری دوست داری انجام بده.
باشه حتماً اين كار هم ميكنم به خاطر شما فقط

masoud_ac
27-05-2007, 14:18
آقا من همين الان درايور 8.54 رو روي گوشي آپ كردم چندان باحال نبود نويز خيلي كمتر از درايور اورجينال ميشه ولي رنگ چندان خوبي نداره انگار رنگش پريده يه همچين حالتيه.
شما هم اگه هر كدوم و امتحان كرديد نظرتون رو دربارش بگيد.
ممنون

ARASH66
27-05-2007, 14:31
masoud_ac جان درايو اصلي خودش رو از كجا گير بيارم !

الان گوشيم كه درايو 8.54 رو ريختم دائم هنگ و روشن خاموش ميشه بالا هم مياد !
اگر فلش كنم خودش بر مگيرده !؟
حالا چكار كنيم كه برنگرده !؟

بعدشم به نظر من اين كارار درست نيست اگر كار درستي بود كه واسه گوشي مشكلي پيش نميومد !

masoud_ac
27-05-2007, 14:35
اينم درايور اورجينال w810i :Camera Driver Orginal (Camera Driver Orginal)

ميتونيد از اينجا دانلودش كنيدCamera Driver Orginal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_ac
27-05-2007, 14:39
masoud_ac جان درايو اصلي خودش رو از كجا گير بيارم !

الان گوشيم كه درايو 8.54 رو ريختم دائم هنگ و روشن خاموش ميشه بالا هم مياد !
اگر فلش كنم خودش بر مگيرده !؟
حالا چكار كنيم كه برنگرده !؟

بعدشم به نظر من اين كارار درست نيست اگر كار درستي بود كه واسه گوشي مشكلي پيش نميومد !
منظورت از اين كارا چيه؟
ميتونيد بيشتر توضيح بديد.

masoud_ac
27-05-2007, 15:13
دوستان اگه تونستيد درايور كنن واسه W810i رو پيدا كنيد يه جايي آپ كنيد تا ما هم استفاده كنيم.
ممنون از شما.

ARASH66
27-05-2007, 15:22
منظورت از اين كارا چيه؟
ميتونيد بيشتر توضيح بديد.

ببين مسعد جان من درايو 8.54 رو ريختم !
بعد از چند بار استفاده هنگ كرد روز بعدش !
بعد ديگه گوشي هم هنگ ميكنه مانيتور هم روشن خاموش ميشه !
اگر برم فلش كلي كنم درايو حال حاظر ميپره و جاش درايو اصلي مياد !؟
راهي هست كه بعد از فلش اين درايو پاك نشه !

خود شما دقيقا بعد از هك درايو به هيچ مشكلي بر نخوردي !؟

masoud_ac
27-05-2007, 15:45
ببين مسعد جان من درايو 8.54 رو ريختم !
بعد از چند بار استفاده هنگ كرد روز بعدش !
بعد ديگه گوشي هم هنگ ميكنه مانيتور هم روشن خاموش ميشه !
اگر برم فلش كلي كنم درايو حال حاظر ميپره و جاش درايو اصلي مياد !؟
راهي هست كه بعد از فلش اين درايو پاك نشه !

خود شما دقيقا بعد از هك درايو به هيچ مشكلي بر نخوردي !؟
درايور ميپره و بعد بايد از دوباره خودت آپش كني به غير از درايور هر چيزي كه روي گوشيت باشه ميپره . انگار كه تازه گوشي خريدي.
من نه هيچ مشكلي واسم پيش نيومده تا حالا .

EhsanEricsson
28-05-2007, 01:28
به نام خدا :31:
آقا ما این شارپ رو رو 810 ریختیم - کجای کیفیت فیلمش مثل هندی کم میشه یا کیفیت عکسش = با سونی 6.1مگا پیکسل که تو این تاپیک گفته بودین:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که تغییری ندیدیم فقط سریتر فوکوس میکنه - حالا کلا تو این همه درایور کدوم از همه شاخ تره؟

iman_s
28-05-2007, 04:15
با جازه آقا مسعود
اینم لینک دانلود 92 درایور دوربین برای گوشیهای K750,W800 و W810 (حجم فایل 358 کیلو بایت)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدائیش تو تاپ سونی هم نمیتونین یک چنین آرشیوی پیدا کنید.
از دوستان خواهشمندم هر کدوم رو که امتحان کردند محاسن و معایبش رو بگویند.

vahidsport
28-05-2007, 13:08
سلام من یه سایت دارم که حدود 40 تا دایور داره.البته از شما هم ممنونم.

vahidsport
28-05-2007, 13:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidsport
28-05-2007, 13:10

D E V I L
29-05-2007, 12:06
سلام
من چند تا از اين درايوها رو امتحان كردم تعريف چنداني نداشتند.حتي super camera
ولي خودم اينو پيدا كردم Mladen v6.36 .
هم كيفيتش عاليه و هم اندازه عكسها خيلي كاهش پيدا ميكنه.تو محيط كم نور هم خوب جواب ميده.
اگه رو ماكرو بزاي توسط كليد هاي + - فوكوس دستي ميكنه.
دانلود درايو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط من وقتي باهاش عكس ميگيرم اصلا مشكلي ندارم و هنگ هم نميكنه.سرعتش هم خوبه. اما وقتي با ماكرو عكس ميگيرم و درپوش رو ميبندم دفعه ديگه وقتي ميخام برم به دوربين برميگرده به منو.و براي درست شدنش بايد گوشي رو خاموش كرد.
با ريست هم درست نشد.پوشه هاي عكس روي مموري و حافظه داخلي رو هم پاك كردم جواب نداد.
اگه تونستيد امتحان كنيد ببينيد واسه شما هم همينطور ميشه يا مشكل از گوشيه منه.
راستي اين درايوهايي كه تو حالت بزرگ زوم ميكنند بعد از گرفتن عكس و وقتي ميخاد عكسو ذخيره كنه بدون زوم ذخيره ميشه.اينم تست كنيد ببينيد براي شما هم همينطوره يا نه.
خيلي ممنون
موفق باشيد

masoud_ac
29-05-2007, 14:17
دانلود Mladen v6.36 از :

سلام
من چند تا از اين درايوها رو امتحان كردم تعريف چنداني نداشتند.حتي super camera
ولي خودم اينو پيدا كردم Mladen v6.36 .
هم كيفيتش عاليه و هم اندازه عكسها خيلي كاهش پيدا ميكنه.تو محيط كم نور هم خوب جواب ميده.
اگه رو ماكرو بزاي توسط كليد هاي + - فوكوس دستي ميكنه.
دانلود درايو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط من وقتي باهاش عكس ميگيرم اصلا مشكلي ندارم و هنگ هم نميكنه.سرعتش هم خوبه. اما وقتي با ماكرو عكس ميگيرم و درپوش رو ميبندم دفعه ديگه وقتي ميخام برم به دوربين برميگرده به منو.و براي درست شدنش بايد گوشي رو خاموش كرد.
با ريست هم درست نشد.پوشه هاي عكس روي مموري و حافظه داخلي رو هم پاك كردم جواب نداد.
اگه تونستيد امتحان كنيد ببينيد واسه شما هم همينطور ميشه يا مشكل از گوشيه منه.
راستي اين درايوهايي كه تو حالت بزرگ زوم ميكنند بعد از گرفتن عكس و وقتي ميخاد عكسو ذخيره كنه بدون زوم ذخيره ميشه.اينم تست كنيد ببينيد براي شما هم همينطوره يا نه.
خيلي ممنون
موفق باشيد
من كه اين درايور Mladen 3.36 رو هم آپ كرده بودم به نظرم اين مخصوص گوشي هايي هست كه بدون در پوش هستند مثل W810i چون اين درايور رو با عكس W810i گذاشته بودن.
منم رو W810i تستش ميكنم ببينم مشكلي پيش مياد يا نه.

masoud_ac
29-05-2007, 14:33
به نام خدا :31:
آقا ما این شارپ رو رو 810 ریختیم - کجای کیفیت فیلمش مثل هندی کم میشه یا کیفیت عکسش = با سونی 6.1مگا پیکسل که تو این تاپیک گفته بودین:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که تغییری ندیدیم فقط سریتر فوکوس میکنه - حالا کلا تو این همه درایور کدوم از همه شاخ تره؟
من توي اون تاپيك هم رفتم نديدم اما كنن ميتونه كيفيت دوربين رو ببره بالا نه شارپ .
شارپ فقط سرعت بالايي داره كيفيت عكي و فيلمش هم يه خورده بالا تر از درايور اورجينال هست.
اما كنن كيفيت خوبي داره سايز عكس 1600*1200 هست و سايز فيلم 352*288 هست كه نه با Phone XS ميشه آپ كرد نه با Far ميشه ريخت .
اين درايور Canon رو فقط باكس SE TOOLS ميشناسه و ميتونه رو گوشي نصب كنه اگه اين درايور روي گوشي نصب بشه درگه نميشه درايور رو عوض كرد و فقط بايد فول فلش بشه كه اين نوع فلش در طولاني ودت ميتونه گوشي رو از بين ببره ضمناً درايور Canon رو بايد با باكس ابديت كرد كه 120 دلار قيمتشه.

masoud_ac
29-05-2007, 14:35
سلام من یه سایت دارم که حدود 40 تا دایور داره.البته از شما هم ممنونم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون كه شما هم كمك ميكنيد.

masoud_ac
29-05-2007, 15:15
دوستان شارژ باطريتون تو اين درايور ها چطوره؟
شارژ گوشي من تو درايور صدا 1.07 و درايور دوربين 8.54 خيلي دير تموم ميشه الان من با اين درايور ها 8روز پيش شارژش كردم كلي آهنگ گوش كردم كلي عكس و فيلم گرفتم كلي كاراي ديگه كردم اما شارژ گوشي تازه 49% مال شما چطوره؟
مثل من يا نه؟

iman_s
30-05-2007, 04:00
من توي اون تاپيك هم رفتم نديدم اما كنن ميتونه كيفيت دوربين رو ببره بالا نه شارپ .
شارپ فقط سرعت بالايي داره كيفيت عكي و فيلمش هم يه خورده بالا تر از درايور اورجينال هست.
اما كنن كيفيت خوبي داره سايز عكس 1600*1200 هست و سايز فيلم 352*288 هست كه نه با Phone XS ميشه آپ كرد نه با Far ميشه ريخت .
اين درايور Canon رو فقط باكس SE TOOLS ميشناسه و ميتونه رو گوشي نصب كنه اگه اين درايور روي گوشي نصب بشه درگه نميشه درايور رو عوض كرد و فقط بايد فول فلش بشه كه اين نوع فلش در طولاني ودت ميتونه گوشي رو از بين ببره ضمناً درايور Canon رو بايد با باكس ابديت كرد كه 120 دلار قيمتشه.
میشه لینک درایور Canon رو بزارید.من شاید بتونم بوسیله روش زورچپونی اونو به گوشیم قالب کنم.ولی امیدوارم ایندفعه این ادعاها که توسط سازندگان درایور گفته میشه درست باشه و واقعا بتونه با سایز 352*288 فیلمبرداری کنه.

masoud_ac
30-05-2007, 13:57
میشه لینک درایور Canon رو بزارید.من شاید بتونم بوسیله روش زورچپونی اونو به گوشیم قالب کنم.ولی امیدوارم ایندفعه این ادعاها که توسط سازندگان درایور گفته میشه درست باشه و واقعا بتونه با سایز 352*288 فیلمبرداری کنه.
عزيزم W900 با همين رزلوشن فيلم برداري ميكنه اين درايوري كه ميگم با كامپوتر قابل دانلود نيست فقط تو قسمت آپديت باكس مياد كه تا كليك ميكني روش ميگه پولي هست همين.

masoud_ac
30-05-2007, 14:18
عزيزم W900 با همين رزلوشن فيلم برداري ميكنه اين درايوري كه ميگم با كامپوتر قابل دانلود نيست فقط تو قسمت آپديت باكس مياد كه تا كليك ميكني روش ميگه پولي هست همين.
احتمالاً واسه Phon XS هم مياد.

iman_s
31-05-2007, 04:02
اگه مثل درایور W900 میمونه که بیخیال .آخه این درایور 1.81 درایور اورجینال گوشی W900 هست که به اسم1.81برای گوشیهای دیگه معرفی شده.

D E V I L
31-05-2007, 16:10
سلام خسته نباشيد
من بيشتر اين درايو هارو امتحان كردم حتي درايوهاي ديگه اي رو هم امتحان كردم ولي تعريف چنداني نداشتند.تا اينكه امروز درايو Kriomag v21.9 رو زدم رو گوشي.اين درايو يه چيز ديگست.
تو جاهاي كم نور بدون اينكه nightmode رو روشن كنم مثل روز عكش ميگيره.عكساشم با درايوهاي ديگه مقايسه كردم اين بهترينشونه.
پيشنهاد ميكنم حتما نصبش كنيد و نظرتونو بگيد.
با تشكر از همه.مخصوصا masoud_ac جان

lover_pc_games
31-05-2007, 17:22
masoud_ac جان نگاهی هم به تایپیک کا800 بنداز اونجا یه سوالی پرسیدم در مورد درایور واسه کا800 ... ممنون میشم کامل توضیح بدی !

hamid_azadi_2007
31-05-2007, 19:38
مسعود جان سلام خسته نباشی میخوام اگه میشه یه درایو بهم بگی که کیفیت فیلم برداری
k800i را بالا ببره و عکاسیشم خوب باشه
اگه بگی ممنونتم

iman_s
01-06-2007, 03:57
سلام خسته نباشيد
من بيشتر اين درايو هارو امتحان كردم حتي درايوهاي ديگه اي رو هم امتحان كردم ولي تعريف چنداني نداشتند.تا اينكه امروز درايو Kriomag v21.9 رو زدم رو گوشي.اين درايو يه چيز ديگست.
تو جاهاي كم نور بدون اينكه nightmode رو روشن كنم مثل روز عكش ميگيره.عكساشم با درايوهاي ديگه مقايسه كردم اين بهترينشونه.
پيشنهاد ميكنم حتما نصبش كنيد و نظرتونو بگيد.
با تشكر از همه.مخصوصا masoud_ac جان
از دوستان تقاضا دارم وقتی درایور جدید معرفی می کنید لینکش رو هم بزارید.

D E V I L
01-06-2007, 09:03
از دوستان تقاضا دارم وقتی درایور جدید معرفی می کنید لینکش رو هم بزارید.
لينك اين درايو تو صفحه اول هست و آقا مسعود زحمتشو كشيدن.

navid_ice_heart_128
01-06-2007, 16:19
سلام من ميخواستم بدونم كدوم يكي از اينا واسه فيلم برداري خوبه نه عكس اگه هم لطف كنين با پيغام شخصي بديد كه خيلي ممنون ميشم

D E V I L
01-06-2007, 19:00
با اجازه آقا مسعود.
اينم يه درايو ديگه.اين درايو بر اساس درايو اصلي يعني 5.3 ساخته شده و به همين دليل موقع كار هيچ مشكلي بوجود نمياره.حداقل واسه من كه اينطوري بوده:31: :31:
تو اين درايو علاوه بر فوكوس دستي مشكل رنگها هم حل شده يعني رنگ سبز به رنگ فسفري تيديل نميشه.البته تو كا750 اينطوريه يعني با رنگ سبز مشكل داره ولي w800 , w810 رو نميدونم.
دانلود درايو Kopritis v35.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشكر:10:

navid_ice_heart_128
03-06-2007, 00:12
سلام من ميخواستم بدونم كدوم يكي از اينا واسه فيلم برداري خوبه نه عكس اگه هم لطف كنين با پيغام شخصي بديد كه خيلي ممنون ميشم

سلام كسي جواب مارو نداد من يه درايور دانولد كردم كه فريم ها را افزايش ميداد فقط حالا كسي چيزي داره كه هنگامه فيلم برداري فقط كمي اندازه ي تصوير را بزرگ كنه:11: :40: :11: :40: :11: :40: :11: :11:

D E V I L
03-06-2007, 17:23
سلام كسي جواب مارو نداد من يه درايور دانولد كردم كه فريم ها را افزايش ميداد فقط حالا كسي چيزي داره كه هنگامه فيلم برداري فقط كمي اندازه ي تصوير را بزرگ كنه:11: :40: :11: :40: :11: :40: :11: :11:
من خيلي از درايوها رو امتحان كردم(حدود 20 تا)ولي هيچ كدوم اندازه تصوير رو بزرگ نميكنه.:41:
فكر نكنم همچين درايوي وجود داشته باشه.:13:

2299
03-06-2007, 21:46
من اصلا بلد نيستم با اين ها كار كنم ميشه ازهمون اول توضيح بدين چه كار كنم:20:

D E V I L
03-06-2007, 22:13
من اصلا بلد نيستم با اين ها كار كنم ميشه ازهمون اول توضيح بدين چه كار كنم:20:
چرا شما از اول نميخوني تا ياد بگيري؟
همه اينارو نميشه از اول گفت شما بايد دنبالش بگردي و ياد بگيري.
از لينك زير هم استفاده كن.كمكت ميكنه
موفق باشيد:11:

masoud_ac
05-06-2007, 15:49
درايور هاي جديد هم اومدن
من ديگه وقط ندارم كه آپ كنم اگه ميشه شما زحمتشو بكشيد.
ممنون

masoud_ac
05-06-2007, 15:56
چرا شما از اول نميخوني تا ياد بگيري؟
همه اينارو نميشه از اول گفت شما بايد دنبالش بگردي و ياد بگيري.
از لينك زير هم استفاده كن.كمكت ميكنه
موفق باشيد:11:
هر كسي كه ميتونه يه آموزش آپ كردن هم با فار هم با Phone XS بزاره بعد لينكش رو به تمام تاپيك ها به عنوان آموزش بزاره.
ممنون.

masoud_ac
05-06-2007, 16:06
من خيلي از درايوها رو امتحان كردم(حدود 20 تا)ولي هيچ كدوم اندازه تصوير رو بزرگ نميكنه.:41:
فكر نكنم همچين درايوي وجود داشته باشه.:13:
متاسفانه گوشي K800 با دوربين 3.2MP هم نميتونه با اين رزلوشن فيلم برداري كنه .
من رو W900i هم درايور هاي W810i يا همون 8.54 هم كه ريختم با رزلوشن 352*288 فيلم ميگرفت اما در W810i يا گوشي هاي ديگه با رزلوشن 176*144 فيلم ميگرفت نميدونم چرا W810i نميتونه ولي W900i ميتونه آخه هر دوتاشون دوربينشون 2MP هست نبايد فرقي كنه اما........ .
اگه شما ميدونيد بگيد چرا ؟

masoud_ac
05-06-2007, 16:38
با اجازه آقا مسعود.
اينم يه درايو ديگه.اين درايو بر اساس درايو اصلي يعني 5.3 ساخته شده و به همين دليل موقع كار هيچ مشكلي بوجود نمياره.حداقل واسه من كه اينطوري بوده:31: :31:
تو اين درايو علاوه بر فوكوس دستي مشكل رنگها هم حل شده يعني رنگ سبز به رنگ فسفري تيديل نميشه.البته تو كا750 اينطوريه يعني با رنگ سبز مشكل داره ولي w800 , w810 رو نميدونم.
دانلود درايو Kopritis v35.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا ممنون من اين درايور رو امتحان كردم . خوب بوده.
خيلي باحاله.

Mahdi_Moosavi
05-06-2007, 17:37
متاسفانه گوشي K800 با دوربين 3.2MP هم نميتونه با اين رزلوشن فيلم برداري كنه .
من رو W900i هم درايور هاي W810i يا همون 8.54 هم كه ريختم با رزلوشن 352*288 فيلم ميگرفت اما در W810i يا گوشي هاي ديگه با رزلوشن 176*144 فيلم ميگرفت نميدونم چرا W810i نميتونه ولي W900i ميتونه آخه هر دوتاشون دوربينشون 2MP هست نبايد فرقي كنه اما........ .
اگه شما ميدونيد بگيد چرا ؟

مسعود جان این قابلیت ربطی به نرم افزار نداره چون ccd , cpu گوشی w810 توانایی پردازش حتی با 15 فریم روی

اندازه 352 *288 رو نداره پس بیخود هرس نخور پیر میشی . :10: :31:

masoud_ac
06-06-2007, 23:39
مسعود جان این قابلیت ربطی به نرم افزار نداره چون ccd , cpu گوشی w810 توانایی پردازش حتی با 15 فریم روی

اندازه 352 *288 رو نداره پس بیخود هرس نخور پیر میشی . :10: :31:

يه چيزي بگم كه CPU گوشي W810i مثل W900i هست پس بايد بشه

aloalexa
12-06-2007, 09:02
با سلام
من یه گوشی w810 دارم که چند بار درایور دوربین و اکوستیک اونو عوض کردم ولی الان هر کاری می کنم که باهاش عکس یا فیلم بگیرم نمیشه یعنی فقط برای یه لحظه میره رو دوربین ولی فورا بر می گرده

من درایور های دوربین رو تو این مسیر کپی می کردم
files_to_upload\Fs\ifs\settings\camera
یه چندبار هم بدون ساختن فولدر FS این کار رو کردم
ولی فرقی نکرد در ضمن از نرم افزار ++CS و روش SFX استفاده میکنم و گوشیم سریالش چنجیه

ممنون میشم راهنماییم کنید:18:

arash_a
12-06-2007, 15:24
يه چيزي بگم كه CPU گوشي W810i مثل W900i هست پس بايد بشه

منبع معتبر لطفا برای اثبات حرفتون !!!
بجز CPU گرافیک هم مهم هست که W900 شتاب دهنده ی گرافیکی nVidia داره ولی W810 نداره .

aloalexa
12-06-2007, 19:34
با سلام
من یه گوشی w810 دارم که چند بار درایور دوربین و اکوستیک اونو عوض کردم ولی الان هر کاری می کنم که باهاش عکس یا فیلم بگیرم نمیشه یعنی فقط برای یه لحظه میره رو دوربین ولی فورا بر می گرده

یه چندبار هم بدون ساختن فولدر FS این کار رو کردم یعنی:
files_to_upload\ifs\settings\camera

در ضمن از نرم افزار ++CS و روش SFX استفاده میکنم و گوشیم سریالش چنجیه

ممنون میشم راهنماییم کنید
حتی وقتی تو software info < service info می رم هیچ مشخصاتی دیگه اونجا در مورد دروبین و ورژنش نیست
و حتی service test هم نمی تونه دوربین گوشی رو باز کنه

کمکم کنید

iman_s
13-06-2007, 04:02
با سلام

حتی وقتی تو software info < service info می رم هیچ مشخصاتی دیگه اونجا در مورد دروبین و ورژنش نیست

کمکم کنید
منم با یعضی از درایورها همین مشکلو دارم.درایور دوربینتو عوض کن درست میشه.

aloalexa
13-06-2007, 08:07
نمی دونم حتی ورژن اصلی خودش رو هم گذاشتم درست نشد که نشد ولی بازم امتحان میکنم
ممنون

masoud_ac
13-06-2007, 13:45
منبع معتبر لطفا برای اثبات حرفتون !!!
بجز CPU گرافیک هم مهم هست که W900 شتاب دهنده ی گرافیکی nVidia داره ولی W810 نداره .

آقا دعوا نکن چون W900i گرفتم

aloalexa
13-06-2007, 16:53
با سلام

کمکم کنید

آقا نمی شه کسی نبود به من کمک کنه شما تو چه مسیری درایور دوربین رو میریزید مسیرشو برام بنویسید من که گیج شدم حتی درایور اصلی W810 رو هم نصب می کنم گوشیم دوربینش کار نمی کنه

منتظر الطاف بی دریغ شما هستم
یا حق

masoud_ac
13-06-2007, 19:38
با سلام

کمکم کنید

آقا نمی شه کسی نبود به من کمک کنه شما تو چه مسیری درایور دوربین رو میریزید مسیرشو برام بنویسید من که گیج شدم حتی درایور اصلی W810 رو هم نصب می کنم گوشیم دوربینش کار نمی کنه

منتظر الطاف بی دریغ شما هستم
یا حق
آدرست باید
ifs\settings\cameraباشه ifs\settings\camera
ضمناً گوشیت و خودت یا بده بیرون واسط فلشش کنن.
99.999 % درسته.
حله.
درایور هم به نظر من یه بار دیگه عوض کن

aloalexa
13-06-2007, 20:12
آدرست بایدباشه ifs\settings\camera
ضمناً گوشیت و خودت یا بده بیرون واسط فلشش کنن.
99.999 % درسته.
حله.
درایور هم به نظر من یه بار دیگه عوض کن

یعنی درایور دوربین files_to_upload\Fs\ifs\settings\camera فولدر Fs نمی خواد و فولدر ifs رو باید تو فایلز تو آپلود بزاریم؟ چون من تو این مسیر که نوشتم میذاشتم ولی یه چند جا بدون Fs بود یعنی بعد از فولدر files-to-upload فولدر ifs بود کدومش درسته؟

masoud_ac
13-06-2007, 20:26
یعنی درایور دوربین files_to_upload\Fs\ifs\settings\camera فولدر Fs نمی خواد و فولدر ifs رو باید تو فایلز تو آپلود بزاریم؟ چون من تو این مسیر که نوشتم میذاشتم ولی یه چند جا بدون Fs بود یعنی بعد از فولدر files-to-upload فولدر ifs بود کدومش درسته؟

من اینجوری آپ میکنم تا حالا به مشکل هم بر نخوردم

masoud_ac
13-06-2007, 20:29
این آدرسی که میگم درسته

ifs\settings\camera
فقط همین جایی دیگه بریزی دچار مشکل میشی گفته باشم

aloalexa
13-06-2007, 20:30
ممنون پس این شد آخه چند بار گذاشتم ارورر داد ولی یه بار دیگه اینو برم آره؟

aloalexa
13-06-2007, 20:35
آقا مسعود منتظر جوابتون هستم

masoud_ac
13-06-2007, 20:38
ممنون پس این شد آخه چند بار گذاشتم ارورر داد ولی یه بار دیگه اینو برم آره؟
ok
100% جواب میده
راستی تا حالا که این همه درایور آپ کردی کدوم از همه بهتر بوده هم عکس هم فیلم
برای من رنگ و نویز و کیفیت خیلی مهمه لطفاً کمکم کن
ممنون

aloalexa
13-06-2007, 20:45
فعلا یه شارپ آپ کردم ولی همون درایور خودش به نظرم بهتر بود این یکی ها رو هنوز نتونستم تست کنم ولی

ولی چندتا درایور جدید البته به نظر خودم دیدم اما هنوز تستش نکردم در اولین فرصت آپ می کنم
منتظرم گوشی به راه بشه اینا رو + چندتا اکوستیک آپ می کنم
مثل , sarmad5.7 , madlen8.8
اگرم درست نشد یه پچ روش نصب میکنم تا راحتر بتونم درایو عوض کنم البته اگه درست نشد و احتیاج به فلش داشت

aloalexa
14-06-2007, 00:32
ممنون آقا مسعود :10: حرف شما درست بود نباید تو فولدر Fs می رفتم یعنی این مسیر برای نصب درایور دوربین درسته: files_to_upload\ifs\settings\camera
و حالا نوبت منه که به قولم وفا کنم این آدرسی که می ذارم یه سایت تایلندی هستش که در مورد درایور دوربین و آکوستیک و چیزهای دیگه به شما حال اساسی می ده حتی نظرات کسانی که از این درایورها چه درایور دوربین و چه آکوستیک استفاده کردند اومده توضیحاتشم به نظر من خیلی خوبه حتی نمونه عکس های درایور های مختلف رو اگه حوصله داشته باشید می تونید تو صفحه های مختلف این لینک ببینید در ضمن راحت و بدون دغدغه هم دانلود کنید البته بعضی جاها تایلندی نوشته بعضی جاهای دیگه انگلیسی

این هم اسم چند درایور دوربین که تو این لینک پیدا خواهید کرد: Supercamdriver :: Mladen v8.8
8.8 addmanualfocus by rukk69 Supercamdriver :: Kriomag v21.9 Supercamdriver :: Sarmad 5.7

این هم درایور آکوستیک : Acoustic_Mix_By_Black_Ice_V.3.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Acoustic_Mix_By_Black_Ice_V.4.2_BE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Acoustic_Mix_By_Black_Ice_V.4.2_New_BE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک:

rameshk
15-06-2007, 08:34
با اجازه آقا مسعود.

سلام...ممنون از عزیزانی که در این تایپیک زحمت می کشند... آقا مسعود و بقیه دوستان...
از آقا ایمان تشکر ویژه بخاطر اون 92 درایو که بصورت یکجا آپ کردند، راستش با هفت هشتا از اینا خیلی حال کردم..
بعدشم یه تشکر مخصوص از توحید عزیز که درایو Kopritis v35.5 معرفی کرد.
به نظر من همشون تو روز یه کیفیتی دارن، ولی این درایو Kopritis v35.5 تو شب یه چیز دیگست!

vahidsport
15-06-2007, 12:23
سلام به نظر من دایور دو بینو عوض نکنید بهتر .من انواع دایورارو از 1.81 تو روز میتره کونه و Kriomag_21.9 این دایور که توشب زیر لامپ شب خواب هم بدونه نایت مود بدون نویز عکس می دازه رو تست کردم.هر کدومه این دایورا یه ایراد دارند من از وقتی که درایور گوشی مو عوض کردن نویزه بیخودی تو عکامهست من رو دو تا گوشی تست کردم اخرشهم همون ورژن 5.3 خود گوشی رو ریختم وقتی عکس های ورژن 5.3 رو با ورژن های دیگه مقایسه می کنم ، 5.3 خیلی بهتر هم تو روز هم توشب عکس می ندازه.

vahidsport
15-06-2007, 12:29
یه سری به این سایت به زنین مثل توپ سونی ولی باید توش عضو شید عضو شدنش هم کاری نداره یه میل میزه و شوما اکانتتونو اکتیو می کنید.

sabasistem_co
20-06-2007, 13:49
سلام بهترين درايو دوربين از نظر فوكس عالي و عكس در روز عالي از بين اين همه درايو كدوم هست لينكش را بذاريد براي W810
ممنون مي شم مرسي

masoud_ac
20-06-2007, 14:43
یه درایور توپ واسه W810i یا هر چیز دیگه که هم تو شب و هم تو روز کیفیت خوبی داشته باشه و رنگ ها طبیعی یا بهتر باشه , فیلم برداریش خوب باشه , عکس هاش بدون نویز باشه و ........... و .......... .
ممنون اگه معرفی کنید من تو این همه درایور گیر کردم .
خاهشاً معرفی کنید.

masoud_ac
20-06-2007, 15:19
سلام بهترين درايو دوربين از نظر فوكس عالي و عكس در روز عالي از بين اين همه درايو كدوم هست لينكش را بذاريد براي W810
ممنون مي شم مرسي
بابا من یه درایور خوب میخوام.

D E V I L
22-06-2007, 11:46
يه درايو جديد
كد نويسي اين درايو براساس k800‌ بوده!
خودمم امتحانش كردم خيلي خوبه.مزيت اين درايو اينه كه بر پايه درايو ارجينال نوشته شده و هيچ مشكلي موقع استفاده پيش نمياد.
دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

masoud_ac
22-06-2007, 16:55
يه درايو جديد
كد نويسي اين درايو براساس k800‌ بوده!
خودمم امتحانش كردم خيلي خوبه.مزيت اين درايو اينه كه بر پايه درايو ارجينال نوشته شده و هيچ مشكلي موقع استفاده پيش نمياد.
دانلود

برای W810iهم میشه استفاده کرد یا فقط K800 ها؟

Mahsa_883
22-06-2007, 17:06
ببخشید یه سوال دارم: از اونجایی که من تازه K750 خریدم و اصلا از sony ericsson سر در نمیارم میشه لطفا بگید چه طوری میشه این درایو ها رو نصب کرد؟

D E V I L
22-06-2007, 18:55
برای W810iهم میشه استفاده کرد یا فقط K800 ها؟

اصلا اين درايو براي 2 مگاپيكسلي هاست.w810 هم ميشه

masoud_ac
22-06-2007, 20:37
اصلا اين درايو براي 2 مگاپيكسلي هاست.w810 هم ميشه
کیفیتش توپ ها ؟

jak_1300
11-07-2007, 11:03
اقا چجوري درايور رو بريزيم تو گوشي من هيچي بلد نيستم چجورياست واسه گوشيه من كه سريال چنجه مشكلي پيش نمياد ؟

aloalexa
11-07-2007, 11:43
اقا چجوري درايور رو بريزيم تو گوشي من هيچي بلد نيستم چجورياست واسه گوشيه من كه سريال چنجه مشكلي پيش نمياد ؟

اگه اولین باره به نظر من بیا تو لینکی که تو امضام هست از آموزش استفاده کن

در ضمن اولش یه درایور توپ پیدا کن که پشیمون نشی اگه خوشت نیومد یا درایور اصلش رو هم دانلود کن که بعد خواستی بتونی تعویض کنی

masoud_ac
22-07-2007, 09:42
کیفیت درایور K800 برای W810i خیلی تووپ هم فیلم هم عکس چه در شب چه در روز میرزه.
رنگ ها طبیعی و شاید هم بهتر درخشندگی واقعاً عالی .
آخرشه از این بهتر نیست.
برای عکس برداری در شب از درایور 21.53 هم میشه استفاده کرد.
ولی K800 یه چیز دیگس.

masoud_ac
22-07-2007, 10:11
اگه یه پچ هم پیدا بشه که به W810i اضافه کرد که کیفیت فیلم ها رو MP4. بکنه که دیگه محشر میشه!.

EHSANRF
22-07-2007, 10:46
چرا اين W700 اينقدر مظلوم واقع شده؟

كسي براي اين دوربين درايوري سراغ نداره؟

masoud_ac
22-07-2007, 12:42
چرا اين W700 اينقدر مظلوم واقع شده؟

كسي براي اين دوربين درايوري سراغ نداره؟

درایور K800 برای تمامی گوشی های 2MP سونی اریکسون هست(نه همشون ولی بیشتریا رو ساپورت میکنه که W700 هم جزو اونا هست).
اینم لینک دانلود درایور دوربین K800 برای گوشی های 2MP:

iman_s
23-07-2007, 01:53
درایور K800 رو روی W700 نریز.
برای W700 نا اونجایی که من سرچ کردم هنوز درایور دوربینی ندیدم. چون W700 اتوفوکوس نداره و این درایورها برای گوشیهای 2 مگی با اتوفوکوس هست مثل K750,w800,w810

Geeksboy
23-07-2007, 02:53
سلام دوست عزیز...یه درایور برای p900 داری؟

masoud_ac
23-07-2007, 13:43
درایور K800 رو روی W700 نریز.
برای W700 نا اونجایی که من سرچ کردم هنوز درایور دوربینی ندیدم. چون W700 اتوفوکوس نداره و این درایورها برای گوشیهای 2 مگی با اتوفوکوس هست مثل K750,w800,w810

درایور K800 فکوس دستی هست.
اگه دکمه ی گل رو بزنی(W700نداره) میره روی زوم و فوکوس دستی.

iman_s
24-07-2007, 04:38
درایور K800 فکوس دستی هست.
اگه دکمه ی گل رو بزنی(W700نداره) میره روی زوم و فوکوس دستی.
این که شما میگی فرق میکنه.روی دوربینهای اتو فوکوسی میشه فوکوس دستی هم (با بعضی درایورها منجمله همین درایور K800)میشه انجام داد.ولی دوربین W700 اصلا اتوفوکوس نداره.فوکوس دستی رو هم نمیدونم ولی فکر نکنم داشته باشه.

™Enter_The_Love
24-07-2007, 07:32
درایور برای K790 - k800

™Enter_The_Love
24-07-2007, 07:33
درایور برای W900

™Enter_The_Love
24-07-2007, 07:35
سلام دوست عزیز...یه درایور برای p900 داری؟

سلام
روی P900 نمیتوان درایور نصب کرد

masoud_ac
24-07-2007, 14:31
درایور جدید و خوب بهتر از K800 برای W810i سراغ داری .
البته من از درایور K800 بهتر ندیدم ولی شاید باشه و من خبر ندارم.
اگه بهتر هست اگه میشه بزار.
ممنون

masoud_ac
24-07-2007, 14:45
راستی یه سوالی چرا درایور K800 رو وقتی رو K750i میندازم سرعت ذخیره کردن و کیفیت عکس هاش از W810i پایین تره مگه درایور ها یکی نیست پس چرا کیفیت عکس W810i بیشتر از K750i میشه؟

™Enter_The_Love
24-07-2007, 15:23
من یه عالمه درایور برای K750/w800/w810 دارم اما امتحانشون نکردم اگر دوستان میخوان که بزارم

masoud_ac
24-07-2007, 15:30
من یه عالمه درایور برای K750/w800/w810 دارم اما امتحانشون نکردم اگر دوستان میخوان که بزارم

ببینم درایور 21.53 رو داری اگه میتونی همه رو تو پست های جداگونه بزار که بتونیم در موردشون بحث کنیم ممنون.

™Enter_The_Love
24-07-2007, 15:47
ببین ورژنها متفاوتند مثلا 21.6 هست 21.7 هست 21.8 هست بعد یه سری ها ی دیگه 4.5 هست 90.2 هست 90.1 هست 9.5.2 هست 5.5 هست و ....

اگر مایل باشید بزارم تا امتحان کنیم ببینیم کدومش از همه بهتره

masoud_ac
24-07-2007, 16:13
ببین ورژنها متفاوتند مثلا 21.6 هست 21.7 هست 21.8 هست بعد یه سری ها ی دیگه 4.5 هست 90.2 هست 90.1 هست 9.5.2 هست 5.5 هست و ....

اگر مایل باشید بزارم تا امتحان کنیم ببینیم کدومش از همه بهتره

میل خودت
اما من تعریف 21.53 رو زیاد شنیدم.
اگه میتونی تمام درایور ها رو بزار تو تاپیک.
ضمناً تمام درایور ها مخصوص W810i , K750i , w800i نشه اگه میتونی مال گوشی های دیکر رو هم بزار.
ممنون

™Enter_The_Love
24-07-2007, 16:37
k750/w800/w810

™Enter_The_Love
24-07-2007, 16:37
k750/w800/w810

™Enter_The_Love
24-07-2007, 16:38
K750/W800/W810

™Enter_The_Love
24-07-2007, 16:39
K750/W800/W810

™Enter_The_Love
24-07-2007, 16:40
K750/W800/W810

™Enter_The_Love
24-07-2007, 16:40
K750/W800/W810

™Enter_The_Love
24-07-2007, 16:41
K750/W800/W810

D E V I L
24-07-2007, 17:21
دوست عزیز لطفا درایوی رو که معرفی میکنی بگو معایب و مزایاش چیه و اصلا اسمش چیه!

ًضمنآ برای اینکه تاپیک شلوغ نشه میتونستی همشو تو یه پست مرتب و با حوصله معرفی کنی

بازم ممنون

موفق باشید

™Enter_The_Love
24-07-2007, 17:35
من اینجا گفتم که :

متاسفانه هیچ اطلاعی ازشون ندارم چون نریختم روی گوشی

شروع کننده تاپیک هم گفتند :

اگه میتونی همه رو تو پست های جداگونه بزار که بتونیم در موردشون بحث کنیم ممنون.

برای همین هر کدوم رو توی 1 پست گذاشتم

masoud_ac
25-07-2007, 00:55
ممنون Enter_The_Love جان واسه W700 هم درایور داری؟

masoud_ac
27-07-2007, 23:41
درایور خوب واسه w810i دیگه چی وجود داره ؟
درایور canon واسه W810i رو هر کی داره لطفاً آپ کنه.
ممنون

D E V I L
28-07-2007, 14:49
درایور خوب واسه w810i دیگه چی وجود داره ؟
درایور canon واسه W810i رو هر کی داره لطفاً آپ کنه.
ممنون
من خودم از درایو sarmad 5.7 استفاده میکنم که خیلی خوبه و ازش خیلی راضیم
این ویژگیهاش:

Information:
Normal mode = Faster EN/ENM - JPEG 89%
Fine Mode = Slower EN/ENM (more exposure) - JPEG 89%
Good and Accurate Focus and Sharpness
Improved Color correction always on
Auto Exposure Lock
LED white balance defaults to Flourescent for better tint
Fixed bug with white balance in LED ENM
MXE-60 Flash accessory support

Macro mode = Enhanced Mode (slightly longer exposure)
Manual Focus (use zoom keys to select focus)
1.0:autofocus, 1.1:infinity, 1.2-4.0 manual

Macro + Night = Enhanced Night Mode (longer exposure, very low noise)
Manual focus (as described above)

VIDEO RECORDING: Normal 15fps, Night 10fps, EnhancedNight 5fps
Normal mode has Smooth Zoom
Normal mode with Macro has same quality but with Manual Focus
EnhancedNight mode has Manual Focus with zoom keys

اینم لینک دانلود:

اینم نمونه عکسهایی که با این درایو گرفته شده :

موفق باشید

iman_s
29-07-2007, 00:59
من از sarmad 5.7 استفاده کردم ولی بعضی وقتها موقع فیلمبرداری خیلی تار فیلم میگیره

D E V I L
29-07-2007, 09:38
من از sarmad 5.7 استفاده کردم ولی بعضی وقتها موقع فیلمبرداری خیلی تار فیلم میگیره
سلام درسته ایمان جان:46:

ولی نباید روی فیلمبرداری k750 ویا w810 و گوشیهای دیگه سونی اریکسون حساب باز کرد.:27:

masoud_ac
30-07-2007, 00:02
این ویژگیهاش:

Information:
Auto Exposure Lock

اینم لینک دانلود:

موفق باشید
این عکس ها با چه گوشیی گرفته شده ؟
میشه خودت چند تا عکس بزاری از این درایور؟(بزار تو فایل زیپ و از طریق سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با سرعت بالا اپلود کن)

masoud_ac
30-07-2007, 11:10
این ویژگیهاش:

Information:
Auto Exposure Lock

اینم لینک دانلود:

موفق باشید
آقا این عکس ها با چه گوشیی گرفته شده .
اگه میشه خودت عکس آپ کن به سورت یه فایل زیپ شده بفرستش.

iman_s
31-07-2007, 02:38
سلام درسته ایمان جان:46:

ولی نباید روی فیلمبرداری k750 ویا w810 و گوشیهای دیگه سونی اریکسون حساب باز کرد.:27:
اینو میدونم ولی با این درایور اون یه ذره کیفیتی هم که داره از بین میره. با وجود این همه درایورهای جدید من هنوز بهتر از 1.81 ندیدم. این درایور K800 هم بدک نیست ولی ذخیره کردن عکسش یک مقدار طول میکشه و درصد فشرده سازی عکسش کمه.مثلا یک عکس از یک منظره با یک تنظیمات با 1.81 اگه بشه 350kb با K800 میشه 420kb

masoud_ac
01-08-2007, 15:08
اینو میدونم ولی با این درایور اون یه ذره کیفیتی هم که داره از بین میره. با وجود این همه درایورهای جدید من هنوز بهتر از 1.81 ندیدم. این درایور K800 هم بدک نیست ولی ذخیره کردن عکسش یک مقدار طول میکشه و درصد فشرده سازی عکسش کمه.مثلا یک عکس از یک منظره با یک تنظیمات با 1.81 اگه بشه 350kb با K800 میشه 420kb

کیفیت درایور 1.81 چطوره ؟
عکس:(تو شب چطور عکس میگیره - تو روز چطور نویز زیاد داره یا نه خوبه )
فیلم:(روز چند فریم - شب چند فریم)
این درایور سرمد 5.7 که تو حالت ماکرو محشر عکس میگیره حتی تو شب هم 1دونه نویز نداره.
درایور 1.81 این خصوصیات رو داره.؟

masoud_ac
01-08-2007, 17:23
این درایور سرمد 5.7 که تو حالت ماکرو محشر عکس میگیره حتی تو شب هم 1دونه نویز نداره.

masoud_ac
01-08-2007, 17:33
اینم درایور 1.81 برای گوشی های k750i , w810i , w800
لینک دانلود:

masoud_ac
01-08-2007, 17:38
درایور sarmad 5.7 برای گوشی های w810i , k750i , w800i
اینم لینک دانلود:

masoud_ac
01-08-2007, 17:42
اینم درایور 1.81 برای گوشی های k750i , w810i , w800
لینک دانلود:

اقا این درایور واقعاً خوب فیلم میگیره من باورم نشد دمش گرم خیلی رنگ ها خوبن قاطی هم نمیشن.:18:

iman_s
03-08-2007, 01:27
به نظر من که در عکسبرداری در شب نویزش همسان با درایور 8.54 هست و از بقیه درایورها کمتره.
در مورد فیلمبرداری در روز 17 فریم هست در شب فکر می کنم 10 فریم باشه.(به گفته سازندش.اگه توضیحاتشو پیدا کردم میذارم).
باز هم طبق تجربه من این درایور از Sarmand خیلی بهتره.بهترین کار اینه که خودتون مقایسه کنید.

masoud_ac
06-08-2007, 11:42
به نظر من که در عکسبرداری در شب نویزش همسان با درایور 8.54 هست و از بقیه درایورها کمتره.
در مورد فیلمبرداری در روز 17 فریم هست در شب فکر می کنم 10 فریم باشه.(به گفته سازندش.اگه توضیحاتشو پیدا کردم میذارم).
باز هم طبق تجربه من این درایور از Sarmand خیلی بهتره.بهترین کار اینه که خودتون مقایسه کنید.

مرسی عزیزم حتماً میریزمش تو گوشی.
اگه لینک دانلود بدی دیگه خیلی ممنون میشم

iman_s
07-08-2007, 01:56
تو چند صفحه قبل 92 درایور دوربین آپ کردم و لینکشو گذاشتم .اینم توش هست.

asghar_206
07-08-2007, 07:00
می خواستم بدونم این درایو به چه دردی می خوره...

amirse
10-08-2007, 15:37
سلام من اين عكسو با درايور 8.54 در شب تاريكِي محض و با led خودش گرفتم لطفا نظر بدين اگر درايوري بهتر از اينم هست لينكشو بزارين k750

amirse
10-08-2007, 23:26

amirse
10-08-2007, 23:28
توي اين لينك مي تونيد ببينيد نمي دونم چرا اينجا آپ نميشه !

masoud_ac
20-08-2007, 13:15
درایور دوربین برای w810i فقط 1.81 آخرشه از 300 تا عکس 3تاش خراب شد اونم به خاطر لرزش شدید دست .
عکس بدون نویز و فیلمش از همه درایوری بهتر بود من اینو به شما پیشنهاد میکنم.

ژولیوس
21-08-2007, 15:50
درایور دوربین برای w810i فقط 1.81 آخرشه از 300 تا عکس 3تاش خراب شد اونم به خاطر لرزش شدید دست .
عکس بدون نویز و فیلمش از همه درایوری بهتر بود من اینو به شما پیشنهاد میکنم.

درسته که درایور 5.7 به لرزش دست حساس تر ولی کیفیت عکسش تو نور کم بهتره.

تازه کسی که عکس میگیره نباید دستش بلرزه.:31:

از نظر فیلم برداری هم شفاف تره.

masoud_ac
22-08-2007, 12:35
درسته که درایور 5.7 به لرزش دست حساس تر ولی کیفیت عکسش تو نور کم بهتره.

تازه کسی که عکس میگیره نباید دستش بلرزه.:31:

از نظر فیلم برداری هم شفاف تره.

عزیزم گفتم از 300 تا 3تاش خراب شد اونم دست خودم نبود تو آب بودم که این طوری شد .
دوباره میگم درایور 1.81 بدرد 2mp ها میخوره امتحانش کنید واقعاً توپه من از این به بعد درایور 1.81 رو روی گوشیم آپ میکنم.

masoud_ac
22-08-2007, 23:21
من درایور های زیادی رو روی گوشی ریختم اما هیچ کدوم 1.81 نشدن.
هم از لحاظ کیفیت عکس که عکس بدون نویز و بسیار شفاف و حالت رنگ کاملاً طبیعی از همه سدرایور ها سر تر هست هم از لحاظ فیلم برداری درایور 1.81 بهترین کیفیت فیلم برداری رو توی درایور های سونی اریکسون داره هم تو روز هم تو شب.
وقتی گوشی رو روی حالت شب میزارم اصلاً فرم به فرم نمیشه یعنی آخرشه.

masoud_ac
22-08-2007, 23:22
من درایور های زیادی رو روی گوشی ریختم اما هیچ کدوم 1.81 نشدن.
هم از لحاظ کیفیت عکس که عکس بدون نویز و بسیار شفاف و حالت رنگ کاملاً طبیعی از همه سدرایور ها سر تر هست هم از لحاظ فیلم برداری درایور 1.81 بهترین کیفیت فیلم برداری رو توی درایور های سونی اریکسون داره هم تو روز هم تو شب.
وقتی گوشی رو روی حالت شب میزارم اصلاً فرم به فرم نمیشه یعنی آخرشه.
دانلود

masoud_ac
22-08-2007, 23:34
اینم لینک دانلود درایور 1.81 برای گوشی های K750i , W800 , W810i :

mhf_1411
23-08-2007, 01:24
سلام
من یه داریور دارم که تو شب که اصلا نوری نیست یه جور عکس میندازه که خودم هم تو کف موندم

اونقدر شاتر رو باز نگه می داره کا تمام نور محیط رو جمع می کنه فقط بعضی وقط ها تا 30 الی 40 ثانیه طول میکشه تا یه عکس بندازه
حیف نمی تونم بدم چون کسی که بهم داده گفته به هیچ کس ندم فقط گفتم تا شما رو یه زره تو خماری بزارم
بفهمید درایور یعنی چی
راستی اقا مسعود من این داریور 1.81 رو دارم خوبه بد نیست اما از این بهتر هم هستش

blue2006
23-08-2007, 13:43
از مال من این ارور را میده

از مال من این ارور را میده
XS++ v1.5 Ready !
Attempting to open the interface...

Turn off phone
Hold C Button on phone and connect phone.
You have 30 seconds.

PORT STATUS: ACTIVE
Baseband ID: 8040
Hardware Platform: db2010 Marita compact
Protocol Version: 3.1
AutoReturnCollectingSending loaders\db2010_cid00_prodid_p3k.bin...
This is a PRODUCTION_ID loader
***** Read flash vendor & id (cmd 0D)
***** Read otp (cmd 24)
Activating GDFS...
Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:NULL GDFS:K750)
...using GDFS name
Return
PHONE INFO
DBID: db2010
OTP CID: 49
EROM CID: 49
EROM color: Red
IMEI: 35570501xxxxxx
Phone: K750
Operator: EMEA_6
CDA: CDA102295/7 R2A
Firmware: R1CA021
EROM: n/a

Ready for operation!
You must choose a way in!Error: FSX failed.
++ Error: FSX failed
Disconnected... Unplug the phone
Shutting down...

mhf_1411
23-08-2007, 15:35
سلام
راستی داریور 1.81 ماله درایور اصلی w900 ه
من 5.3 پیشنهاد می کنم
راستی این اموزش ها پیش خودمون بمونن نزارید این w810 جوات بشه دست هر بی جنبه ای بیفته پر رو میشن
:10::5::5::5:
:21:

masoud_ac
23-08-2007, 18:11
سلام
من یه داریور دارم که تو شب که اصلا نوری نیست یه جور عکس میندازه که خودم هم تو کف موندم

اونقدر شاتر رو باز نگه می داره کا تمام نور محیط رو جمع می کنه فقط بعضی وقط ها تا 30 الی 40 ثانیه طول میکشه تا یه عکس بندازه
حیف نمی تونم بدم چون کسی که بهم داده گفته به هیچ کس ندم فقط گفتم تا شما رو یه زره تو خماری بزارم
بفهمید درایور یعنی چی
راستی اقا مسعود من این داریور 1.81 رو دارم خوبه بد نیست اما از این بهتر هم هستش

من این درایوری که میگی رو دارم 21.53 هستش کیفیتش خوبه اما به زمان عکس گرفتنش نمیرزه
من سرعت بالا و کیفیت خوب و دوست دارم هر چند سرعته مهم تره
مثلا تو عروسی میخوای عکس بگیری میدونی چه فاجعه ای پیش میاد همه رو مثل روح نشون میده نه؟
پس درد نمیخوره همون 1.81 بهتره چون تو شب هم بدون نویز عکس میگیره

masoud_ac
23-08-2007, 18:15
سلام
راستی داریور 1.81 ماله درایور اصلی w900 ه
من 5.3 پیشنهاد می کنم
راستی این اموزش ها پیش خودمون بمونن نزارید این w810 جوات بشه دست هر بی جنبه ای بیفته پر رو میشن
:10::5::5::5:
:21:

دقیقاً 1.81 مال W900i هست اما اون 1.81 با این 1.81 فرق داره چون : من مال W900i رو توی W810i کپی کردم جواب نداد به این کیفیت حتی حجم فایل هاش هم با هم فرق میکنه.
5.3 هم درایور اصلی K750i هست چندان کیفیتی نداره عکس هاش میتونید امتحان کنید.
من امتحان کردم.

mhf_1411
24-08-2007, 14:20
من این درایوری که میگی رو دارم 21.53 هستش کیفیتش خوبه اما به زمان عکس گرفتنش نمیرزه
من سرعت بالا و کیفیت خوب و دوست دارم هر چند سرعته مهم تره
مثلا تو عروسی میخوای عکس بگیری میدونی چه فاجعه ای پیش میاد همه رو مثل روح نشون میده نه؟
پس درد نمیخوره همون 1.81 بهتره چون تو شب هم بدون نویز عکس میگیره

سلام
اما من اونی که میگم این درایور نیست اما شبیه اینه ولی 1.81 هم زیاد محشر نیست این رو قبول داری ؟

یه درایور می خوام بدم که 16x زوم می کنه من خودم امتحانش کردم

masoud_ac
24-08-2007, 23:25
سلام
اما من اونی که میگم این درایور نیست اما شبیه اینه ولی 1.81 هم زیاد محشر نیست این رو قبول داری ؟

یه درایور می خوام بدم که 16x زوم می کنه من خودم امتحانش کردم

خسته نباشی نصف درایور دوربین هایی که من امتحان کردم زومشون 16X هست.
من این حرفت رو قبول ندارم که 1.81 محشر نیست.

masoud_ac
24-08-2007, 23:27
به خاطر این که به بعضی ها ثابت بشه که درایور 1.81 محشر هست من 2تا عکس میزارم.
حتماً ببینید.
این عکس های توپ و با W810i گرفتم
بگیرید چون بدرد پس زمینه کامپیوتر یا گوشی میخوره بعد کیفیت رو حال کنید.
این عکس و تو غروب گرفتم:

این عکس هم از جنگل گرفتم واقعاً محشره . نگیری ضرر کردی.

این عکس ها رو با درایور 1.81 گرفتم.

masoud_ac
24-08-2007, 23:33
درایور 1.81 رو میتونید از اینجا دانلود کنید:

mhf_1411
25-08-2007, 01:25
سلام
اقا مسعود عزیز
منم می دونم 200 تا درایور 16x برای گوشی هست اما 90% شون کار نمی کنه من این درایور رو تمتحان کردم و رو گوشیمه الان وقتی تا اخر زوم می کنی و ماکرو گوشی رو روشن می کنی با 16x زوم انگار عکس 4x رو با 5% کیفیت بدتر انداختی منم با 1.81 یک نیم ماهی کار کردم اما بازم میگم محشر نیست منم اول همین فکر رو می کردم اما بعدا پشیمون شدم

masoud_ac
25-08-2007, 14:22
سلام
اقا مسعود عزیز
منم می دونم 200 تا درایور 16x برای گوشی هست اما 90% شون کار نمی کنه من این درایور رو تمتحان کردم و رو گوشیمه الان وقتی تا اخر زوم می کنی و ماکرو گوشی رو روشن می کنی با 16x زوم انگار عکس 4x رو با 5% کیفیت بدتر انداختی منم با 1.81 یک نیم ماهی کار کردم اما بازم میگم محشر نیست منم اول همین فکر رو می کردم اما بعدا پشیمون شدم

خوب مثل اینکه خیلی مطمئنید روی درایورتون میتونید بزاریدش مشخصاتشم اگه میشه بدید(حالت فیلم برداری در روز و شب چند فریم).
یعنی میگی که کیفیت عکسش در روز و شب بهتر از 1.81 هست سرعت هم مهم ها چون ممکنه طرف مقابل تکون بخوره اون وقطه که یه عکس زیبا خراب بشه اگه لطف کنید اینا رو بهم بگید ممنون میشم.

eshghek750
25-08-2007, 17:19
شرمندم. شاید سوالم یه خورده مسخره باشه وی چه لزومی داره من درایور دوربینمو عوض کنم؟ با این کار کیفیت فیلمبرداری بالا میره؟

mhf_1411
25-08-2007, 19:02
خوب مثل اینکه خیلی مطمئنید روی درایورتون میتونید بزاریدش مشخصاتشم اگه میشه بدید(حالت فیلم برداری در روز و شب چند فریم).
یعنی میگی که کیفیت عکسش در روز و شب بهتر از 1.81 هست سرعت هم مهم ها چون ممکنه طرف مقابل تکون بخوره اون وقطه که یه عکس زیبا خراب بشه اگه لطف کنید اینا رو بهم بگید ممنون میشم.

سلام
ببخشيد فعلا نمي تونم
در اسرع وقت حتما اين كار رو مي كنم
راستي در كنار هر درايوري يك فايل readme هست كه مي توني از اون اطلاعات بگيري نيازي نيست ديگه تاپيك رو دراز كنم

masoud_ac
26-08-2007, 18:56
شرمندم. شاید سوالم یه خورده مسخره باشه وی چه لزومی داره من درایور دوربینمو عوض کنم؟ با این کار کیفیت فیلمبرداری بالا میره؟

هم کیفیت فیلم برداریت بالا میره هم عکس هایی که میگیری بدون نویز و رنگ ها طبیعیتر و عکس شفاف تر میشه.
باید امتحان کنی تجربه کنی.
ضرر هم نداره.

masoud_ac
26-08-2007, 18:59
سلام
ببخشيد فعلا نمي تونم
در اسرع وقت حتما اين كار رو مي كنم
راستي در كنار هر درايوري يك فايل readme هست كه مي توني از اون اطلاعات بگيري نيازي نيست ديگه تاپيك رو دراز كنم

شما که هنوز درایورت رو نزاشتی تا فایل ریدمی رو ببینم اگه اون درایوری رو که بالا گزاشتی رو میگی من امتحانش کردم به 1.81 نمیرسه.
من 2تا 810 دارم یکی 1.81 رو گزاشتم یکی دیگه مال شما رو گزاشتم و همزمان گزاشتم که عکس بگیره :
سرعت 1.81 بیشتر بود و هم کیفیت نویز نداشت.
این و دیگه خودم تجربه کردم.

mhf_1411
27-08-2007, 01:29
شما که هنوز درایورت رو نزاشتی تا فایل ریدمی رو ببینم اگه اون درایوری رو که بالا گزاشتی رو میگی من امتحانش کردم به 1.81 نمیرسه.
من 2تا 810 دارم یکی 1.81 رو گزاشتم یکی دیگه مال شما رو گزاشتم و همزمان گزاشتم که عکس بگیره :
سرعت 1.81 بیشتر بود و هم کیفیت نویز نداشت.
این و دیگه خودم تجربه کردم.

سلام
اقا قبول درسته حق با شماست این درایور خوبه
اما امکاناتش کمه

pouria007
27-08-2007, 18:11
بالاخره نمردیم و یه تاپیک خوب از masoud-ac دیدیم
مسعود جان ممنون معلومه تو هم مثل من عشق عکاسی هستی
قبلآ میگفتم فقط super cam driver ولی حالا
only cam driver v.1.81

masoud_ac
27-08-2007, 23:50
بالاخره نمردیم و یه تاپیک خوب از masoud-ac دیدیم
مسعود جان ممنون معلومه تو هم مثل من عشق عکاسی هستی
قبلآ میگفتم فقط super cam driver ولی حالا
only cam driver v.1.81

ممنون عزیزم که با منی.

mhf_1411
28-08-2007, 01:10
سلام
اقا مسعود
درایور 9.98 رو هم یه امتحان بکن از اون درایور های کاردرست برای 810 هستش

masoud_ac
28-08-2007, 13:30
با سلام
اینم درایور 9.98 برای گوشی W810i , k750i , w800 :
دانلود:

خودم هنوز امتحانش نکردم اما به mhf_1411 جان اعتماد دارم بگه خوبه ینی خوبه بگه بده هم یعنی بده.

binahayat_m
28-08-2007, 14:16
دوربين 1.81 تو شب واقع خوب عكس ميگيره.
اما وقتب flash روشن ميكني عكس زرد ميكنه

B L A S T E R
28-08-2007, 14:55
واسه k800 هم بزارید.

masoud_ac
28-08-2007, 15:01
واسه k800 هم بزارید.

حتماً میزارم

BraveKnight
29-08-2007, 00:36
سلام
لطفاً اگه میشه چند تا درایور توپ هم واس W810 با فرمت vkp بذارید که با setool2lit رو گوشی نصب بشه.
ممنون :46:

iman_s
29-08-2007, 01:44
دوست عزیز فایلهای با پسوند Vkp پچ هستند نه درایور.پچ روی main نصب میشه ولی درایور جزو FS هستش.در ضمن با SETool2Lite هم میشه درایور نصب کرد.

pouria007
29-08-2007, 10:27
دوست عزیز فایلهای با پسوند Vkp پچ هستند نه درایور.پچ روی main نصب میشه ولی درایور جزو FS هستش.در ضمن با SETool2Lite هم میشه درایور نصب کرد.

کاملاً تایید میشه

pouria007
29-08-2007, 10:28
درایور دوربینی هست که مختص افزایش کیفیت فیلمبرداری باشه؟

B L A S T E R
29-08-2007, 11:18
باشه که عالیه.

masoud_ac
29-08-2007, 11:33
باشه که عالیه.

عزیزم چی عالیه؟

masoud_ac
29-08-2007, 11:34
سلام
لطفاً اگه میشه چند تا درایور توپ هم واس W810 با فرمت vkp بذارید که با setool2lit رو گوشی نصب بشه.
ممنون :46:
عزیزم مطمئنی که همچین چیزی هست من تا حالا نه دیدم نه شنیدم .
فرمت درایور دوربی dat. هست نه vkp. ضمناً پچ که نیست که نصب شه باید کپی بشه یا جایگزین بشه.
تمام درایور هایی که تو این تاپیک میبینی به W810i میخوره عزیزم.

masoud_ac
29-08-2007, 11:38
احتمال زیاد هست میگردم پیدا میکنم میزارم.

sajadblog.blogfa
29-08-2007, 12:03
قربونت ما یه عمره دنباله یه راهی هستیم که با فار و xs درایور ها رو عوض نکنیم خوب اگر بدی خیلی خوشحال می شم بذاری

باتشکر

pouria007
29-08-2007, 12:19
قربونت ما یه عمره دنباله یه راهی هستیم که با فار و xs درایور ها رو عوض نکنیم خوب اگر بدی خیلی خوشحال می شم بذاری

تاپیکش به شکل کاملاً اکتیو هست در کمتر از یه دقیقه میتونی گوشیتو هک کنی ولی زدن 400 ثانیه

pouria007
29-08-2007, 12:20
احتمال زیاد هست میگردم پیدا میکنم میزارم.

**thanks**

B L A S T E R
29-08-2007, 15:02
عزیزم چی عالیه؟

جواب شما.........

B L A S T E R
29-08-2007, 22:35
برای استفاده از setools هم از همین مسیر استفاده میکنیم؟
ifs\settings\camera

m_abotalebie
30-08-2007, 20:00
یه درایور دوربین که بشه رو Z610 با Cid52 نصب کرد می خوام شدیدا نیاز دارم کی میتونه کمکم کنه
چون من یه درایو دوربین W800 روش ریختم دیگه کار نمیکنه
کمکم کنید

BraveKnight
01-09-2007, 02:14
جدی!
چه جوری؟

BraveKnight
01-09-2007, 02:16
برای استفاده از setools هم از همین مسیر استفاده میکنیم؟
ifs\settings\camera
این آدرس رو تو کدوم قسمت از برنامه باید وارد کرد؟
آدرس فایل درایور مورد نظر رو باید کجا وارد کنم؟
ممنون

masoud_ac
01-09-2007, 21:11
این درایور از کیفیت فیلم برداری خوبی برخوردار هست.(خودم امتحانش نکردم)
دانلود:

کسی که این و به من پیشنهاد کرد گفت که هم کیفیت فیلم برداری خوبی داره هم عکس خوبی.(البته گفت رو w810i خوب جواب میده چون قدرت سی پس یو ش بالا تره و روی گوشی های دیگه ممکنه فیلم ها که گرفته میشه ذخیره نشه).

masoud_ac
01-09-2007, 21:51
این درایور از کیفیت فیلم برداری خوبی برخوردار هست.(خودم امتحانش نکردم)
دانلود:

کسی که این و به من پیشنهاد کرد گفت که هم کیفیت فیلم برداری خوبی داره هم عکس خوبی.(البته گفت رو w810i خوب جواب میده چون قدرت سی پس یو ش بالا تره و روی گوشی های دیگه ممکنه فیلم ها که گرفته میشه ذخیره نشه).

در مورد این درایور نظر بدین مهمه

B L A S T E R
01-09-2007, 23:15
اقا فرقی نداره مثلا درایوری که شما بالا گزاشتی رو K800 هم نصب میشه؟

iman_s
02-09-2007, 01:00
جدی!
چه جوری؟

این آدرس رو تو کدوم قسمت از برنامه باید وارد کرد؟
آدرس فایل درایور مورد نظر رو باید کجا وارد کنم؟
ممنون

ابتدا در یکی از درایوهای کامپیوتر(مثلا درایو C) یک فولدر درست کنید به اسم ifs سپس داخل این فولدر یکی دیگه به اسم وsettings در نهایت یک فولدر دیگر به نام camera .حالا فایل درایور دوربین رو در اینجا کپی کنید.یعنی فایل درایور باید در این مسیر باشد C:\ifs\settings\camera .حالا روی فولدر ifs کلیک راست کرده و از منوی Send To گزینه Comperessed (Zipped) folder را نتخاب می کنیم و صبر می کنیم تا فایل Zip درست شود. حالا در برنامه Setool2lite در قسمت MISC File مسیر این فایل فشرده رو می دهیم و دکمه Flash را میزنیم.بقیه کارها را طبق دستورات برنامه(مانند در آوردن باطری و دوباره جا زدن) انجام میدهیم.
این روش برای درایورهای دیگر مانند صدا و منو کلیه فایلهایی که در FS وجود دارند عملی است.

BraveKnight
02-09-2007, 02:34
ابتدا در یکی از درایوهای کامپیوتر(مثلا درایو C) یک فولدر درست کنید به اسم ifs سپس داخل این فولدر یکی دیگه به اسم وsettings در نهایت یک فولدر دیگر به نام camera .حالا فایل درایور دوربین رو در اینجا کپی کنید.یعنی فایل درایور باید در این مسیر باشد C:\ifs\settings\camera .حالا روی فولدر ifs کلیک راست کرده و از منوی Send To گزینه Comperessed (Zipped) folder را نتخاب می کنیم و صبر می کنیم تا فایل Zip درست شود. حالا در برنامه Setool2lite در قسمت MISC File مسیر این فایل فشرده رو می دهیم و دکمه Flash را میزنیم.بقیه کارها را طبق دستورات برنامه(مانند در آوردن باطری و دوباره جا زدن) انجام میدهیم.
این روش برای درایورهای دیگر مانند صدا و منو کلیه فایلهایی که در FS وجود دارند عملی است.
ممنونم دوست عزیز، کارم راه افتاد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگم این setool2lite هم عجب برنامه نازنینیه ها! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BraveKnight
02-09-2007, 02:39
در مورد این درایور نظر بدین مهمه
نصب کردم. زیاد جالب نیست.
تغییرات بسیار نامحسوسه!

Pooryia_khan
02-09-2007, 10:41
با سلام

دوستان عزیزی که می خواهند با باکس Setools درایور ها را نصب کنند می توانید در مسیری که باید آن درایور نصب بشه بصورت پوشه بسازند و بعد بصورت فایل zip در بیاورند .

مثلا درایو دوربین : ifs\settings\camera
=وشه ها را به ترتیب بصورت اول ifs بعد در داخل آن settings بعد در داخل آن camera را می سازیم و بعد همه در یک فایل Zip می زاریم و بعد در قسمت MSIC files آنرا انتخاب می کنید و بدون Fs و Mian گوشی را فلش می کنید .

B L A S T E R
02-09-2007, 12:37
درایور گوشیهای مختلف با هم فرق نداره؟

answer
02-09-2007, 12:39
براي w700‌ چيزي نيست؟

masoud_ac
02-09-2007, 15:57
براي w700‌ چيزي نيست؟

هست عزیزم آپ میکنم میزارم واستون.

toliveistodie
02-09-2007, 16:00
اگه میشه واسه k800 هم اگه چیزی دارید ممنون میشم بزارید.
چون فیلم بر داریش تعریف چندانی نداره.
ممنون.

masoud_ac
02-09-2007, 16:05
اگه میشه واسه k800 هم اگه چیزی دارید ممنون میشم بزارید.
چون فیلم بر داریش تعریف چندانی نداره.
ممنون.

عزیزم من میخوام یه K800 بگیرم ارزشش و داره W810i رو بفروشم.
گر چه کیفیت فیلم برداری و عکس برداری w810i از K800 بهتره ولی از W810i خسته شدم نظر شما در باره ی یه گوشی دیگه چیه چی بگیرم؟

masoud_ac
02-09-2007, 16:08
از این به بعد میخوام تمامی درایور های گوشی های سونی اریکسون رو روی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپلود کنم که به راحتی بتونید با دانلود منیجر دانلود کنید و محدودیت زمانی هم نداشته باشید.
موافقیت.
اگه شما هم چیزی دارید بدید من میزارم اگه خیلی مهمه.

ostooreh
02-09-2007, 16:29
سلام به همگی من یه سوال داشتم این درایورهای کا750 به همه ی دوربین 2 مگی ها(w850)میخوره یا نه؟

masoud_ac
02-09-2007, 18:25
سلام به همگی من یه سوال داشتم این درایورهای کا750 به همه ی دوربین 2 مگی ها(w850)میخوره یا نه؟
تا جایی که من شنیدم میخوره خودم امتحان نکردم.
خودت امتحان کن اگه خورد که هیچی اگه نخورد وقتی بری رو دوربین زود از دوربین خارج میشه.

pouria007
03-09-2007, 17:03

یه درایور رو روی k750 w800 وw810ریختم رو هر 3 تاش کار کرد w850 رو نمیدونم

pouria007
03-09-2007, 17:06
برای k510 درایور دوربین سراغ ندارین؟

magical
03-09-2007, 22:17
کسی روشی برای کپی کردن درایور دوربین با خود گوشی بلده اون patch رو که درایور دوربین رو به other انتقال میده رو رو گوشی ریختم ولی با خود گوشی نمیتونم فایل رو به other جای که درایور دوربین نصبه کپی کنم یعنی کپی جواب نمیده.

B L A S T E R
03-09-2007, 23:00
عزیزم من میخوام یه K800 بگیرم ارزشش و داره W810i رو بفروشم.
گر چه کیفیت فیلم برداری و عکس برداری w810i از K800 بهتره ولی از W810i خسته شدم نظر شما در باره ی یه گوشی دیگه چیه چی بگیرم؟
کیفیت عکس w810 بهتر از k800 هست..:18::18::18::18:

magical
04-09-2007, 02:07
این درایور رو دان کنید و نظرتون رو راجب این درایور بگین.

iman_s
04-09-2007, 02:31
کسی روشی برای کپی کردن درایور دوربین با خود گوشی بلده اون patch رو که درایور دوربین رو به other انتقال میده رو رو گوشی ریختم ولی با خود گوشی نمیتونم فایل رو به other جای که درایور دوربین نصبه کپی کنم یعنی کپی جواب نمیده.
با خود فایل منیجر گوشی میشه.ولی اگه جواب نگرفتی از نرم افزار Moby Explorer استفاده کن.

ostooreh
04-09-2007, 09:52
سلام من یه مشکل بزرگ دارم دیروز یه درایور واسه w850 ریختم درست بود حالا که یکی دیگه ریختم این پیغام رو میده:
another application is running. close it,and then start the camera.چی کار کنم؟؟؟

sajadblog.blogfa
04-09-2007, 10:15

سلام من یه مشکل بزرگ دارم دیروز یه درایور واسه w850 ریختم درست بود حالا که یکی دیگه ریختم این پیغام رو میده:
another application is running. close it,and then start the camera.چی کار کنم؟؟؟

ببین جاوا فعال نیست.

ostooreh
04-09-2007, 11:28
نه بابا جاوا چیه میگم درایور دوربینشو تغییر دادم اینطوری شد درایور اصلیشو کسی نداره خواهشا بذارین

masoud_ac
04-09-2007, 13:42
کیفیت عکس w810 بهتر از k800 هست..:18::18::18::18:

کيفيت عکس w810 بهتر از k800 هست..:18::18::18::18:

دوستم K800i داره
وقتي که درايور 1.81 رو روي گوشيم(W810i)ريختم کيفيت عکسام تا حدود 4MP افزايش داشته يه دوربين ديجيتالي 4MP دارم که وقتي باهاش عکس ميگيرم کيفيتش مثل 2MP گوشيم شده .
منم همين حرف و به دوستم زدم اما باور نکرد وقتي عکس ها رو بهش نشون دادم شاخ دروورد .
مثل شما(قصد توحين ندارم).
يه چيزي بگم کيفيت فيلم برداري W810i با K800 با K310 ... يکيه.

B L A S T E R
04-09-2007, 14:06
میشه یکی از این عکسا رو بزارید دوست عزی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ز

masoud_ac
04-09-2007, 14:41
میشه یکی از این عکسا رو بزارید دوست عزی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ز

به شرطی که شما هم عکس هایی که با K800 گرفتی رو بزاری.

B L A S T E R
04-09-2007, 14:48
من که درایور نریختم عکساش معمولیه.
از این درایور خوبا واسه ما هم بزار.

masoud_ac
04-09-2007, 23:54
من که درایور نریختم عکساش معمولیه.
از این درایور خوبا واسه ما هم بزار.
مشکلی نداره با همون درایور معمولی بزار فقط میخوام ببینم چطوریه عکساش.
خواهشاً

B L A S T E R
05-09-2007, 00:09
حتما.واسه K800 هم درایور هم بزار رفیق.

masoud_ac
05-09-2007, 00:18
حتما.واسه K800 هم درایور هم بزار رفیق.

عزیزم عکس ها رو بدون اینکه تغییری توش انجام بدی تو یه فایل زیپ قرار بده بعد تو سایت:

اپلود کن

Moh3en_DDD
05-09-2007, 00:47

سلام ! منم همین مشکل را پیدا کرد ! تورو خدا کمک کنید ! می خوام برم فردا مسافرت دوربینش را می خوام ...

magical
05-09-2007, 07:08
به شرطی که شما هم عکس هایی که با K800 گرفتی رو بزاری.

عزیزم اینا رو رو که با درایور 5.3 گرفتی

خودتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتی

B L A S T E R
05-09-2007, 12:39

این 3 تا عکس که من با k800 گرفـتم

masoud_ac
05-09-2007, 13:30

این 3 تا عکس که من با k800 گرفـتم
مرسی عزیزم حال کردم
میخوام k800 بگیرم.
اون وقط خوش به حال K800 ی ها تمام این تاپیک میشه درایور دوربین واسه k800

B L A S T E R
05-09-2007, 13:44
[quote=masoud_ac;1528696]مرسی عزیزم حال کردم
میخوام k800 بگیرم.
اون وقط خوش به حال K800 ی ها تمام این تاپیک میشه درایور دوربین واسه k800[/quote
خوب پس زودتر بگیر.:31::31::31::31:

magical
05-09-2007, 14:16
عزیزم اینا رو رو که با درایور 5.3 گرفتی

خودتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتی

تو که گفتی اینارو با درایور 1.8 گرفتی.:27::21::21::27:

masoud_ac
05-09-2007, 16:54
تو که گفتی اینارو با درایور 1.8 گرفتی.:27::21::21::27:

درایور 1.81 مال W810i هست.

R@R#M@N
05-09-2007, 18:21
سلام ! منم همین مشکل را پیدا کرد ! تورو خدا کمک کنید ! می خوام برم فردا مسافرت دوربینش را می خوام ...
داداش منم روی ک800 درایور دوربین دبلیو 810 رو ریختم اینجوری شد
بعد درایور اصلی ک800 رو گرفتم و نصب کردم درست شد
شما هم مال دبلیو 850 رو گیر بیار و بریز

sajadblog.blogfa
05-09-2007, 19:42

دوستم K800i داره
وقتي که درايور 1.81 رو روي گوشيم(W810i)ريختم کيفيت عکسام تا حدود 4MP افزايش داشته يه دوربين ديجيتالي 4MP دارم که وقتي باهاش عکس ميگيرم کيفيتش مثل 2MP گوشيم شده .
منم همين حرف و به دوستم زدم اما باور نکرد وقتي عکس ها رو بهش نشون دادم شاخ دروورد .
مثل شما(قصد توحين ندارم).
يه چيزي بگم کيفيت فيلم برداري W810i با K800 با K310 ... يکيه.

در اون حد نیست ولی 1.81 معرکس:46:

pouria007
06-09-2007, 11:15
از 1.81 خوشم نیومد
فقط این 9.98
بهترین درایور دوربینه میگین نه یه نگاه به کیفیت و حجم عکس ها و فیلم هاش بندازین تا بفهمین

masoud_ac
06-09-2007, 12:31
از 1.81 خوشم نیومد
فقط این 9.98
بهترین درایور دوربینه میگین نه یه نگاه به کیفیت و حجم عکس ها و فیلم هاش بندازین تا بفهمین
اگه میشه اپش کن

majid_king69
06-09-2007, 12:40
از 1.81 خوشم نیومد
فقط این 9.98

فیلمبرداریش که عالیه عکسش بدک نیست ولی باز از 1.81 با کیفیت تره

majid_king69
06-09-2007, 12:41
به نظر شما کدومش از همه درایور ها برای w810 بهتره؟

majid_king69
06-09-2007, 12:42
واسه k750 چی؟ چیزی دارین؟

masoud_ac
06-09-2007, 13:27
به نظر شما کدومش از همه درایور ها برای w810 بهتره؟

من که از 1.81 راضیم واقعاً عکساش محشره

واسه k750 چی؟ چیزی دارین؟

همه اینا به K750i هم میخوره.
موفق باشی

mostafa_khan
06-09-2007, 14:01
نمی دونم تو این تاپیک هست یا نه اما درایور حرفه ایی 16x هم خیلی توپه....اگه هست که هیچی اما اگه اینجا نیست بگین هم اپ کنم هم کمی کار باهاش تنظیمات میخواد...توضیحاتشم بگم:20:

masoud_ac
06-09-2007, 14:29
نمی دونم تو این تاپیک هست یا نه اما درایور حرفه ایی 16x هم خیلی توپه....اگه هست که هیچی اما اگه اینجا نیست بگین هم اپ کنم هم کمی کار باهاش تنظیمات میخواد...توضیحاتشم بگم:20:

آپلود کن دوست من تا حالا اسمشم نشنیدم
مال چه گوشیی هست.
اگه میشه تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپلود کن چون محدودیت زمانیش از سایت های دیگه بهتره و قابلیت توقف دانلود رو هم داره.

pouria007
06-09-2007, 15:24
آپلود کن دوست من تا حالا اسمشم نشنیدم
مال چه گوشیی هست.
اگه میشه تو سایت

فک کنم همین 9.98 رو میگه

masoud_ac
06-09-2007, 23:57
فک کنم همین 9.98 رو میگه

درایور 9.98 رو من تست کردم چیز چندان جالبی نیست مثل 1.81
1.81 واقعا آخرشه تا حالا مثلش ندیدم عکسای واقعاً محشری میگیره.

B L A S T E R
07-09-2007, 00:10
سلام دوستان خسته نباشید.
امشب یه درایور واستون میزارم فیلمش خیلی عالیه.(k800)

iman_s
07-09-2007, 01:04
این فایل توی فایل zip حاوی 92 درایور که تو اولین پسنها آپ کردم با نام 16x Zoom Driver موجوده. البته من هر کاری کردم نتونستم وارد قسمت حرفه ایش بشم و بیشتر از 4x زوم کنم.اگه میشه لطف کن و نحوه تنظیماتش رو بگو.

Razel
07-09-2007, 12:30
سلام دوستان خسته نباشید.
امشب یه درایور واستون میزارم فیلمش خیلی عالیه.(k800)

رو k750 اجرا نشد و اصلا دوربین بالا نیومد. یه صدای جیک هم داد که فکر کردم گوشیم به فنا رفت. ولی خوشبختانه چیزی نشد.

pouria007
07-09-2007, 12:49
این 1.81 عکساش که افتضاحه

pouria007
07-09-2007, 12:50
فقط 9.98
اصلاً این درایور رو امتحان کردین؟

Razel
07-09-2007, 16:27
من که الان 90.2 رو دارم فیلمش که عالیه عکسم بهتر از درایور اصلیه k750 هست. حداقل با گوشی من که سازگاره.