PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگي دانلود جديد ها

BKM_MAHDI
25-05-2007, 17:57
من ميخوام جديد ترين بازيهاي پي سي رو دانلود كنم .
1- از طريق چه سايتي ميتونم رايگان همه رو دانلود كنم ؟
2- آيا سايتي هست كه آمار بازيهاي اينده رو به همراه تاريخ عرضه بده ؟

BKM_MAHDI
26-05-2007, 13:40
هيچكي نوش نيست ؟

BKM_MAHDI
26-05-2007, 21:09
جوابـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

mahsoft
27-05-2007, 03:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BKM_MAHDI
27-05-2007, 10:24
ميخوام از سايتهاي خارجي دانلود كنم وجديدترين ها

BKM_MAHDI
27-05-2007, 21:01
جواب بدين ؟

Mikail
29-05-2007, 02:52
ميخوام از سايتهاي خارجي دانلود كنم وجديدترين ها
بفرما اين هم يك سايت كه هر روز با بازى هاى جديد به روزه مى شود البته سايتش روسى است.
قبل از دانلود به عنوان بازى دقت كنيد مثلا چون بازى را براى رايانه دانلود مى كنيد بايد در كنار اسم بازى عبارت PC را ببينيد وگرنه آن بازى براى PS2 يا چيزى ديگر است كه در رايانه قابل اجرا نيست و عبارت (RUS) در انتهاى اسم بازى و يا عبارات غير انگليسى براى عنوان يك بازى يعنى اين بازى نسخه روسى بازى است و شما نبايد دانلود كنيد چون به زبان روسى مسلط نيستيد. براى ديدن لينك هاى دانلود غيرمستقيم روى عبارت قرمز رنگ در پايين عكس هاى آن بازى كليك كنيد تا صفحه اى جديد كه شامل لينك ها است باز شود.در ضمن اين سايت به درد كسانى مى خورد كه اينترنت با سرعت بالا دارند و بتوانند از طريق يك لينك غير مستقيم حجمى حدود 100 مگابايت را براى بازى هايى با حجم بيشتر از يك CD بتوانند دانلود كنند.

آقاى bkm شما اين شرايط را دارا هستيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر جواب شما مثبت است اين هم آدرس آن سايت:

موفق باشيد!:10:

Geeksboy
30-05-2007, 20:04
اگر روسی بلدی بیا:

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 12:13
دمتون گرم!

BKM_MAHDI
31-05-2007, 12:19
ايولا بابا .باز دم همتون گرم.خيلي حال كردم.بازم ممنون

Oracle_Eldorado
31-05-2007, 15:37
آره . اين سايت ها خيلي خوب بود .
يعني جديد ترين بازي ها رو ميزنه توي اين سايت ها ؟

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 17:25
آره . اين سايت ها خيلي خوب بود .
يعني جديد ترين بازي ها رو ميزنه توي اين سايت ها ؟
فــــــــــــــــــکر کنم!

Carl Johnson
31-05-2007, 22:50
Hamon topic khodemon to p30world kheili behtar az in hast chon hameye linkha mostaghim hastan

Mikail
01-06-2007, 03:46
اگر روسی بلدی بیا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشكر از آقاى Geeksboy به خاطر معرفى اين 4 سايت:11:
سايت هايى كه آقاى Geeksboy معرفى كردند داراى بخش معرفى بازى است ولى كاملاً به معرفى بازهاى روز نپرداخته است و موارد ديگرى چون برنامه ، موسيقى ، فيلم و ... را شامل مى شود كه عموماً به همچين سايت هايى سايت هاى Warez مى گويند مثل سايت allwarez.net كه شما براى نمايش بازى هاى معرفى شده توسط سايت بايد در منوهاى چپ يا راست عبارت игры را كليك كنيد. البته اين چنين سايت هايى داراى بعضى موارد در خود هستند كه باعث ----- شدن آنها براى دوستان مى شود و هم اكنون اين دو سايت به همان دلايل براى من ----- شده اند و به آنها دسترسى ندارم:21: .در ضمن بيشتر سايت هاى روسى همان شرايطى را كه در پست قبلى گفتم دارا هستند(لينك هاى غيرمستقيم با حجم هاى بالا).:18:

موفق باشيد!:10:

V A H I D
01-06-2007, 09:59
من تا حالا نتونستم از این سایت ها دانلود کنم!
منظورم Warez بود