PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع و وصل شدن صدا

szr
25-05-2007, 12:43
با سلام
من زماني كه دارم توسط ويندوز پلير،موسيقي گوش مي دم اگه بخوام برنامه نصب كنم یا فایل کپی کنم صدا قطع و وصل مي شه؟در صورتي كه با مادربرد گيگابايت يه همچين مشكلي نداشتم!مادربرد بنده asus P5B-E است.
ايا مشكل از صداي مادربرد است يا مادربرد خراب است؟
با تشکر

H A M E D
25-05-2007, 12:55
مشكل يا از رم شماست و يا از ويندوزتون. اين دوتا رو يه چكي بفرمائيد.

Gabana
25-05-2007, 13:13
اصلا ارتباطي به ويندوز و رم نداره !

H A M E D
25-05-2007, 13:20
اصلا ارتباطي به ويندوز و رم نداره !
ولي من فكر مي كنم ربط داشته باشه! يادتون هست سابق كه ويندوز 98 كار مي كرديم هميشه در هنگام نصب برنامه و يا كپي كردن اگر آهنگ هم گوش ميداديم صدا خراب ميشد؟
من چند موردي اينطوري ديدم و همينجوري اين حرف رو نزدم.

ebruu
25-05-2007, 13:55
سلام
ورژن درایور صداتو عوض کن درست میشه

musa
25-05-2007, 16:05
وقتي لود كاري Cpu بالا بره(100%) نميتونه چند برنامه رو همزمان مدريت و بدون وقفه پيگيري نمايد و اين باعث مكث كوتاهي در بعضي از برنامه ها ميشود كه در پليرها بخوبي متوجه خواهيد شد.

اما در مورد GIGA در بيشتر مواقع يك همچين موردي رو نخواهيد ديد ولي باز هم پيش مي آيد شايد بخاطر طراحي برد باشه به هر حال اين مورد هيچ نقصي رو از هيچ قطعه اي نميرسونه.

szr
25-05-2007, 17:00
با سلام
با تشکر از دوستان...
عرض کنم که من یه CD-Rom Asus 40 که Slave است و یه DVD RW Sony که Master است بر روی سیستم دارم... CPU هم E6400 است...
پس فکر نمی کنم که CPU بخواد کم بیاره...
بنده به دلیل مشغله کاری کمتر خونه هستم و وقت زیادی نمی تونم براش بزارم...
به هر حال چون این مسئله حالمو گرفته بود گفتم چند تا تست کنم که به این نتیجه رسیدم....

این مشکل زمانی پیش می یاد که من بخوام توسط CD-Rom فایل کپی کنم یا اقدام به اجرا یا نصب برنامه کنم،و هنگام کپی،اجرا یا نصب از روی HDD و DVD این مشکل پیش نمی یاد!!!!!!

حالا به نظر اساتید مشکل از کجاست؟

با تشکر