PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتي گزينه ي shutdown يا restart سيستمم رو كليك ميكنم، خاموش نميشه!!!

samaram
25-05-2007, 10:20
وقتي گزينه ي shutdown يا restart سيستمم رو كليك ميكنم، خاموش نميشه!!! و ناچارم از رو كيس خاموشش كنم.
همچنين قبل از بالا اومدن ويندوزم يه پنجره ي خطا با اين مضمون ظاهر ميشه: parse error in line 125
اين مشكل بعد اين بوجود اومد كه با كاسپر اسكاي سيستمم رو اسكن كردم. وقتي فايل هائي كه به خيال خودش آلوده بودند رو ويروس معرفي ميكرد، من delete نميكردم و disnefect ميكردم. آخه ميديدم كه فايل هاي سيستمي هستند. ولي چندتا از فايل ها رو خودش حذف كرد. فايل هاي svghost بودند. و بعدش اين مشكل بوجود اومد. بعد اين ، مجدد ويندوزم رو عوض كردم بعدم بلافاصله كاسپر اسكاي رو نصب كردم. و باز اسكن كرد و دوباره همين جريان كشف ويروس ها و ... رو انجام داد و بعدش باز دوباره همين مشكل برا سيستمم بوجود اومد!!
از دوستان ميخوام كمكم كنن و بگن دليل چيه و چطور ميتونم اين مشكل رو برطرف كنم؟

mahan_ds
26-05-2007, 12:45
با سلام
امکان داره سرعت shut down شدن ویندوز کند شده باشه این تنظیم رجیستری را انجام بده احتمال داره بهتر بشه:
HKEY-LOCALE-MACHINE/system/currentCOntrolset/control
حالا روی control کلیک کرده و wait to kill service time out را انتخاب و روی آن کلیک راست کن و modify را انتخاب کن و مقدار ان را به کمتر از 2000 مثلا به 1000 تغییر بده و بعد سیستم را restart کن از این به بعد سیستم سریعتر خاموش میشه:20:

samaram
27-05-2007, 15:27
سلام. ممنون از كمكتون. اينكارو كردم ولي همه چي بدتر شد كه!! از وقتي اون تغيير رو تو رجيستري دادم هر بار لود شدن برنامه هاي ويندوزم كلي طول ميكشيد
ديدم مشكل قبلي هم برطرف نشد، اصلا ويندوز رو عوض كردم!!! ولي اگه باز هم دوستان راهي براي حل اين مشكل دارن ممنون ميشم كمكم كنن. ميخوام بدونم اين مشكل رو چجوري ميشه رفع كرد

H A M E D
27-05-2007, 15:33
من كه تا حالا چنين مشكلي نديدم! شايد سي دي اصلي ويندوز شما واقعا ويروس داره كه اين مشكل به وجود مياد.

Hazy
27-05-2007, 17:05
وقتي گزينه ي shutdown يا restart سيستمم رو كليك ميكنم، خاموش نميشه!!! و ناچارم از رو كيس خاموشش كنم.
همچنين قبل از بالا اومدن ويندوزم يه پنجره ي خطا با اين مضمون ظاهر ميشه: parse error in line 125
اين مشكل بعد اين بوجود اومد كه با كاسپر اسكاي سيستمم رو اسكن كردم. وقتي فايل هائي كه به خيال خودش آلوده بودند رو ويروس معرفي ميكرد، من delete نميكردم و disnefect ميكردم. آخه ميديدم كه فايل هاي سيستمي هستند. ولي چندتا از فايل ها رو خودش حذف كرد. فايل هاي svghost بودند. و بعدش اين مشكل بوجود اومد. بعد اين ، مجدد ويندوزم رو عوض كردم بعدم بلافاصله كاسپر اسكاي رو نصب كردم. و باز اسكن كرد و دوباره همين جريان كشف ويروس ها و ... رو انجام داد و بعدش باز دوباره همين مشكل برا سيستمم بوجود اومد!!
داريو ويندوز رو فقط چك مي كني؟

mahan_ds
28-05-2007, 11:26
با سلام
این تغییر فقط سرعت shutdown شدن را تغییر میده و ربطی به لود شدن برنامه ها نداره من خودم رو سیتمم اجرا کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده احتمالا ویندوز کلا مشکل داشته