PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی سایتهای فارسی در مورد Vb

majj
25-05-2007, 09:16
دوستان سایتهای بزرگ در زمینه VB را در اینجا معرفی کنید
برای شروع
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم سایت بعدی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این هم بعدی
این هم بعدی
این هم جالبه دولوپر سنتر دات ای ار

تکنیک برتر
25-05-2007, 10:10
سلام majj جان این سایت استادهای بزرگی داره ولی به سوالات همه جواب درست نمی دهند یه سوالی که مطرح می کنید چند روزی باید منتظر جواب باشید برای گرفتن اطلاعات سایت خوبی است ولی برای جواب به سوالات...!
نمونش خدتون تو همون سایت درخواست کمک کرده بودید برای انتقال فایل به فلاپی جوابتو درست ندادن تا یکی پیدا شد و جوابتونو داد
ممنون

__siavash__
25-05-2007, 13:45
سلام majj جان این سایت استادهای بزرگی داره ولی به سوالات همه جواب درست نمی دهند یه سوالی که مطرح می کنید چند روزی باید منتظر جواب باشید برای گرفتن اطلاعات سایت خوبی است ولی برای جواب به سوالات...!
نمونش خدتون تو همون سایت درخواست کمک کرده بودید برای انتقال فایل به فلاپی جوابتو درست ندادن تا یکی پیدا شد و جوابتونو داد
ممنون
كي چند روز بايد صبر كرد !
جواب سوالشو كه بعد از 3 ساعت گرفت! (البته جواب به صورت راهنمايي هست ديگه! اگه مشكلي داشته باشه بازم ميپرسه)

majj
25-05-2007, 19:05
ممنون

معمولا من جواب هام رو زود میگیرم البته در هر دوسایت ممکنه من سوالاتی رو مطرح کرده باشم که جواب هم نگرفته باشم یا دیر جواب گرفته باشم ولی فکر میکنم استفاده از سایتهای مختلف در ارتقاء دانش افراد نقش بیشتری داشته باشه
در کل از اینکه یک استاد vb از این تایپیک دیدن کرده اند خوشحالم لطفا اگر شما هم سایتهای مفیدی بلدید دریغ نفرمایید:20:

CrazyTux
31-05-2007, 22:06
تکنیک جان راست می گه البته 3 تا 7 روزی که باید صبرکنی اینو بیا تو همین فروم P30world بگو مشکل را حل کن

majj
01-06-2007, 08:06
تکنیک جان راست می گه البته 3 تا 7 روزی که باید صبرکنی اینو بیا تو همین فروم P30world بگو مشکل را حل کن
با سلام
ببخشید من با نظر شما کاملا مخالف هستم به دلایل زیر
اگه شما به اون سایت هم نظری بیندازید متوجه میشید که من سوالاتی داشته ام که همزمان در هردو سایت مطرح
کرده ام ولی اینجا جوابی نگرفته ام ولی انجا جواب خودم رو گرفته ام
البته برعکس قضیه هم بوده
خود شما امتحان کنید ببینید واقعا3 تا 7 روز منتظر میمانید

CrazyTux
05-06-2007, 04:38
در بعضی موارد نه

majj
08-06-2007, 08:16
خدا را شکر

areza1
10-06-2007, 19:25
با سلام به خدمت دوستان عزيزم
من يكي از مديران و برنامه نويسان انجمن گوگلين هستم
با نظر دوستان موافق نيستم كه انجنها نمي خواهند كه جواب موضوعات را بدهند بلكه شايد مشغله زياد و همچنين مشرف نبودن در يك موضوع است كه موجب دير پاسخ دادن به سوالات مي گردد
سعي من بر اين است تا در اسرع وقت جوابگوي سولات شما باشم
انشا الله كه بتوانيم كيفيت سرويسدهي خود را بيش از پيش بالا ببريم

با تشكر از شما

ninja100
14-06-2007, 12:46
با سلام به خدمت دوستان عزيزم
من يكي از مديران و برنامه نويسان انجمن گوگلين هستم
با نظر دوستان موافق نيستم كه انجنها نمي خواهند كه جواب موضوعات را بدهند بلكه شايد مشغله زياد و همچنين مشرف نبودن در يك موضوع است كه موجب دير پاسخ دادن به سوالات مي گردد
سعي من بر اين است تا در اسرع وقت جوابگوي سولات شما باشم
انشا الله كه بتوانيم كيفيت سرويسدهي خود را بيش از پيش بالا ببريم

با تشكر از شما

متشکر از حضور شما