PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاسخ دهید!

Kurosh
24-05-2007, 19:41
یه سوالی داشتم که لطف کنید جواب بدید:
من سیستمم از یکی دو سال پیش یه مرگش شده که درایوای ویندوزم به صورت اتوپلی شده.یعنی مثلا درایو دی رو که از مای کامپیوتر روش دابل کلیک می کنم،توی یه صفحه جدید بازش می کنه و اگه روی درایو رایت کلیک هم بکنم به جای اینکه گزینه اول "اپن" باشه،"اتوپلی"می باشد.
حالا تو این چند وقته اینو تحمل کردیم ولی چند روزه که روی هر کدوم از درایوها که دابل کلیک می کنم،یه ارور میده که اسمشcopy.exe است و متنش هم اینه:
windows cannot find 'copy.exe'.make sure you typed the name correctly,and try again
ممنون میشم مشکلم رو حل کنید و هر دو تا سوال بالا رو جواب بدید

nw_nk
24-05-2007, 20:50
یه سوالی داشتم که لطف کنید جواب بدید:
من سیستمم از یکی دو سال پیش یه مرگش شده که درایوای ویندوزم به صورت اتوپلی شده.یعنی مثلا درایو دی رو که از مای کامپیوتر روش دابل کلیک می کنم،توی یه صفحه جدید بازش می کنه و اگه روی درایو رایت کلیک هم بکنم به جای اینکه گزینه اول "اپن" باشه،"اتوپلی"می باشد.
حالا تو این چند وقته اینو تحمل کردیم ولی چند روزه که روی هر کدوم از درایوها که دابل کلیک می کنم،یه ارور میده که اسمشcopy.exe است و متنش هم اینه:
windows cannot find 'copy.exe'.make sure you typed the name correctly,and try again
ممنون میشم مشکلم رو حل کنید و هر دو تا سوال بالا رو جواب بدید

از یکی دوسال پیش؟ :18:

مشکل شما ویروسی است که تا حالا چند بار مطرح شده و روش نابودی موقت و دائمش هم گفته شده!

یک جستجو بکن!

p30time
24-05-2007, 21:21
سلام عزيز ببين از اينجا مي توني مشكلت رو حل كن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kurosh
25-05-2007, 01:12
شرمنده بچه ها.در هر حال ممنون.

nakhoda_abbas
25-05-2007, 02:07
با عرض سلام دواي دردت پيش منه
چونكه خودم چند ماه پيش اينجوري شدم تو اين فايلو كه برات مي زارم دانلود كن و بعد از اجرا يه ريستارت كن حل مي شه:46:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hadi King
27-05-2007, 03:37
كامپيوتر من وقتي اينجوري ميشد كه از مموري موبايل چيزي اجرا ميكردم.......وبندوز رو به روز قبل برگردون درست ميشه من اينكارو ميكنم..............:19:

p30time
27-05-2007, 23:09
دوستمون مي گن 2 ساله اين مشكل رو دارن!
شما ميگين 1 روز قبل؟!

Hadi King
30-05-2007, 03:59
p30time اگه دوستمون ميگن دوسال اين مشكلو دارن يه روز وقت ميزاشت ويندوز از اول نصب ميكرد ديگه لازم نبود مال دو سال قبل بگه....:19: