PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز

keyvan
24-05-2007, 18:26
شرح موضوع بدين صورت است: روي ويندوز ايكس پي من براي هر نفر يك account user تعريف شده و خودم به عنوان administer يك account همراه با پسورد ساختم و براي اينكه فايل هاي به دست كسي نيافتد آنها را در يكي از پارتيشن هاي كامپيوتر از طريق گزينه Right Click--->Properties----->Advance------>Encrypt Content To secure Data كد گزاري نمودم و با خيال راحت به كارم پرداختم تا اينكه به مرور زمان نياز به اين شد كه درايو سيستم عامل ويندوز را فرمت كنم و از دوباره ويندوز ايكس پي نصب نمايم، پس از اين كار دوباره به پارتيشن هاي مربوطه كه فايل ها را كئ گزاري نموده بودم رفتم و متاسفانه هر كار ميكنم امكان اجرا و يا استفاده از آن فايل ها را (از جمله فايل هاي JPG ,Doc,....) را ندارم! در ضمن مثل سابق دوباره همان account ,پسورد را ساختم تا شايد مشكل از طرف اكانت باشه حتي ور‍ژن هاي مختلف ويندوز نصب كردم...ولي متاسفانه هيچ جوابي نگرفتم، از دوستان عزيزي كه اطلاعات جامع در اين مورد دارند خواهش ميكنم به من كمك كنند

H A M E D
24-05-2007, 18:59
دوست عزيز متاسفانه ديگه راهي براي بازگشتشون نيست. ماكروسافت كدگذاري هاي عجيبي روي فايل ها انجام ميده كه خودشون هم نمي تونن برش گردونن شما بايد قبل از نصب ويندوز جديد فايل ها رو به حالت عادي بر مي گردوندي.

keyvan
25-05-2007, 00:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nakhoda_abbas
25-05-2007, 02:07
با عرض سلام
آقا Hamed هيچ وقت كسي رو نا اميد نكن به قول شاعر: در نااميدي بسي اميد است
من مي گم اگر فايلات خيلي مهما من مي تونم كمكت كنم ولي بايد يه يك هفته اي صبر كني آخه من يه دوست دارم كه از كارها بلده اگه مي خواهي صبر كني كه بهش بگم اگر هم نمي خواهي كه ....
(اينه بهت بگم قول صدرصد نمي دوم يه قول 85 درصدي)

COMING-UP-NEXT
25-05-2007, 02:10
به نظر منم راه برگشتی نیست ...

فایل های انکریپت شده دیگه قابل برگشت نیستن بعد از تعویض ویندوز یا ...
همیشه یادتون باشه که decrypt بکنید قبل از این حرکات .