PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنبال بهترین کتاب اموزشیه php میگردم

mramin
24-05-2007, 11:19
سلام دوستان
من میخوام برنامه نویسی php که مربوط به وب هست رو یاد بگیرم...واسه همین دنبال بهترین کتاب اموزشی در این رابطه میگردم...میخوام کتابی باشه که نکاتش ساده و قابل درک باشه چون من هیچ اشنایی با برنامه نویسی ندارم.
مرسی.

hadi_joulaee
24-05-2007, 18:46
اگه زبان انگلیسیت خوبه میتونی از کتابچه خود سایت php استفاده کنی
اینم لینکش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:10:

peyman1987
25-05-2007, 08:47
خوب شما که هيچ آشنايي با برنامه‌نويسي نداري بهتره از مسايل پايه شروع کنين. درسته که php آسونه ولي براي يادگيريش يه سري پايه نياز هست. اگه از الان پايه و تئوري خودتون رو قوي کنين مطمئن باشين ديگه براي يادگيري يه زبان نيازي به کتاب ندارين و به مرجع دستورات اون زبان بسنده ميکنين.
البته سوءتفاهم نشه ها

amironline
25-05-2007, 10:12
کتاب آموزش php به زبان پارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

meysam-OK
30-05-2007, 10:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meysam-OK
30-05-2007, 10:33
لينک بالا يه رفرنس کامل پي اچ پي

SuB
11-06-2007, 18:16
به نظر دوستان کتاب منتشر شده توسط انتشارات ناقوس خوبه؟

jhoseinii
11-06-2007, 21:48
اگه تازه کاری: گام به گام آموزش php، از جعفرنژاد قمی

SuB
13-06-2007, 14:33
اگه تازه کاری: گام به گام آموزش php، از جعفرنژاد قمی

اسمی از جعفر نژاد نیار که کتابهاش همه چرت و پرت هستند.

hadi_joulaee
14-06-2007, 16:06
اسمی از جعفر نژاد نیار که کتابهاش همه چرت و پرت هستند.

اصلا کتاب php قمی رو خوندی؟
به نظر من که برای شروع کتاب مناسبیه!

hadi_joulaee
14-06-2007, 16:11
دوستان عزیز تو این سایت میتونین کلی e-book دانلود کنین(همه به صورت chm هستند)البته به زبان اصلی!

SuB
15-06-2007, 10:28
اصلا کتاب php قمی رو خوندی؟
به نظر من که برای شروع کتاب مناسبیه!
نه تا حالا نخوندم. ولی کتابهای C و C++ و VB اون رو خوندم. اولش خوب توضیح میده ولی هر چه جلوتر میره، توضیح کمتر و مطالب گنگ تر می شند. اشکال تایپی هم که زیاد داره.
در ضمن وقتی یه نفر به تنهایی میاد در صد زمینه متفاوت کتاب میده، معلومه که کتابهاش چی از آب در میاند.:31:

jhoseinii
15-06-2007, 13:29
نه تا حالا نخوندم. ولی کتابهای C و C++ و VB اون رو خوندم. اولش خوب توضیح میده ولی هر چه جلوتر میره، توضیح کمتر و مطالب گنگ تر می شند. اشکال تایپی هم که زیاد داره.
در ضمن وقتی یه نفر به تنهایی میاد در صد زمینه متفاوت کتاب میده، معلومه که کتابهاش چی از آب در میاند.

موافقم
اما، خوب کتابای ایشون اکثراً غیر تخصصی و برای آموزش سطحی نوشته شده
مگر مواردی که مربوط به درسای تفهیمی و انتزائی میشه
در مجموع مطالب رو خوب ساده میکنه و روان درس میده
در مورد vb فکر میکنم حق با شماست
چون من هم این مشکل رو با کتابش داشتم

nekooee
10-06-2008, 22:26
از انتشارات ناقوس نخرین که اصلا بدرد نمی خوره . اینقدر اشتباهات تایپی در مثالهاش داره که کاملا گیجتون میکنه ماشا الله هزارتا غلط هم داره ما که کلی پول حرومشون کردیم

شاهزاده خانوم
08-08-2008, 02:26
خوب شما که هيچ آشنايي با برنامه‌نويسي نداري بهتره از مسايل پايه شروع کنين. درسته که php آسونه ولي براي يادگيريش يه سري پايه نياز هست. اگه از الان پايه و تئوري خودتون رو قوي کنين مطمئن باشين ديگه براي يادگيري يه زبان نيازي به کتاب ندارين و به مرجع دستورات اون زبان بسنده ميکنين.
البته سوءتفاهم نشه ها

منظورت از پايه چيه؟

peyman1987
08-08-2008, 12:51
پایه یعنی اینکه مفاهیم اولیه مثل الگوریتم نویسی و طراحی دیتابیس و حل مساله رو اول مسلط بشین بعد برین سراغ یادگیری زبان و برنامه نویسی. دقیقا مثل این میمونه که یه نفر که هیچی از مکانیکی بلد نیست بگه چجوری میشه موتور ماشینو آورد پایین؟؟؟!!!!

برای اونایی که خوب رشته شون نرم افزاره و مفاهیم اولیه رو خوندن یادگیری یه زبان برنامه نویسی جدید مشکل نیست ، ولی برای کسی که اصلا سررشته ای از برنامه نویسی نداره ، شروع با یه زبان برنامه نویسی واقعا اشتباهه. چون بعد یه مدت خسته میشه و مطمئنا از برنامه نویسی زده میشه.

ولی اگه پله پله شروع کنه و جلو بره لذت پیشرفت رو میچشه و علاقه ش هم بیشتر میشه.

امیدوارم منظورمو تونسته باشم برسونم.

4mir
12-08-2008, 17:32
Apress Beginning PHP and MySQL 3rd Edition Mar 2008

4mir
12-08-2008, 17:47
کتاب Apress.Beginning.PHP.and.MySQL.3rd.Edition.Mar.200 8 رو دانلود کن با emule میتونی بگیریش.

ghazal_ak
12-08-2008, 17:53
به نظر من برای شروع کتاب جعفرنژاد قمی خوبه، بدردت می خوره

eAmin
13-08-2008, 20:50
سلام.

یه eBook به زبان فارسی برای php کتاب خوبیه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

berkut
14-08-2008, 15:04
دوست عزیز, منم خودم 3 هفته وقتم را گذاشتم روی همین آموزش گام به گام php تالیف جعفرنژاد قمی, ولی خیلی پشیمونم. همونطور که دوست عزیزمون گفت اولش را خیلی خوب شروع به توضیح می کنه ولی در نهایت وقتی به صفحات حدود 250, 300 کتاب می رسی گیر می کنی. برای همین کلا گذاشتمش کنار و رفتم دنبال یک کتاب به زبان اصلی.
به نظر من کتاب : PHP & Mysl Web development For dummies بهترین کتاب برای شروع هست. من خودم دقیقا در 2 هفته همین کتاب را که حدود 650 صفحه بود را تموم کردم. و حالا هم تقریبا راه افتادم و دارم روی یک پروژه آزمایشی و کوچک کار می کنم تا از لحاظ کد نویسی نیز قوی بشم.
در ضمن برای php از کتابهای dummies کتابهای زیادی پیدا میشن. ولی سعی کن فقط همین کتابی را که معرفی کردم پیدا کنی. از بقیشون کاملتر هست.

به هر حال تصمیم با شماست

4mir
14-08-2008, 16:53
همون php manual خود سایت php.net از همه بهتره در ضمن یه توصیه میکنم اصلا سراغ کتاب فارسی نرید یا ناقصند یا قدیمی یه بابیلون نصب کنید یه کتاب انگلیسیو تموم کنید هم برنامه نویسی یاد میگیرید هم زبانتون خوب میشه.

eAmin
14-08-2008, 18:57
دوست عزیز, منم خودم 3 هفته وقتم را گذاشتم روی همین آموزش گام به گام php تالیف جعفرنژاد قمی, ولی خیلی پشیمونم. همونطور که دوست عزیزمون گفت اولش را خیلی خوب شروع به توضیح می کنه ولی در نهایت وقتی به صفحات حدود 250, 300 کتاب می رسی گیر می کنی. برای همین کلا گذاشتمش کنار و رفتم دنبال یک کتاب به زبان اصلی.
به نظر من کتاب : PHP & Mysl Web development For dummies بهترین کتاب برای شروع هست. من خودم دقیقا در 2 هفته همین کتاب را که حدود 650 صفحه بود را تموم کردم. و حالا هم تقریبا راه افتادم و دارم روی یک پروژه آزمایشی و کوچک کار می کنم تا از لحاظ کد نویسی نیز قوی بشم.
در ضمن برای php از کتابهای dummies کتابهای زیادی پیدا میشن. ولی سعی کن فقط همین کتابی را که معرفی کردم پیدا کنی. از بقیشون کاملتر هست.

به هر حال تصمیم با شماست
سلام.

اون که بعععععلههه!!

منم خودم به این امر واقفم، دوستان خبر دارند، که من خودم همیشه، از eBook های زبان اصلی استفاده می کنم، تا فارسی!

اینم همینجوری داشتم گشت می زدم، به پستم خورد، گفتم بزارم اینجا شاید بدرد بعضی از دوستان خورد.

5ee
05-02-2017, 21:25
پیشنهاد میکنم از فیلم آموزشی استفاده کن، تا قشنگ برات مسئله رو تشریح کنه تا یاد بگیری

w-dev.ir
13-03-2017, 17:23
بعید می دونم کتاب کاری انجام بده ابتدا شما چند مقاله سطحی بخونید در حد پایه بعد برید دنبال فیلم آموزشی و همزمان با سورس های کوچیک رو لوکال کار کنید و کد بزنید

m_maj2004
08-10-2017, 11:21
پیشنهاد میکنم از فیلم آموزشی استفاده کن، تا قشنگ برات مسئله رو تشریح کنه تا یاد بگیری

کاملا درست میگن فیلم هم سمعی هست هم بصری
اگر زبان خوب باشه php become master رو دانلود کن