PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک شبکه یک اینترنت باحال و فضولی به نام Isp Util

hansol45
24-05-2007, 01:09
سلام . در شبکه داخلی ساختمان محل کارم اینترنت پرسرعتی را راه اندازی کرده اند ولی با توجه به علاقه دوستان به از نان خوردن انداختن ما نمی توانم استفاده آزادی از آن بکنم .البته به هیچ وجه قصد خلاف ندارم .راهنمایی کنید تا به چند مقصود یا یکی از آن ها برسم

1 - در شبکه محفوظ باشم و موش به داخل کامپیوترم نفوذ نکند

2 - موقع استفاده از اینترنت گزارش صفحات سرچ شده من با یک نامه از روی میز مدیر سر درنیاورد.

3 - چه جوری بر این کرم لامصب خوره اینترنت در وجودم غلبه کنم . ( مشاوره روانشناسی )

متشکرمممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممم

admiral-sale-13
24-05-2007, 01:29
میتونی واضح تر بیان کنی

hansol45
24-05-2007, 09:09
فکر کنم واضح بود . امنيت درشبکه برايمن به معني : مانيتور نشدن کامپيوتر من ( نظارت به نحوي که تمام صفحه مانيتور من در مرکز سرور درموقع دلخواه ادمينستور قابل مشاهده است و همچنين ليست نشدن سرچ هاي من ( يعني نرم افزار isputil در مراکز isp و جاهاي ديگر توان ----- مشاهده محدودکردن و خلاصه کنترل کامل کاربر را دارد .

Mohammad King
24-05-2007, 09:43
باسلام

این مشکل را ما هم داریم لطفا راهنمای کنید.

آیا نرم افزاری وجوددارد ؟

با سپاس .

majids1
24-05-2007, 12:00
دوست من اگر بخواهند شما هر كار بكنيد مي توانند فعاليت شما را مانيتور كنند ولي به نظر شما چند درصد امكان داره يك آدم بيكار بيايد و فعاليت شما رو بررسي كنه به نظرم كار بيخود و وقت گيري است پس اگر بخواهند شما كاري رو نكنيد محدوديت مي گذارند نه اينكه به اين صورت فعاليت شما رو مخفيانه بررسي كنند و با شما برخورد كنند

secure
24-05-2007, 12:23
یک راه کار عملی و کم هزینه استفاده از VPN Accounts چون در اینصورت اطلاعات شما از قبیل سرچ هاتون به صورت Encrypted شده هست و حتی نرم افزار هایی مثل ISA هم نمیتونن سرچ های شما رو مانیتور کنن.

hansol45
24-05-2007, 22:11
لطفا در مورد این VPN Accounts کمی توضیح دهید. یک روشه یا یک برنامه یا یک بای پس

secure
24-05-2007, 22:54
نه VPN Account رو اگه بگردین توی اینترنت تو صفخات فارسی میتونید پیدا کنین که به قیمت 3000 فخئشد غش 5000 هزار تومن میفروشن خود من هم دارم بعده اینکه پول رو واریز کردید بههتون بک username , password میدن که شما باید از مسیر زیر یک VPN Conecction ایجاد کنید و اونو connect کنید .وقتی که VPN کانکت شد پاکت های شما با پهنای باند محدود شده با نرم افزاری که گفتید حرکت میکنه ولی در یکسری تونل های رمز نگاری شده که هیپ نرم افزاری حتتی نرم افزار های فیلترینگ مخابرات قادر به تشخیص محتویات دیتا نیستند بنابر این با یک تیر 2 نشون زدید اولا کسی نمیتونه آمارتون رو در بیاره ثانیا از یک اینترنت پرسرعت و کاملا خالی از فیلتر بهره مند میشین

مسیر ایجاد VPN Connection :

Control Panel --> Network Connection -->creat a new connection --->connect to the network at my work place--> Virtual Private Network Connection -->

به جای شماره تلفن به شما یک IP Address میدن که باید در فیلد Host Name or IP address بنویسید و در نهایت نام کاربری و پسورد رو وارد کنید . بهد مثل dialup connection اونو کانکت میکنید و منتظر میمونید تا کنار ایکون مربوط یه کارت شبکتون یه ایکون مشابه دیده بشه بعد میتونید با خیال راحت به گشت و گزار بپردازید.

شما با کانکت شدن به یک VPN Server در داخل پهنای باند اینترنتی فیلتر شده یا زیر نظر گرفته شده تون بک Secure Tunnel ایجاد میکنید که اطلاعات شما از این طریق و از این تونل ها ردو بدل میشه و در ثانی اطلاعاتتون بایک رمز نگاری بسیار قوی به صورت رمز در میاد و ... خسته شدم :20: تایپ فارسیم خیلی کنده شرمنده