PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه خوب براي محدود كردن دسترسي ديگر يوزهاي Xp

mrmostafa
24-05-2007, 00:08
سلام خسته نباشيد:
من يه برنامه دارم به اسم Win Xp maneager كه برنامه خوبيه فقط اينكه درايو رو تيك ميزنم ميبنده براي يوزر خودمم ميبنده و برنامه پسوردهم نداره هر كسي ميره داخلش. من ميخوام طوري باشه براي هر يوزر بشه جدا تعريف كرد به كجاها دسترسي داشته باشه فقط به بعضي فولدر ها دسترسي نداشته باشه مثل ادارمون كه پرميژن ميدن نتوني به اونجاهايي كه add كردن نتوني دسترسي داشته باشي. من درايو هاي هارد رو Ntfs هم فرمت كردم مثل اداره نشد با اونكه ويندوزش يكيه ولي اونجا حتي يه فولدر رو هم ميتوني پرميژن بدي هر كس كليك كنه خطا ميده نميشه پاك هم نميشه . بعد ميخوام Ctrl +alt+delet رو زدم بشه قفل كرد يوزر رو مثل تحت شبكه . برنامه پسورد هم داشته باشه كشي نتونه واردش بشه.
راستي اين administrator رو چرا كامپيوتر داره ولي تو يوزرها نمياره وقتي كه ويندوز ميريزم اولش ميسازه ولي نميشه استفاده كرد ازش

ممنون ميشم منودر اين زمينه ها كه گفتم راهنمايي كنيد.

ElmO
24-05-2007, 10:08
سلام

اینو امتحان کن :11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PC Security 6.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ScreenShots

Serial

یا حق

:40:

mrmostafa
24-05-2007, 12:42
سلام

اینو امتحان کن :11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PC Security 6.3

ScreenShots

Serial

یا حق

:40:

رفيق واقعا ممنونم لطف كردي نصب كنم باهاش كار كنم ببينم چطوره عكساش رو كه ديدم بايد خوب و كامل باشه

mrmostafa
24-05-2007, 19:56
رفيق نصب كردم برنامه جالبي هستش فقط يه گزينه كم داره اينكه من كه ادمين هستم بتونم به يوزرهاي ديگه محدوديت بدم من مثلا يه فولدر رو red only ميكنم خودمم از داخل يوزر خودم نميتونم پاك كنم !!! راهي هستش

javad_raouf_danger
23-07-2007, 20:40
راستي اين administrator رو چرا كامپيوتر داره ولي تو يوزرها نمياره وقتي كه ويندوز ميريزم اولش ميسازه ولي نميشه استفاده كرد ازش
این یوز مال وقتیه که کسی مثل یک پدر واسه بچه هاش کامپیوتر خریده می خواد بر روی کامپیوتر یک مدیریت خوب داشته باشه و چون زیاد هم با کامپیوتر کار نمی کنه نیازی نیست که همیشه یوزرشو نشون بده
روش باز کردنشم به دو صورته
1.روش اول باید در قسمتی که می خوای وارد یوزر بشی دو بار ctrl+alt+delete رو بزنی بهد یک صفحه میاد در قسمت یوزر نیم تایپ می کنی administrator در قسمت پسووردم پسووردشو می زنی و باز می شه
2.روش دوم که ساده تره اگه کامپیوتر رو با safe mode بیاری بالا administrator نمایش داده میشه و نیاز نیست که تایپش کنی
نکته مهم:
حتما برای یوزر administrator پسوورد بزار چون اگه یک نفر یکم وارد باشه با administrator میاد بالا
نکته مهم2:
فایل های کامپیوتر رو که نمی خوای هیچ کس به هیچ عنوان بهش دسترسی داشته باشه تو My Documents یوزر administrator بزار چون اگه تو درایو های دیگت بزاری و درایو ها رو با نرم افزار قفل کنی هر کسی می تونه با عوض کردنه ویندوزت به اونا دسترسی پیدا کنه ولی My Documents یوزر administrator با عوض کردن ویندوز پاک میشه
دستم خسته شد از بس تایپ کردم موفق باشی