PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر کس از سرعت پایین گوشیش ناراضیه بیاد تو( فقط سری 60)

x_2007
23-05-2007, 21:34
سلام دوستان عزیز شما میتونید با نصب این نرم افزار که حجم انچنانی هم نداره سرعت گوشیه خودتون رو بالا ببرید. البته نه خیلی زیاد . من خودم تست کردم بد نبود. دوستان لطف کنند و بعد از تست نظرشونو بنویسند.

speed up NG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nima_949
24-05-2007, 01:34
داداش نرم افزار که میزاری توضیح لازم در مورد اون نرم افزار بزار ما فقط سه نوع سری 60 داریم

x_2007
24-05-2007, 22:23
داداش نرم افزار که میزاری توضیح لازم در مورد اون نرم افزار بزار ما فقط سه نوع سری 60 داریم

دوست گرامی فکر میکنم وقتی صحبت از سری 60 خالی میشه منظور همون ورژن1و2 باشه. چون که اکثر نرم افزارهای این دو سری بر روی هم قابل نصبه.من این نرم افزار روی N72 نصب کردم.شما اول نصب کن بعد نظرت رو بگو. راستی یه چیزی رو همین اول بگم شما مطمئن باش که این نرم افزار ویروس نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kav3h
24-05-2007, 23:02
منم نصب کردم...
آیکونی چیزی که نیومد...
سرعت هم والا همونه. گوشی = ان 70

موفق باشید

x_2007
01-06-2007, 20:55
منم نصب کردم...
آیکونی چیزی که نیومد...
سرعت هم والا همونه. گوشی = ان 70

موفق باشید

سلام دوست عزیز شما دیگه چرا ؟ تو قسمت Application manager گوشیت یه نگاه بنداز البته بعد از نصب نرم افزار ضمنا این نرم افزار ایکون نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali reza majidi 14
02-06-2007, 10:39
داداش من می ترسم
چون راستیتش یه بار از این کارا کردم توی فون مموریم ویروس افتاده مجبور شدم که فرمت کنم
به هر حال ممنون

x_2007
02-06-2007, 21:56
داداش من می ترسم
چون راستیتش یه بار از این کارا کردم توی فون مموریم ویروس افتاده مجبور شدم که فرمت کنم
به هر حال ممنون

دوست عزیز مثل اینکه خود من وچند نفر دیگه این نرم افزار رو نصب کردیم.اگر مشکلی داشت صد در صد دوستان منعکس میکردند.به امار یه نگاه بنداز؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sasan Info
03-06-2007, 01:31
ببخشيد روي N73 هم نصب ميشه؟
به نظر شما اين نرم افزار رو نصب كنم يا فريم ور رو بالا ببرم ؟!
اصلا ميشه هر دو كار رو باهم انجام داد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

x_2007
03-06-2007, 23:21
ببخشيد روي N73 هم نصب ميشه؟
به نظر شما اين نرم افزار رو نصب كنم يا فريم ور رو بالا ببرم ؟!
اصلا ميشه هر دو كار رو باهم انجام داد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام ساسان جون ما رو گرفتی یا اینکه پست های بالا رو نخوندی .این نرم افزار فقط برای سری 60ورژن 1و2 هست.بهتره گوشیتو اپدیت کنی.

S a f a 6 4
03-06-2007, 23:32
منم نصب کردم
راستش رو بخوای زیاد متوجه تغییر تو سرعت نشدم
گوشی منم n72 هستش
بیشتر دلیل کندی گوشی من بخاطر مموری 1 گیگش هستش
این برنامه تو سرعت مموری هم تاثیر داره؟

x_2007
05-06-2007, 08:33
منم نصب کردم
راستش رو بخوای زیاد متوجه تغییر تو سرعت نشدم
گوشی منم n72 هستش
بیشتر دلیل کندی گوشی من بخاطر مموری 1 گیگش هستش
این برنامه تو سرعت مموری هم تاثیر داره؟

سلام دوست عزیز فکرمیکنم تو سرعت مموری هم تاثیر داشته باشه.اما خیلی محسوس نیست.نظر بقیه دوستان چیه؟

Hsnti
08-06-2007, 15:03
من تو هيچ فروم خارجي صحبتي كه در اين مورد بشه نديدم
لطفا" منبع خودتونولطف كنيد و بگيد چرا كه به نظرم برنامه مشكوكميزنه