PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Write a Loader

mJo0T
23-05-2007, 15:40
من برگشتم!:19:

این بار یه هدف خیلی ساده واستون دارم:46: البته پچ کردنش مهم نیست بلکه مهم اینه که یک Loader بسازین(!:21: )
پس یک Loader واسه پچ کردن هدف توی مموری بعد از لود شدن بسازید

زیاد نگران نوشتن آموزشش نباشین(نیست که همتون tut مینویسین ) چون خودم تا چند وقت دیگه یه مقاله واسه Loader ها و Serial Sniffer ها میزارم

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فعلاً بای

v65j
23-05-2007, 16:12
ممنون میشم آموزش های سریال اسنیفیگتون رو زود تر بدین بیرون
منتظریم .
یا علی

mJo0T
23-05-2007, 16:33
فکر نمیکنم تا آخر تیر ماه امکانش باشه :13: باید این ماه مثل خر درس بخونم (مشروطی ترم زوج رو شاخمه:37: )

پس فعلاً شرمنده ام:9:

ehsan30
23-05-2007, 16:43
فکر نمیکنم تا آخر تیر ماه امکانش باشه :13: باید این ماه مثل خر درس بخونم (مشروطی ترم زوج رو شاخمه:37: )

پس فعلاً شرمنده ام:9:

سلام
ممنون از شما :)
نگران نباش ، ان شا الله قبول میشی، فقط پشتکار داشته باش و به خودت مطمئن باش :5:
بای

hakhamanesh
23-05-2007, 16:46
منم خيلي منتظر Serial Sniffer هستم ممنون ميشم.
اينم لودر برا اين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

v65j
23-05-2007, 16:48
اینم از طرف ما
لودر و فایل پچ شده و فایل کرک می .
راستی یه سوال آیا می شه برای فایل های پک شده هم سریال اسنیفر نوشت؟ اگه آره یه توضیحی بدین تا جریال بیفته (همون 2 هزاری) روی فایلی که با Thinstall پک شده بود تست زدم نشد فکر کنم باید یه تایم اوت مثل لودر براش گذاشت (شایدم من دارم به راه انحرافی میرم) اگه این کار امکان پذیره یه ندا بدین.
سریال رو هم می تونین اینجا 402a46 اسنیف کنین از توی EDX .
یا علی

mJo0T
23-05-2007, 16:55
آره عزیزم میشه مثل همین مثال که با upx پک شده

توضیخ بیشتر بعداً

Alireza_Shafaei_PCworld
23-05-2007, 17:19
سلام
اینم برای ما:
یا

خیلی خوشحالم که دوباره برگشتی عزیز
راستی Hurrary غلطه!
Hurray!

قضیه این آهنگ Linkin Park چیه؟

v65j
23-05-2007, 22:00
نه دیگه توضیحات بیشتر مهم بود که نگفتی. (اولش هم می گی نمی تونم زودی (یعنی همین بعداً) این آموزش رو بزارم.
حالا ما چیکار کنیم با شما؟

mJo0T
24-05-2007, 13:27
علیرضا جان OK اینو ساعت 12:30 شب با سیستم یکی از بچه ها تو خوابگاه نوشتم(شب امتحان استاتیک:31: ) پس منو ببخش

اون آهنگ هم به نظر من یکی از بهترین آهنگهای LP هست خصوصاً با اون کلیپ تصویری نازش:8: :8: :8:

v65j جان اینم فقط یه کم توضیح بیشتر:31: :

معمولاً برای اینکه Loader صبر کنه تا پکر برنامه کار خودشو انجام بده و حافظه برنامه برای نوشتن آماده بشه از تابع زیر استفاده میشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
hProcess هندل به پروسس برنامه هدف است که یا با تابع CreateProcess ساخته شده یا توسط تابع OpenProcess از یه پروسس در حال اجرا باز میشه

معمولاً با تابع CreateProcess هدف به صورت Suspend یعنی در حال تعلیق ایجاد میشه و با تابع WaitForInputIdle فقط مقداری از دستورات پروسس هدف انجام میشه تا اینکه هدف برای دریافت ورودی(معمولاً از کیبورد) آماده بشه .الآن همون زمانی که برنامه به طور کامل آنپک شده و اماده برای نوشتن!
برات یه پیغام خصوصی هم فرستادم:11:
فعلاً