PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکان دانلود

nava
22-05-2007, 16:15
من چطور میتونم توی سایتم یک دکمه بذلرم که با کلیک کردن روی اون دو سه تا فایل دانلود بشن؟

hamidreza_buddy
22-05-2007, 18:48
برای اینکار یه تابع میسازی و هر چند بار که لازمه تایع window.open رو صدا می زنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nava
22-05-2007, 21:19
من این کد رانوشتم. اما با کلیک کردن روی open window فقط اون سه تا فایل توی یک پنجره جدید باز میشن، نه دانلود. تازه فقط اولین فایل. اما من میخوام با کلیک روی open winsow پنجره save as باز بشه و کاربر بتونه جایی که فایل باید دانلود بشه رو توی کامپیوترش انتخاب کنه.

hamidreza_buddy
26-05-2007, 20:51
با کد جاوااسکریپت client-side نمیشه.
یک روشی که هست به نام Content-disposition که البته در بعضی browser ها جواب میده. این روش یک روش هست در پروتکل MIME . با دیدن این هدر IE یک دیالوگ Save File As باز میکنه.
باید برای جایگزینی رفتار معمولی browser کد زیر را به هدر اضافه کنید:

به دو روش می توان این کار را کرد: استاتیک و دینامیک
روش دینامیک
در روش دینامیک می توان با استفاده از کد ASP.NET شبیه زیر این کار را کرد:

برای اطلاعات بیشتر در مورد این روش به اینجا مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش استاتیک
به IIS بروید و بعد از زدن راست کلیک بر روی صفحۀ مربوطه و انتخاب Prperties گزینۀ HTTP Header را انتخاب کنید. در آنجا هدر content-disposition را وارد کنید.

برای اطلاعات بیشتر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سری بزنید.

natanail2001
28-05-2007, 02:46
من چطور میتونم توی سایتم یک دکمه بذلرم که با کلیک کردن روی اون دو سه تا فایل دانلود بشن؟

php , asp , ...؟

_H2_
29-05-2007, 10:48
سلام

Content-disposition: attachment; filename=fname.ext

بی نظیر بود کاربر hamidreza_buddy !!!!!!!!!! :10:
من یکبار از صبح تا ظهر تو msdn دنبال این هدر گشتم ولی پیداش نکردم و آخرش از iFrame استفاده کردم.
عالی بود! ممنون! :31: :10: :31: :10: :31: :10: :31: :10: :31: