PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Folder Options حذف شده ؟! ( خیلی فوری )

mseddighi
22-05-2007, 14:11
يک نفر رجيستري کامپيوتر من و folder option اونو غير فعال کرده چه جوري اونو برگردونم؟

nakhoda_abbas
22-05-2007, 19:26
با عرض سلام
براي ريجستري بايد اين مسير رو طي كنيد كه فعال بشه:
تو قسمت Run بنويس gpedit.msc بعد يه صفحه اي باز مي شه در سمت چپ اين صفحه در قسمت
( (user configuration قسمت Administrative Templates را انتخاب كن و در زير مجموعه اون
پوشه system را بزن بعد بيا داخل كادر سمت راست و Prevent access to registry editing tools
را انتخاب مي كني و گزينه Not configured مي زني تمام شد حالا از برنامه بيا بيرون.

اگه درست شد كه خوبه اگه درست نشد ممكنه ويروس باشه و دواشم يه چيز ديگه است
اگه درست نشد بم بگو؟!:46:

MB_Danger
22-05-2007, 19:41
سلام ...

عنوان تاپیک ویرایش شد .

موفق باشید .

H A M E D
22-05-2007, 20:08
اگر يه فايلي به اسم ActivX از سايت هاي كرك دانلود كرديد و بعدش اين اشكال به وجود اومده اين يه ويروسه.

black_lotus
23-05-2007, 16:45
با سلام.
در همان Administrative tamplate بايد بروي به windows component و بعد به windows explorer وسپس حدود خط سوم صفحه سمت راست نوشته remove folder option item from... يا يه چيزي شبيه به ان.
رويش كليك كن و disable كن .
ولي لازم بذكر است كه اين مسئله بخاطر ويروس پيش مي ايد و بايد اول با نود32 و يا كسپراسكي ويروس يا هر ويروس كش ديگري ويروس را از بين ببري.
مي توانيد به سايتهاي ضد ويروس مراجعه كرده و نسخه رايگان دريافت كني مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
زياد مشكلت حاد نيست قابل حل است.

Behroooz
23-05-2007, 18:35
من هم یک بار این بلا به سرم اومد . ویروس بود . مجبور شدم ویندوز نصب کنم .

Jalal
23-05-2007, 19:13
يک نفر رجيستري کامپيوتر من و folder option اونو غير فعال کرده چه جوري اونو برگردونم؟
یه نفر نه یه ویروس نمیدونم چرا خود محمد جان لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو براتون نزاشت

Tornado2800
24-05-2007, 00:58
اگه ویروس باشه که این روزا کار همین ویروسه new folder هستش ضد ویروس ناد 32 نصب کن از بینش میبره

black_lotus
26-05-2007, 08:41
با سلام.مشكلت زياد پيچيده نيست و من زياد حل كردم.
اول يه ويروس كش بگير و ويروس رو يكه يه جور كرم است رانابود كن بعد راه حلش را هم كه نوشتم. فولدر اپشنت رو برگردون.