PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود منیجری که بشه باهاش از rapidshare دانلود کرد؟

adamhesaby
22-05-2007, 04:32
کسی یه دانلود منیجر نمیشناسه که بشه باهاش یه فایل بزرگ رو در طی چند مرحله از سایت rapidshre دانلود کرد؟؟

WooKMaN
22-05-2007, 16:38
اگه بصورت Free بخواي دانلود كني با هيچ نرم افزاري نميتوني تيكه تيكه دانلود كني ...

;)

adamhesaby
22-05-2007, 19:17
آخه شنیده بودم یه دانلود منیجر هست که با rapidshare سازگاره (یعنی مخصوص دانلود از یه همچین سایتهاییه)

WooKMaN
22-05-2007, 19:22
عزيزدل اسمش Rapget بيده ...

جسسستجو كن پيدا ميكني ...

;)

ddavod
22-05-2007, 21:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _875

WooKMaN
22-05-2007, 23:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _875
عزيزدل ممنون از لينك اما بد نيست يه توضيحم بدي كه اصلا لينكه چيه ! :27:

farhad200
22-05-2007, 23:10
من خودم با( Internet Download Manager( IDM از rapidshare که سهله هم از megaupload هم از 4shared هم از هر آپلود سروری که بگیبه راحتی دانلود میکنم با سرعتی دیوانه وار بهت پیشنهاد میکنم فقط از IDM استفاده کن وبس .

adamhesaby
23-05-2007, 02:25
ممنون از همتون

behz@d
23-05-2007, 03:21
من خودم با( Internet Download Manager( IDM از rapidshare که سهله هم از megaupload هم از 4shared هم از هر آپلود سروری که بگیبه راحتی دانلود میکنم با سرعتی دیوانه وار بهت پیشنهاد میکنم فقط از IDM استفاده کن وبس .

اگه میشه یه توضیح بده چطور با IDM از rapidshare دانلود میکنی من خودم از IDM استفاده میکنم و واقعا سرعتش عالیه بعضی وقتها سرعتش به 150kb/s میرسه که خیلی بیشتر از بقیه است ولی من از rapidshare نمیتونم دانلود کنم یه صفحه html رو برام دانلود میکنه
لطفا توضیح بده

WooKMaN
23-05-2007, 11:43
یه صفحه html رو برام دانلود میکن

البته اينجا جاي بحثش نيست ...

اما چون رپيد واسه Free قابليت resume رو نداره شما بجاي خود فايل يه page واستون دانلود ميشه ...

هيچ دانلود منيجري نميتونه از راپيد بصورت Free تيكه تيكه دانلود كنه !

tsjaleb
29-05-2007, 23:13
منم با idm دان میکنم به نظرم سرعتش از بقیه بیشتر باشه ضمنا از رپیرشیر هم دانلود میکنه ولی بدون قابلیت resume یا بازگشت .

javad_raouf_danger
23-07-2007, 19:45
اگه میشه یه توضیح بده چطور با IDM از rapidshare دانلود میکنی من خودم از IDM استفاده میکنم و واقعا سرعتش عالیه بعضی وقتها سرعتش به 150kb/s میرسه که خیلی بیشتر از بقیه است ولی من از rapidshare نمیتونم دانلود کنم یه صفحه html رو برام دانلود میکنه
لطفا توضیح بده

خیلی رلحته اول از options نرم افزار internet Explorer رو غیر فعال می کنی بعد می ری تو سایت rapidshare روی free کلیک می کنی در صفحه بعدی که باید کد عکسو وارد کنی دویاره از قسمت options نرم افزار IDM اینتر نت اکسپلورر رو فعال می کنی بعد روی دانلود کلیک می کنی
فقط قابلییت توقف نداره
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم:20:

pouria007
30-08-2007, 13:56
خیلی رلحته اول از options نرم افزار internet Explorer رو غیر فعال می کنی بعد می ری تو سایت rapidshare روی free کلیک می کنی در صفحه بعدی که باید کد عکسو وارد کنی دویاره از قسمت options نرم افزار IDM اینتر نت اکسپلورر رو فعال می کنی بعد روی دانلود کلیک می کنی
فقط قابلییت توقف نداره
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

ميخواستم بگم ايشون زود تر گفت اند