PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا تو همه کامپیوترهای شبکه صفحه لود نمیشه؟!

hob
21-05-2007, 23:24
با سلام به اساتید عزیز
من تونستم که اینترنت adsl رو بین 4 تا کامپیوتر شیرینگ کنم. به این صورت که وقتی توی کامپیوتر اصلی کانکت میشم ، خود به خود کامپیوترهای دیگه هم کانکت میشن و آیکن کانکت شدن هم توی اونها نشون داده میشه. اما مشکل اینه که فقط توی کامپیوتر اصلی میتونم صفحات رو ببینم و در کامپیوترهای دیگه هیچ صفحه ای لود نمیشه. شما فکر میکنید مشکل از کجاست؟
خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید.

majids1
22-05-2007, 00:17
با سلام به اساتید عزیز
من تونستم که اینترنت adsl رو بین 4 تا کامپیوتر شیرینگ کنم. به این صورت که وقتی توی کامپیوتر اصلی کانکت میشم ، خود به خود کامپیوترهای دیگه هم کانکت میشن و آیکن کانکت شدن هم توی اونها نشون داده میشه. اما مشکل اینه که فقط توی کامپیوتر اصلی میتونم صفحات رو ببینم و در کامپیوترهای دیگه هیچ صفحه ای لود نمیشه. شما فکر میکنید مشکل از کجاست؟
دوست من لطفا بيشتر در مورد شبكه تان توضيح بديد

hob
22-05-2007, 15:59
شبکه خیلی ساده ای است.
4 تا کامپیوتر به سوئیچ وصل شدن. ضمنا یه کابل هم از مودم adsl به سوئیچ وصل شده.
IP : 192.168.0.1 به ترتیب تا 0.4
subnet : 255.255.255.0
gateway هم آی پی کامپیوتر اصلی هستش یعنی 0.1
ویندوز xp

همش همین بود

majids1
22-05-2007, 16:45
با سلام به اساتید عزیز

شما اينترنت رو روي مودم شير كرديد يا روي كامپيوتر؟ و منظور از اينكه بعد از كانكت شدن كامپيوتر اصلي همه كامپيوتر ها به صورت خودكار كانكت مي شوند چيه به چي كانكت مي شود ؟