PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » درخواست : نرم افزاری برای ضبط صداهای محیط ویندوز

Shahin King
20-05-2007, 23:43
سلام

یه برنامه از مجموعه کوانتوم دارم به نام VoiceMaskPro اما کار نمی کنه .

می خوام صدایی رو از اینترنت بصورت آنلاین ظبط کنم . ( مثلا موسیقی متن یک سایت یا ... ) :46:

قربانتان : شاهین :10:

WooKMaN
21-05-2007, 00:03
انشالله كه خودش باشد ... :27:

VoiceMask Pro 1.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5.6MB

;)

Shahin King
21-05-2007, 13:40
سلام

WooKMaN جان ، قربون محبتت اینو که دارم . فقط اگر روش استفاده از این برنامه رو بلدی زحمتش رو بکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر برنامه ی دیگری که حجمش کمتر از این برنامه باشه دارین معرفی کنین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
21-05-2007, 14:21
سلام

WooKMaN جان ، قربون محبتت اینو که دارم . فقط اگر روش استفاده از این برنامه رو بلدی زحمتش رو بکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر برنامه ی دیگری که حجمش کمتر از این برنامه باشه دارین معرفی کنین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جان شاهين خودت اون بالا نوشتي كار نميكنه ...:31:

آموزشش رو هنوز پيدا نكردم اين توضيحات رو داشته باش ... آموزش رو پيدا كردم واست ميزارم ... :27:

---------------------------------

وقتي كه شما در حال چت كردن در اينرتنت مي باشيد هويت شما تا حد بالايي ناشناخته است اما وقتي كه شما مجبور به صحبت از طريق يكي از نرم افزار هاي چت مي شويد ديگر از حالت ناشناس بيرون مي آييد و در اولين قدم جنسيت و سپس سن و لهجه و .... شما آشكار ميشود !

اگر شما نيز از آن دسته افرادي هستيد كه علاقه به ناشناس باقي ماندن داريد TabrizIT.net راه حل خوبي را براي شما انتخاب نموده است.

VoiceMask Pro محصولي از شركت LatestSoft نرم افزاري جالب و براي تغيير جنسيت وتن و ساير ويژگي هاي صوتي صداي شما در محيط اينرتنت است ! اين نرم افزار قادر است صداي شما را در صورت مذكر بودن به سوي مونث و اگر مونث ميباشيد به سوي مذكر تا آنجا كه مايليد تغيير دهد ! بلي با اين كار شما ديگر در چت هاي اينترنتي شناخته نخواهيد شد . ويژگي هاي ديگر صوتي مانند سن و ... را نيز با كمي كار كردن با نرم افزار قادر به تغيير خواهيد بود . VoiceMask Pro همچنين قادر است براي صداي شما محيط پس زمينه ي دلخواه و موزيك هاي متن دلخواه شما را قرار دهد تا محيط قرار داشتن شما نيز براي شخص شنونده تغيير نمايد !

اين نرم افزار با مسنجر هاي قدرتمند Yahoo! Messenger , NetMeeting,ICQ,PalTalk,, CoolEdit و ويندوز هاي 98, Me, NT4, 2000, XP سازگاري كامل دارد.

داراي محيطي زيبا و قابل تغيير ميباشد.