PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : help me ..... please help me.........SUBSIDY PASSWORD

murizaki_2000
20-05-2007, 19:44
با سلام ....... گوشي من بعد از FLASH كردن پيغام ENTER SUBSIDY PASSWORD ميده ؟!!!!!! اين چيه و از كجا بايد بيارمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

samboliya
20-05-2007, 21:33
عزیز گوشیه شما قاچاق بوده نبوده نباید فلشش میکردی گوشی شما قفل شده یا همون lock کرده باید بری بدی unlock بکننش.به این راحتی ها هم unlock نمیشه ببر جمهوری ببین درستش میکنن

murizaki_2000
21-05-2007, 17:27
نه قربونت !!!!!!!! هنوز قفل نشده ....... ولي اگه password اشتباهي بدم اونوقت تازه قفل ميشه ... تا اونجايي كه من فهميدم اين password مخصوص گوشيهاي موتورولاست ...... سايتهايي هستند كه با دادن شماره سريال گوشي و پرداخت 16 يوروي نا قابل اين پسورد رو ميدن ........ مشكل من اينه كه آيا موتورولا هم مثل نوكيا نرم افزار خاصي براي اين كار داره يا نه و آيا كسي تو ايران مي تونه اين كار رو انجام بده ... وگرنه من چطوري بدون داشتن كارت اعتباري بايد اين پولو واريز كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

samboliya
21-05-2007, 20:42
عزیز اگه قفل نشده پس چرا باهاش کار نمیکنی؟؟؟اومدی سوال میکنی!! الان گوشی شما قفل شده اونم به خاطر مونستر پکی هستش که روش زدی موقعی که می خواستی فلش کنی باید دقت میکردی کسی که این فلش رو داده بیرون از قسط این کار رو کرده.که پول در بیاره اصطلاحا به این حالت هم میگن lock شدن گوشی که اگه بخوایی باز بشه باید test point بزنی یا اگه میتونی با یه فلش دیگه تست کن
برا اطلاعات بیشتر برو به این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

murizaki_2000
21-05-2007, 23:12
با سلام مجدد و عذر خواهي به خاطر لحن بدم ...اجازه بدين مطلب رو دوباره توضيح بدم ... من frimwareهاي مخصوص h3gوvodafone و tim و nobrand رو از سايت hellomoto.razrforum دانلود كردم و بعد 4 يا 5 بار پشت سر هم با اين فايلها گوشيمو flash كردم .. راستي تا يادم نرفته گوشي من v3x است ... بعد از آخرين فلش پيغام در خواست پسورد ظاهر شد ... در ضمن من تا حالا test point نكردم و نمي دونم چطوريه .. اگه ميشه برام توضيح بدين و آيا با اينكار مشكل من حل مي شه و اگر نه چكار بايد بكنم .. باز هم ممنونم ..:11:

samboliya
22-05-2007, 14:00
عزیز test point نیاز به box داره که شما هم فکر نکنم باکس داشته باشی؟؟؟تو اون سایت که نشون دادم چند تا نمونش گذاشته شده بود شما باید ببری جمهوری بدی برات درست کنن کاری از دست خودت بر نمیاد!!
حالا یه راه که فکر نمیکنم جواب بده یه پک ازاد گیر بیار که به گوشیت بخوره بزن روش شاید از این حالت در بیاد

murizaki_2000
22-05-2007, 16:53
با تشكر از شما .. راه دوم رو اول امتحان كرده بودم ...جواب نداد .. امروز بردمش علاء الدين ..حالا قراره بهم جواب بدن ... بازم ممنونم .......

samboliya
22-05-2007, 17:07
ان شا الله درست بشه اگه نخوان بتیقن فکر کنم 40 تومن پیاده شدی

caspian
09-08-2007, 15:20
منم همین مشکل را دارم.یکی یه موتورولا v3 از انگلیش واسم اورده وقتی روشن می کنم ازم Subsidy Password می خواهد.باید چه کار کنم؟ساکن اصفهانم

MOSHAVER AMIN
09-08-2007, 22:45
بد بختانه موتورو لا نماييندگي ثابتي در ايران نداره بايد دست به دامن جمهوري شيد تا مشكلتون حل شه

caspian
10-08-2007, 06:46
بد بختانه موتورو لا نماييندگي ثابتي در ايران نداره بايد دست به دامن جمهوري شيد تا مشكلتون حل شه
تنها راهش همینه؟یه سری سایت دیدم که IMEI را می گیره و subsidy password میده اما مجانی نیست
علادین چقدر واسه این کار میگیره؟بعدش دیگه گوشی درست کار می کنه؟یا چون قاچاقی وارد شده باز هزینه داره؟

SAM FISHER
11-08-2007, 00:58
گوشی من هم این مشکل رو داشت ولی یه عزیز برام نرم افزاری درستش کرد.مشکل هم بخاطر همون Unlock نشدن اون فلش بود
البته با این نرم افزار می تونی بعد از اینکه گوشیت از حالت Subsidy خارج شد پسوورد Subsidy رو به 000000(6 تا صفر ) تبدیل کنی که خیالت برای فلشهای بعدی که Unlock نشده راحت باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

caspian
11-08-2007, 06:50
گوشی من هم این مشکل رو داشت ولی یه عزیز برام نرم افزاری درستش کرد.مشکل هم بخاطر همون Unlock نشدن اون فلش بود
البته با این نرم افزار می تونی بعد از اینکه گوشیت از حالت Subsidy خارج شد پسوورد Subsidy رو به 000000(6 تا صفر ) تبدیل کنی که خیالت برای فلشهای بعدی که Unlock نشده راحت باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
چه جوری از حالت subsidy خارج کنم؟

SAM FISHER
11-08-2007, 15:13
راستش نمیدونم ولی با یه نرم افزار مخصوص باید اون رو خارج کنی.ولی نمیدونم چیه