PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصاوير ويديويي از يو اس بي

Andalib59
06-08-2005, 17:01
با سلام
لطفا يكي به من كمك كنه....من يك نرم افزار مي خوام تا بتونه تصاوير ويديويي رو از طريق يو اس بي دريافت كنه مثل نرم افزار هاي وب كم..ممنون

Andalib59
06-08-2005, 21:05
يعني يكنفر از دوستان هم وب كم نداره!!!!!! :cry: :cry:

tohave
07-08-2005, 00:53
سلام

دوست عزيز شما مشخص نكردي كه ميخواي چيكار كني ! از كجا ميخواي تصاوير ويديويي را دريافت بكني ؟ و براي چي ؟

اگه دوربين فيلمبرداري داري كه بايد خودش اين فرمت انتقال رو ساپورت كنه. اگه وب كمه كه خودت ميدوني چطوري

Andalib59
07-08-2005, 14:44
اولا ممنون كه جواب ما رو داديد.ثانيا من يك دوربين مدار بسته دارم كه تونستم تبديل اون رو به يو اس بي پيدا كنم حالا يك نرم افزار مي خوام كه مثل وب كم هاي جديد بتونه اون تصاوير رو از طريق يو اس بي بگيره.....همين...
خداكنه يكي جواب ما رو بده و يكي به ما محل بزاره.... :( :( :(

tohave
07-08-2005, 16:49
سلام

برنامه هاي متنوعي در اين مورد ميتوانند به كار گرفته شوند. همه برنامه هاي ويرايش ويديو مانند يوليد Ulead يا پيناكل Pinnacle و يا پرمير Premier و حتي كامستازيا Camstasia
حالا با در نظر داشتن خروجي دوربين (فرمت ويديو) شما ميتوانيد از اين برنامه ها استفاده كنيد
ولي اگر ميخواهيد از دوربين مداربسته براي ضبط پيوسته استفاده كنيد بايد قيد كامپيوترتان را بزنيد چون اينكار بطور كامل قدرت كامپيوتر شما را استفاده خواهد كرد و شما نخواهيد توانست به كارهاي ديگر بپردازيد. از اين روش ميتوانيد تنها براي مدت معين و با وقفه استفاده كنيد. يعني اول فيلم را انتقال دهيد و بعد آنرا ويرايش كرده يا بدون ويرايش به يك مديوم (مانند دي وي دي) منتقل كنيد. بعد دوباره شروع به دريافت ويديو نماييد
براي ضبط دوربينهاي مدار بسته معمولا از يك سيستم مستقل كه از يك يا چند دوربين ٫ يك ترمينال ٫ يك مونيتور (شما ميتوانيد از تلوزيون و يا مونيتور كامپيوترتان بهره ببريد) و يك هارد ديسك تشكيل شده استفاده ميكنند. ترمينال را ميتوانيد بصورت دلخواه تنظيم كنيد و سرعت ضبط فيلم را نيز معين كنيد. دوربينهاي مداربسته معمولا تعداد محدودي فريم در ثانيه ضبط ميكنند كه با اين روش هم در زمان بازبيني و هم در ذخيره فيلم صرفه جويي ميشود
اگر دنبال يك سيتم مداربسته كامل و ارزان هستيد (اگر در ايران نيستيد) با من تماس بگيريد. اگر در ايران هستيد ميتوانم به يكي از آشنايان معرفيتان كنم

Andalib59
08-08-2005, 06:04
tohave جان ممنون.اينكه شما مي فرماييد با هر نرم افزاري مثل ...مي شه درست ولي اين نرم افزار ها قابليت دريافت تصاوير رو فقط از كارت كپچر دارن و نمي تونن فيلم رو از طريق يو اس بي دريافت كنن....من مي خواستم با يك نرم افزار وب كم اون ها رو بگيرم....بازم از جوابتون ممنون...
هنوز منتظر يك دلاوريم كه بياد و جوابمون رو بده :wink: :wink: :wink:

tohave
11-08-2005, 00:53
سلام

اگر كامپيوتر شما كپچير كارت نداره بايد از يه كپچير كارت خاارجي استفاده كنيد. حالا چه فرمت ورودي آنالوگ باشه چه ديجيتال ٫ بايد كپچير كارت داشته باشي تا فيلم رو وارد كامپيوتر كني

Andalib59
11-08-2005, 04:31
اقا پس وب كم هاچطور كار ميكنن؟؟؟اونا كه به يو اس بي وصل مي شن و نيازي هم به كارت كپچر ندارن؟؟؟؟؟؟؟يعني تصاوير ويديويي رو از طريق يو اس بي وارد كامپيوترميشه.....

tohave
11-08-2005, 06:38
سلام

ببخشيد كه يه كم پيچيده شده ٫ اگه كامپيوتر شما با وب كم سازگاره يعني هيچ مشكلي از لحاظ كپچر و غيره نداريد. شما ميتونيد با استفاده از همون برنامه هايي كه در بالا گفته شده ويديو رو ضبط كنيد.
اگر مشكل خودتون رو واضحتر بگين بهتر ميشه روش كار كرد. مثلا مارك دوربين مداربسته و تغييرات انجام شده و نيز سيتستم كامپيوترتون رو بفرماييد تا بشه يه راهي پيدا كرد
و من مطمينم كه شما راههاي ابتدايي رو رفتين و نتيجه نگرفتين كه اينجا داريم بحث ميكنيم. اگه پيغام خطايي چيزي دريافت ميكني (موقع وصل دوربين به كامپيوتر) بگو و اينكه خود سيستم چه پيشنهادي بهت ميكنه و اينكه آيا دوربين رو ميشناسه يا نه ؟

Andalib59
11-08-2005, 07:44
tohave عزيز...اخه وب كم به يو اس بي وصل مي شه نه به كارت كپچر....منم مي خوام بدون كارت كپچر و فقط از طريق يو اس بي اين كار رو انجام بدم...اميدوارم منظورم رو متوجه شده باشيد....

tohave
11-08-2005, 07:49
سلام

شما يه كم خودتون رو سردرگم كردي. منهم ميدونم وب كم با يو اس بي وصل ميشه ! ولي همون هم اگه موقع نصب شدن درايورش اينستال نشده باشه ٫ توسط سيستم يه پيامي ميده كه يك سخت افزار جديد وصل شده ! مطمينم كه اين پيام رو ديده ايد.
حالا دوربين مداربسته شما وقتي با يو اس بي وصل ميكنين به كامپيوتر چه پيامي مياد رو صفحه؟؟؟
اگه مدل و مارك دوربين رو بدين شايد بشه يه درايوري براش پيدا كرد. در غير اينصورت جريان نره و بدوش تكرار ميشه ٫
كپچير كارت و كارت ويديو و يو اس بي و و و و

Andalib59
12-08-2005, 04:12
بله tohave عزيز.پيغام مي ده كه كارت كپچر نداري.....اين دوربين مدار بسته بي سيم هست و اسمش radio av receiver هستش...يك دوربين كوچك نقره اي با لنز صورتي....ممنون از جواب هاتون و منتظر جوابتون هستم...بازم ممنون

tohave
12-08-2005, 14:08
سلام

با توضيح مختصري :wink: كه داديد من متوجه شدم كه شما يك سيستم مخصوص براي دريافت تصاوير از دوربين توسط يك دريافت كننده () داريد. اگر تغييراتي هم داده ايد كه اين ارتباط با يو اس بي ممكن شود بازهم بدون داشتن دريافت كننده مخصوص دوربينتان ٫ نميتوانيد سيگنالهاي دريافتي را براي كامپيوتر تعريف كنيد. شما اسم سيستم را نوشته ايد ولي شركت سازنده اش و مدلش را ننوشته ايد

در خاتمه اگه بتونين مشخصات فني دوربين و كل سيستم رو بنويسيد شايد بشه راهي پيدا كرد. اينبار مارك و مدلش يادتون نره لطفا :roll:

Andalib59
13-08-2005, 06:04
اولا ممنون از توجهتون
ثانيا مدل:manual of RC100A Wireless Supervision Receiver
در زير هم عكس دستگاه رسيور اون رو ميندازم و به همراه دفترچه در يك فايل اپلود مي كنم.شما ببينيد و بعد بگيد كه من چيكار بايد بكنم :( :( :( :( :( :( :( :(
[/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
]

tohave
13-08-2005, 06:27
سلام

خواهش ميكنم

اين كار كمي غير قابل انجام بنظر ميرسه . آخه اين سيستم رو بدون رسيورش شايد نتوني با كامپيوتر سازگارش بكني. يه وب كم بذار خودتو خلاص كن (البته نميدونم منظورت از استفاده از اين دوربين بخصوص چيه‌) آخه بيسيمه و بعد نميشه بدون رسيورش چيزي دريافت كرد (گفتي يو اس بي رو به دوربين زدي يا به رسيور ؟ )
به هر حال به كارخانه سازنده اش يك ايميل فرستادم و شرايط رو بهشون گفتم. اگه جواب دادند خبر ميدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Andalib59
14-08-2005, 04:20
آقا tohave عزيز ممنون.....پافشاري من براي اين كار اينه كه اين دوربين بيسيم هست و تقريبا تا فاصله اي حدود 50 متر (با مانع)جواب مي ده و براي همين هست كه من مي خوام اين كار رو بكنم.البته منظور شما رو از((بدون رسيور شايد نتوني....)) رو نفهميدم چون من نمي خوام بدون رسيورش اين كار رو انجام بدم و در واقع من تبديل خروجي رسيور رو به يو اس بي تهيه كردم و فقط مشكل دريافت تصاوير از طريق يو اس بي وجود داره....باز هم از توجهتون ممنونم