PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هاردم 40 Gig هست و ويستا رو كه نصب كردم ...

bandar20
20-05-2007, 14:58
هاردم 40 Gig هست و ويستا رو كه نصب كردم دچار مشكل شدم 5 تا درايو دارم و جون نميتونم هاردمو بارتيشن بندي كنم درايو Win سريع پر شده و نميتونم برنامه اي نصب كنم چون درايو C سريع پر مي شه و ERROR ميده. يكي از درايوهارو خالي كردم و خواستم با درايو C ادغامش كنم تا 4 درايو بشم تا بتونم ويستا روي يه درايو بزرگتر نصب كنم ولي نتونستم. راهي هست؟ كمكم كنيد!!!:41:

fazilat1385
20-05-2007, 21:56
از برنامه Partition magic میتونی استفاده کنی . خیلی راحته.یا از قسمت Disk managmentدر Device manager

COMING-UP-NEXT
20-05-2007, 23:17
هاردم 40 Gig هست و ويستا رو كه نصب كردم دچار مشكل شدم 5 تا درايو دارم و جون نميتونم هاردمو بارتيشن بندي كنم درايو Win سريع پر شده و نميتونم برنامه اي نصب كنم چون درايو C سريع پر مي شه و ERROR ميده. يكي از درايوهارو خالي كردم و خواستم با درايو C ادغامش كنم تا 4 درايو بشم تا بتونم ويستا روي يه درايو بزرگتر نصب كنم ولي نتونستم. راهي هست؟ كمكم كنيد!!!

بله با استفاده از نرم افزار Partition magic می تونی اینکار رو انجام بدی ...

به راحتی برات درایو ها رو mix می کنه .

ولی من واقعا نمی دونم این ویستا چی داره که نصب می کنید ؟

همش ایراد !!!

هر روز اصلاحیه های جدید ...

COMING-UP-NEXT
21-05-2007, 00:16
سلام
من اومدم اینجا که بگم هیچ سایتی بازیسنتر نمیشه

دوست عزیز ...

حالا چرا اینجا ؟

خب تو قسمت معرفی وبلاگ ها و وب سایت ها معرفی کن و آدرس بده ایمجا بحث راجع به چیز دیگه ای هست .

bandar20
22-05-2007, 09:32
partision magic تو ويستا نصب نميشه!!!!!

Babak_King
22-05-2007, 12:12
سلام دوست عزیز
استفاده از پارتیشن مجیک برای شما خیلی خطرناک هست برای استفاده روی سیستم

توصیه میکنم که حتمن یک بک آپ بگیرید از فایلهای ارزشمند ( رایت روی دی وی دی یا سی دی / هارد به هارد کردن ) و پارتیشن بندی دوباره رو کلن انجام بدید و حجم درایو C رو 15 گیگ قرار بدید و همینطور الان قیمت هارد بسیار مناسب شده شما هارد 40 رو میتونید عوض کنید با یک هارد 80 اصل و ماتفاوت رو حساب کنید چون برای ویستا در هر صورت هارد 80 نیاز هست

موفق باشید

COMING-UP-NEXT
22-05-2007, 13:09
درسته ویستا ویندوز حجیمی هست ...

الان هر سیستم عاملی که میاد همینه ...

مکینتاش هم همینه .

بنابراین به هارد بیشتری نیاز دارین .

پیشنهاد می کنم که سیستم عاملتو عوض کنی .

در ضمن اطلاعی ندارن از نصب پارتیشن مجیک رو ویستا اما فکر نمی کنم محدودیتی داشته باشه .

باید تست بشه .