PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : bahs dar bareye mozooe delkhah

M.Bahramian
20-05-2007, 13:53
salam . man taze vard shodam .. kheili doost daram ke dar morede mozooate elmi sohbat konam .. albate kare khodam honare ..music .. vali kheili doost daram ke dar bareye mozooate fazayi va nashenakhte ha bedoonam .. masalan dar bareye energye tarik ya siah chale ha ... dalile aslie peyvastanam ham hamine .. chon fekr kardam ke hatman dar in anjoman mishe chiz haye jadidi dar in bare yad gereft .

nw_nk
20-05-2007, 14:45
salam . man taze vard shodam .. kheili doost daram ke dar morede mozooate elmi sohbat konam .. albate kare khodam honare ..music .. vali kheili doost daram ke dar bareye mozooate fazayi va nashenakhte ha bedoonam .. masalan dar bareye energye tarik ya siah chale ha ... dalile aslie peyvastanam ham hamine .. chon fekr kardam ke hatman dar in anjoman mishe chiz haye jadidi dar in bare yad gereft .

سلام

به P30World خوش آمدید! کلا میتونید توی انجمنها بگردید و با دوستان و موضوعات آشنا بشید!

انجمن موضوعات علمی هم حتما براتون خیلی مفید خواهد بود!

موفق باشید :11:

بای

(دلم نیومد بهش بگم فارسی بنویس!)

ملا نصرالدین
22-05-2007, 01:26
سلام.... به p30worldخوش امدید
اولا شما باید قوانین رو بخوانید. و اگه دقت کنید جزو قوانین هست که باید فارسی بنویسید( البته من خودم هم اولین پستم رو به انگلیسی نوشته بودم)
برای بحث در مورد سیاه چالاه ها میتوتنید به انجمن نجوم بروید
یه انجمن متفرقه هم هست که اگه برای موضوع خاصی انجمن توی p30 پیدا نکردید میتوانید انجا مطرح کنید
موفق باشید

peyman_nn
22-05-2007, 13:09
سرچ بفرما
پیدا کن
اگه هم پیدا نشد برو خودت یه تاپیک بزن
البته قبلش قوانین رو بخون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahed
24-05-2007, 23:10
کم کم راه میافتی! نگران نباش! اول از تاپیک موضوعات علمی شروع کن بعدش خودت یه تاپیک در مورد موضوع مورد نظرت (اگه نباشه!) بزن.... موفق باشی!