PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل بعد از نصب ويندوزXp

am2
20-05-2007, 13:36
من قبلا كه ويندوزXpرو نصب ميكردم برنامه هايي كه روي بقيه درايوهام بود مثلا Setupنصب يه برنامه اون رو اجرا ميكرد اما ايندفعه كه اونو نصب كردم حدود 90درصد برنامه ها اجرا نميشه و پيغام زير رو ميده:
windows cannot access the specified device or path or file yoy may not have the apprppriate permissions to access the item

در صورتي كه قبلا هم ويندوز رو دوباره نصب كرده بودم اين برنامه اجرا ميشد
ميخواستم ببينم علت چي و كسي راهي بلد نيس كه بشه اونرو درستش كرد...

pedram_ashena
20-05-2007, 13:50
اگر درست متوجه شده باشم شما پروگرام فايل ويندوزتان را در يك درايو ديگري نصب كرده ايد.حالا درايو ويندوز را فرمت كرده ايد و ميخواهيد اين برنامه ها با ويندوز جديد هم اجرا شوند؟؟؟

COMING-UP-NEXT
20-05-2007, 18:44
من قبلا كه ويندوزXpرو نصب ميكردم برنامه هايي كه روي بقيه درايوهام بود مثلا Setupنصب يه برنامه اون رو اجرا ميكرد اما ايندفعه كه اونو نصب كردم حدود 90درصد برنامه ها اجرا نميشه و پيغام زير رو ميده:
windows cannot access the specified device or path or file yoy may not have the apprppriate permissions to access the item

در صورتي كه قبلا هم ويندوز رو دوباره نصب كرده بودم اين برنامه اجرا ميشد
ميخواستم ببينم علت چي و كسي راهي بلد نيس كه بشه اونرو درستش كرد...

دقیقا ویندوز موفق به پیدا کردن آدرس برنامه مورد نظر شما نیست ...
شما ویندوز که عوض می کنید بسیاری از برنامه ها نیاز به نصب دوباره دارن ...

شما برنامه ها رو دوباره نصب کنید ...
ایراد از ویندوز نیست .

am2
22-05-2007, 15:19
دقیقا ویندوز موفق به پیدا کردن آدرس برنامه مورد نظر شما نیست ...
شما ویندوز که عوض می کنید بسیاری از برنامه ها نیاز به نصب دوباره دارن ...

شما برنامه ها رو دوباره نصب کنید ...
ایراد از ویندوز نیست .
__
ولي قبلا كه عوض ميكردم بعضي برنامه ها رو بايد دوباره نصب ولي بعضي هاشون بدون نياز به نصب دوباره اجرا ميشدند اما حالا اونا هم اجرا نميشن تازه فايلهاي setup هم وقتي ميخوام باز كنم همين پيغام رو ميده....

COMING-UP-NEXT
24-05-2007, 01:10
ولي قبلا كه عوض ميكردم بعضي برنامه ها رو بايد دوباره نصب ولي بعضي هاشون بدون نياز به نصب دوباره اجرا ميشدند اما حالا اونا هم اجرا نميشن تازه فايلهاي setup هم وقتي ميخوام باز كنم همين پيغام رو ميده....

اما الان با چیزی که از ارور مشخص میشه ویندوز قادر به پیدا کردن فایل های اجرایی برنامه نیست و احتمالا شما فقط آیکونشو داری .