PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داریو c سریع پرشده

Mohammad King
20-05-2007, 10:46
باسلام

داریو c که ویندوز درآن نصب شده زمانی که properties می گیرم خیلی پر شده ولی زمانی که وارد داریو میشوم

وتک تک کنترل میکنم ظرفیت فایلها خیلی کمتراست چرا؟ حجم c ده گیگ است.فایل نرم افزارها در D میباشد.

لطفا راهنمای کنید باسپاس

lindows
20-05-2007, 11:24
مورد هاي مختلفي ميتونه باشه
اول ممكنه ويروس باشه بعد شاخه هاي Temp ‌ويندوز و يوزر را بايد چك كنيد
و ممكنه اگه قبلا ويندوز روي اين درايو بوده و پاك شده شاخه هاي Found ‌ باشه كه ويندوز هنگام
چك كردن فايلهاي سيستم در مواقع ريست ناخود اگاه ايجاد ميكنه باشه

mehdi_halla
20-05-2007, 12:43
باسلام

داریو c که ویندوز درآن نصب شده زمانی که properties می گیرم خیلی پر شده ولی زمانی که وارد داریو میشوم

وتک تک کنترل میکنم ظرفیت فایلها خیلی کمتراست چرا؟ حجم c ده گیگ است.فایل نرم افزارها در D میباشد.

لطفا راهنمای کنید باسپاس قاسمخانی.
و ممکنه که شما فایل های HIdden و سیستمی رو در حالت show نداشته باشین واونا مخفی باشن.مثل Pagefile.sys

nw_nk
20-05-2007, 15:01
باسلام

لطفا راهنمای کنید باسپاس قاسمخانی.

در حال عادی (بدون تغییر تنظیمات):

گرفتن Properties = فایلهای معمولی و قابل دید

کنترل ظرفیت = فایلهای معمولی و قابل دید + فایلهای مخفی و سیستمی + حافظه مجازی + فضای هایبرنیت + ...

حالا متوجه شدید چرا با گرفتن Properties فضای کمتری رو اشغال شده می بینید!

اگر می خواهید اکثر فایلها رو مشاهده کنید باید در تنظیماتی مثل Folder Option گزینه Show مربوط به Hidden رو بزنید و گزینه Don't Show مریوط به سیستمیهارو بردارید!

Hadi King
27-05-2007, 04:05
كامپيوتر من هم اينجوري شد ولي رفتم تو قسمتC:windows\temp هر چي فايل توش بود پاك كردم همچي درست شد...

fazilat1385
27-05-2007, 11:19
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mseddighi
29-05-2007, 08:52
اگه با روشهاي بالا کارت راه نيوفتاد برو و system restore رو غير فعال کن .
فکر ميکنم حجم بالايي از درايوت آزاد بشه.