PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازيافت فايلهاي RAR

zx7
06-08-2005, 10:04
برنامه اي براي ترميم فايلهاي با فرمت rar ميخوام ضمنا winrar و advanced rar recovery را تست کردم هیچ کدوم قادر به ریکاوری نبودن. :cry:

tohave
06-08-2005, 10:18
سلام

ميتونين توضيح بيشتري بدين
شما فايل رار RAR رو پاك كردين كه ميخواين بازيابي كنين يا يه فايل ناقص دارين كه ميخواين ازش استفاده كنين ؟

براي پيدا كردن فايلهاي پاك شده ميتونين از سيستم مكانيك پروفشنال System Mechanic Professional استفاده كنيد. البته برنامه هاي ديگه اي هم تو انجمن معرفي شدن

براي بازيابي فايل ناقص فكر نميكنم راهي وجود داشته باشه الا داونلود دوباره فايل كامل

zx7
06-08-2005, 11:24
بعد از اسكن ديسك يك سري فايلهاي من توسط اسكن ديسك ويندوز به طور اتوماتيك پاك شد.
با نرم افزار O&O recovery مقداري از فايلهاي پاك شده را بازيافت كردم اما بعضي از فايلهاي rar بازيافت شده باز نميشن!
در ظاهر حجم اصلي فايل تغييري نكرده و مطابق با قبل است اما نميتونم به محتويات فايل rar دسترسي داشته باشم.

tohave
06-08-2005, 12:08
سلام

احتمالات زيادي هست در اينمورد ولي ضريب بيشتر با اينه كه متاسفانه به نظر من نميتوني اونها رو بازيابي كني
وقتي يه فايلي بنا به دلايلي مخدوش ميشه ٫ ديگه نميتوني او رو تعميرش بكني. بعضي وقتها ميتوني اطلاعات رو هر چند بصورت ناقص ازشون بيرون بكشي ولي عمدتا كار نشدني هست