PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرار دادن عکس و فایل صوتی در Access

LOVEMT
19-05-2007, 07:51
دوستان کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سورس تو قسمت مسائل جالب فورم هست که تو یه رکور از جدول یه فایل عکس میزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا میخاستم بدونم میشه تو یه رکور از جدول فایل صوتی گذشت و به وسیله کنترل مدیا
پلایر اجرا کرد منتظر میمونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_H2_
19-05-2007, 16:09
سلام
میتونید در فیلد مورد نظر به طریقه همان سورس هر فایلی قرار دهید، ولی در مورد VB6 مجبورید قبل از استفاده آن را خارج (Extract) کنید به یک محل در هارد (مثلاً پوشه temp) و از آن استفاده کنید.

LOVEMT
21-05-2007, 02:08
میتونید در فیلد مورد نظر به طریقه همان سورس هر فایلی قرار دهید، ولی در مورد VB6 مجبورید قبل از استفاده آن را خارج (Extract) کنید به یک محل در هارد (مثلاً پوشه temp) و از آن استفاده کنید

نه ! به شیوه اون سورسه نشد

کسی نمیتونه کمک کنه و یا یه نمونه ( سورس ) بزاره ممنون میشم

_H2_
21-05-2007, 10:58
سلام
چرا نشد؟
با extract فایل به خارج مشکل دارید یا با استفاد ه از فایل موجود در هارد در برنامه ؟؟؟؟؟؟؟؟

LOVEMT
22-05-2007, 09:23
چرا نشد؟
با extract فایل به خارج مشکل دارید یا با استفاد ه از فایل موجود در هارد در برنامه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدون چرا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه یه نمونه سورس بزارین ! ممنون میشم

_H2_
23-05-2007, 13:23
سلام
من یک شانصد سالی میشود که با VB6 کار نکرده ام و VB8 هم در موردها کمی راحت تر است، بهرحال به کد زیر دقت کنید، کد زیر یک آیتم را از منبع داخل PE خارج کرده و آن را در هارد میریزد.
مقدار id و type در داخل Resource فایل برای ایتم مورد نظر مشخص میشود و مشکل کد شناسایی مورد مورد نظر از بین موارد موجود در Resource است.

بعد از ذخیره هم کافیست از مسیر ان که الان وجود دارد در جای مورد نظر استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3 خرداد 1386
پست فوق ایراد دارد!!! بحث Resource ها ربطی به مشکل جاری ندارد. با ارز پوزش از حضار !

shamim64
24-05-2007, 08:14
من هر چي گشتم نتونستم اون سورس رو پيدا كنم مي شه براي من لينكشو بذاريد من خيلي بهش احتياج دارم

_H2_
24-05-2007, 09:56
سلام مجدد!!!!!!
آقا شرمنده، انگار یک سوء تفاهم پیش اومده!!! اینجا جملات را مختصر مینویسیم و گاهاً منظورم همدیگر را درست متوجه نمیشویم! من هم کلی نگاه کردم تا فهمیدم منظورم شما کدام سورس است ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
در پست اولم منظورم سورس خودتان بوده با آن دارید کار میکنید!!!!! :11:
منظورم آن بود که همانطور که یک Integer یا یک String را در فیلدی در بانک قرار میدهید، میتوانید یک آرایه بایتی را هم در بانک قرار دهید.

و ضمناً باز ببخشید! :11: من در پست قبلی ام تاپیک شما را با یک تاپیک از سایت دیگری اشتباه گرفتم! :11: و کدی که نوشتم برای ارتباط با Resource ها بود و اصلاً ربطی به Access نداشت!!!! :11: :11: :11: ولی قسمت سه خط آخر مربوط به ذخیره آرایهع بایتی در فایل خارجی صحیح است و در مورد مشکل شما هم کاربرد دارد.

خواندن کل فایل و ریختن در یک آرایه بایتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حال کافیست مثل بقیه متغییرها که مقدارشان را در جدولی قرار میدهید، مقدار buffer را نیز در فیلد مورد نظر قرار دهید.
مثلاً میتوانید یک Command برای INSERT بسازید و از مقدارگیری پارامتری استفاده کنید و مقدار buffer را به فیلد مورد نظر اختصاص دهید.

تاکید میکنم که گذاشتن سورس VB6 برایم مشکل است و دسترسی آسانی به VB6 ندارم.
اما اگر VB8 بود میتوانستم کد بیشتری برایتان بگذارم.

بحرذحال اگر با کار با Command ها در حالت پارامتری مشکل دارید، خاکی بر سرم میریزم و کدش چند خطی اش را مینویسم.