PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد اشتراک اینترنت (خیلی ضروری)

MMD12
18-05-2007, 15:41
با سلام خدمت استادان محترم سایت من چند تا سوال داشتم امیدوارم منو راهنمایی کنید
قبل از همه چیز بگم که من از طریق یه خط دقیقا مثل مال دانشگاه که به صورت مجانی هستش وصل میشم
و اونا توی مشخصاتی که به من دادن یه سری آی پی و پورت هست که گفتن باید وارد کنید ولی من وارد نمیکنم مشکلی هم پیش نمیاد
میخاستم بدونم آیا ممکنه که اونا بفهمن من تو چه سایتهایی میرم و اگه اینجوریه چطور میتونم کاری کنم که نفهمن
و کلا میخواستم یه توضیح در مورد چگونگی کار اینجور اشتراکهای اینترنت بدین
با تشکر

majids1
19-05-2007, 07:40
با سلام خدمت استادان محترم سایت من چند تا سوال داشتم امیدوارم منو راهنمایی کنید
قبل از همه چیز بگم که من از طریق یه خط دقیقا مثل مال دانشگاه که به صورت مجانی هستش وصل میشم
و اونا توی مشخصاتی که به من دادن یه سری آی پی و پورت هست که گفتن باید وارد کنید ولی من وارد نمیکنم مشکلی هم پیش نمیاد
میخاستم بدونم آیا ممکنه که اونا بفهمن من تو چه سایتهایی میرم و اگه اینجوریه چطور میتونم کاری کنم که نفهمن
و کلا میخواستم یه توضیح در مورد چگونگی کار اینجور اشتراکهای اینترنت بدین
با تشکر

دوست من اگر اينها رو در Internet Explorer وارد ميكنيد در واقع داريد از يك Web Proxy عبور مي كنيد و ديدن فعاليت شما به راحتي هر چه تمام تر امكان پذير مي باشد و اگر هم از ------ استفاده نمي كنيد باز مانيتور كردن فعاليت هر كامپيوتري كار مشكلي نيست و مي توانند به راحتي اين كار رو انجام دهند ولي آيا تو دانشگاه شما كساني بيكار نشسته اند و مي خواهند ببينند شما چه كار مي كنيد و چه سايت هايي رو مي بينيد چندان منطقي نيست !!!

shasha_ara2001
20-05-2007, 02:35
میتونید وارد نکنید اما اونها هم میتونند بفهمند شما از کجاها بازدید کردید . حتی میتونند همزمان ببینند که دارید چیکار میکنید.
تو شبکه های دولتی بهتره محتاط تر عمل کنید. چون امکان هر کنترلی هست.

MMD12
20-05-2007, 13:29
دوست من اگر اينها رو در Internet Explorer وارد ميكنيد در واقع داريد از يك Web Proxy عبور مي كنيد و ديدن فعاليت شما به راحتي هر چه تمام تر امكان پذير مي باشد و اگر هم از ------ استفاده نمي كنيد باز مانيتور كردن فعاليت هر كامپيوتري كار مشكلي نيست و مي توانند به راحتي اين كار رو انجام دهند ولي آيا تو دانشگاه شما كساني بيكار نشسته اند و مي خواهند ببينند شما چه كار مي كنيد و چه سايت هايي رو مي بينيد چندان منطقي نيست !!!

اشتراک من مال دانشگاه نیست

pedram_ashena
20-05-2007, 14:01
هر زماني كه بخواهند ميتوانند چك كنند.بايد ببينيد آيا نفعي برايشان دارد.آيا شما برايشان مهم هستيد؟
اكانت متعلق به اداره پدرتان كه نيست؟