PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي بدست اوردن شماره تلفن طرف هنگام چت كردن

bakhtiar
06-08-2005, 01:22
نرم افزاري براي بدست اوردن شماره تلفن طرف هنگام چت كردن

Snip3r
06-08-2005, 01:27
يه زماني mOdem Spy این کار رو میکرد الان نمیدونم.

Ali_bigham2005
15-08-2005, 01:00
با سلام ممکنه ادرس این برنامه رو بزاری با تشکر اگر بتونی راهنمای اون یا توضیح کم ممنون میشم عزیز :wink: :P :)

Ali_k
15-08-2005, 04:47
با سلام ممکنه ادرس این برنامه رو بزاری با تشکر اگر بتونی راهنمای اون یا توضیح کم ممنون میشم عزیز :wink: :P :)
دوست عزیز یه سر به اینجا بزن (جزو آرشیو سایته )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

j0ck3r
15-08-2005, 16:02
مودم اسپاي همچين قابليتي نداره وقتي بلد نيستين الكي تجويز نكنين لطفا
در ضمن شما تو چت نمي توني شماره طرف رو پيدا كني

Mehdi_Best
15-08-2005, 17:11
سلام
اگه من بگم وقتتون رو براي پيدا كردن چنين برنامه اي هدر ندهيد ممكنه ناراحت بشويد. اما باور كنيد كه چنين برنامه اي وجود نداره. اگه اينطور بود كه ديگه هيچ كس جرات نمي كرد وارد اينترنت شده يا چت كنه.

محمد حسن بیگی
15-08-2005, 21:36
سلام
اگه من بگم وقتتون رو براي پيدا كردن چنين برنامه اي هدر ندهيد ممكنه ناراحت بشويد. اما باور كنيد كه چنين برنامه اي وجود نداره. اگه اينطور بود كه ديگه هيچ كس جرات نمي كرد وارد اينترنت شده يا چت كنه.
واقعا راست ميگه
الكي وقتتون رو تلف نكنين
درسته درخواسته ولي درخواست واقع بينانه بدين
با وزش از شما
.:: خدانگهدار ::. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Erfaan
15-08-2005, 21:52
من با دوستان موافقم علكي وقتتو هدر نده چون نرم افزاري به درد بخور در اين ضمينه نيست شايد سايتهايي براي اينكار باشند ولي كمتر توشون يه عملي پيدا ميشه.

Ali_k
16-08-2005, 05:03
مودم اسپاي همچين قابليتي نداره وقتي بلد نيستين الكي تجويز نكنين لطفا
در ضمن شما تو چت نمي توني شماره طرف رو پيدا كني
دوست عزیز من چیزی به ایشون تجویز نکردم :) من چون دیدم بیشتریا میگن این برنامه این کارو انجام میده (که همچین کاری انجام نمیده) گفتم حداقل اسم این برنامه که بعضیا میگن این کارو انجام میده بدونند.

shahab630
20-08-2005, 02:19
براي اين كار بايد حتما فابلي براي طرف فرستاده بشه عزيز با اين وجود بايد دنبال برنامه هايي بگردي كه براي هك كردن اكانت اينترنت طرفه كه بهت شماره هاي تماس اونم ميده در ضمن پيشنهاد مي كنم اين سايت و جايي براي تبادل نظر در مورد برنامه هاي اين جوري نكنيد يا لااقل جاي مشخصي بهش اختصاص بديد
مرسي از دوستان

Alireza_Shafaei_PCworld
20-08-2005, 04:02
روش عملکرد اینطوریه
1- گرفتن IP طرف مذاکرات از طریق اینترنت
2- ,وارد شدن به ISP با تبدیل شماره ی آخر به 1
3- گرفتن شماره تلفن تماس گیرنده فعالی که از فلان IP استفاده میکنه از طریق سیستم Caller Identificate و نمایش اون
اگر برنامه ای چنین کاری بکنه اون وقت به درد میخوره
خوشبختانه این کار به صورت دستی هم امکان پذیر نیست چون
اگر زنگ بزنی ISP و بعد یوزر و اکانت خودت را بدهی و بعد بگویی چه شماره تلفنهایی از این اکانت استفاده کرده اند هم به تو میگویند موضوع محرمانه است و نمیشود فاش کرد! :mrgreen:

komeyl
20-08-2005, 05:45
روش عملکرد اینطوریه
1- گرفتن IP طرف مذاکرات از طریق اینترنت
2- ,وارد شدن به ISP با تبدیل شماره ی آخر به 1
3- گرفتن شماره تلفن تماس گیرنده فعالی که از فلان IP استفاده میکنه از طریق سیستم Caller Identificate و نمایش اون
اگر برنامه ای چنین کاری بکنه اون وقت به درد میخوره
خوشبختانه این کار به صورت دستی هم امکان پذیر نیست چون
اگر زنگ بزنی ISP و بعد یوزر و اکانت خودت را بدهی و بعد بگویی چه شماره تلفنهایی از این اکانت استفاده کرده اند هم به تو میگویند موضوع محرمانه است و نمیشود فاش کرد! :mrgreen:یه برنامه میخوام که بتونه تاریخ هجری رو به میلادی و بر عکس تبدیل کنه :?: :idea:

Mehdi_Best
20-08-2005, 08:44
كميل جان سلام
اين درخواست شما به اين تاپيك مربوط نمي شه.
لطف كنيد ابتدا جستجو كرده و در صورتي كه درخواست شما تكراري نبود در يك تاپيك جديد مطرح كنيد.

Alireza_Shafaei_PCworld
20-08-2005, 13:32
کمیل جان چه ربطی داشت؟ :?: