PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار پاور دي وي دي

arsniyas
17-05-2007, 16:17
سلام من نرم افزار پاور دي وي دي 7 دارم cyberlink power dvd 7 صدا ندارد وقتي فيلم پخش مي كند صدا ندارد قبلا داشت اما چند وقته ندارد . چه كنم . چه نرم افزار ديگر خوبي براي پخش دي وي دي است .

nw_nk
17-05-2007, 20:06
سلام من نرم افزار پاور دي وي دي 7 دارم cyberlink power dvd 7 صدا ندارد وقتي فيلم پخش مي كند صدا ندارد قبلا داشت اما چند وقته ندارد . چه كنم . چه نرم افزار ديگر خوبي براي پخش دي وي دي است .

شاید احمقانه به نظر بیاد ولی مطمئنی خودت تو تنظیمات PowerDVD صدا رو قطع نکردی؟

احیانا تازه گی ها کدک مجزایی نصب نکردی؟

هیچ فایلی صدا نداره؟

نرمافزارهای دیگه ای هم هستن مثل WinDVD ولی همین Cyberlink خیلی خوبه!

Jalal
17-05-2007, 20:19
برنامه هاي مولتي مديا براي تماشاي فيلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arsniyas
18-05-2007, 09:24
شاید احمقانه به نظر بیاد ولی مطمئنی خودت تو تنظیمات PowerDVD صدا رو قطع نکردی؟

احیانا تازه گی ها کدک مجزایی نصب نکردی؟

هیچ فایلی صدا نداره؟

نرمافزارهای دیگه ای هم هستن مثل WinDVD ولی همین Cyberlink خیلی خوبه!

ممنون ار جوابتون اما فكر نمي كنم دست زده باشم اما مي گوييد تنظيمات صداش كجاست يه نگاه بكنم . كدك مجزايي همون درايو مجازي است ؟ مثلا سي دي رام ؟ فقط اين اين جوري است همه فيلم ها را صامت پخش مي كنه . ولسي بقيه برنامه ها صدا داره مثلا پليير يا جت اديو راستي من برنامه نرو 7 داره اون هم فيلم را پخش مي كنه ميشه از آن باشه ؟

nw_nk
18-05-2007, 09:29
ممنون ار جوابتون اما فكر نمي كنم دست زده باشم اما مي گوييد تنظيمات صداش كجاست يه نگاه بكنم . كدك مجزايي همون درايو مجازي است ؟ مثلا سي دي رام ؟ فقط اين اين جوري است همه فيلم ها را صامت پخش مي كنه . ولسي بقيه برنامه ها صدا داره مثلا پليير يا جت اديو راستي من برنامه نرو 7 داره اون هم فيلم را پخش مي كنه ميشه از آن باشه ؟

نه! منظورم از کدک درایو مجازی نیست!

بزار ساده تر بگم! تازه گی ها نرم افزاری مثل k-Lite یا دیگر نرمافزارهای مشابه یا تبدیل فیلم نصب نکردی؟

دارم میرم دانشگاه! 3 ساعت دیگه برمیگردم! فعلا!

shahram soleimani
18-05-2007, 11:57
شما احتمالا این برنامه رو کرک نکردی ؟ ! چون بعضی کرکها بزای این نرم افزار ایجاد مشکل میکنه

nw_nk
18-05-2007, 14:23
شما احتمالا این برنامه رو کرک نکردی ؟ ! چون بعضی کرکها بزای این نرم افزار ایجاد مشکل میکنه

فکر نکنم مشکل دوستمون از کرک باشه! آخه گفتن قبلا با همین نرم افزارشون صدا رو داشتن!

arsniyas
18-05-2007, 19:16
فکر نکنم مشکل دوستمون از کرک باشه! آخه گفتن قبلا با همین نرم افزارشون صدا رو داشتن!

من برنامه k-lite كه گفتين را داشتم پاك كردم اما باز هم صدا نداشت من برنامه windvd7 را ريختم كار مي كرد صدا هم داشت . يعني مشكل اين پاور چيه ؟ راستي منلايسن كود اكتيو windvd7 شما داريد ؟

arsniyas
18-05-2007, 19:18
راستي اسم اين نرم افزارهاي ديگر كه مي گوييد را مي گييد شايد رو كامپيوترم باشد . چون من كه فقط رو كامپيوترم برنامه نصب نمي كنم .

arsniyas
18-05-2007, 19:20
راستي اسم اين نرم افزارهاي ديگر كه مي گوييد را مي گييد شايد رو كامپيوترم باشد . چون من كه فقط رو كامپيوترم برنامه نصب نمي كنم .

nw_nk
19-05-2007, 08:39

گفتم شاید برنامه ای نصب کردی که باعث شده کدک صدای Cyberlink جایگزین شده باشه! و به این دلیل PowerDVD صدا نداره!

با Uninstall و نصب دوباره PowerDVD هم صدا درست نمیشه؟