PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کيجن:FreeHand 11.01 و Shetab SoftLock 2.1.1.30

Armageddon
05-08-2005, 23:34
سلام به دوستان خوب خودم. :P
سه تا درخواست دارم:
Proactive System Password Recovery ورژن 4 يا 4.1
FreeHand 11.01
Shetab SoftLock 2.1.1.30
اخري سريال و کرک نداره.با يه فايل بايد رجيسترش کررد.لطفا به فروم ارجاع ندين.گشتم و پيدا نکردم.مجبور شدم تاپيک بزنم.....
ممنون :D :D :D :D :D

درخواست کيجن:FreeHand 11.01 و Shetab SoftLock 2.1.1.30

IVAN
06-08-2005, 01:21
من تونستم كرك FREEHANDرو برات پيدا كنم .دوتا ست هر دوتا رو امتحان كن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسوورد براي باز كردن فايل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nardin
06-08-2005, 02:50
براي Proactive System Password Recovery مراجعه شود به آدرس زير:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ssword+recovery

اينم ( Shetab SoftLock 2.1.1.30 ) نيست يه جاش اين مياد : SHETAB FARSI NEGAR v3.2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وبراي FreeHand 11.01 آقا هادي در پست بالايي نوشتن ؛ ممنون هادي همشهري عزيز .

Armageddon
06-08-2005, 12:47
سلام.لينک فري هند خرابه.
پسورد ريکاوري که من خواستم تو اون ادرس نبود.
برنامه شتاب هم کرک نشد.
ولي بازم ممنون.اگه چيزي پيدا کردين بگين..... :D :D :D

IVAN
06-08-2005, 15:21
دوست عزيز مثل اينكه تا حالا از Persiangig چيزي دانلود نكردي اين لينك مستقيم هست وبا يد اين آدرس رو تو دانلود منيجرت كپي كني

دليل اينكه من اينها رو آپلود كردم هم اين بود كه اين دو كرك تو سايت هاي فيلترشده بودن ومن هم به هزار زحمت اونها رو گرفتم . :roll:
همين طور از ناردين عزيز هم تشكر ميكنم ( پس چرا همون اول نگفتي همشهري جون) :wink: :wink: :wink:

IVAN
07-08-2005, 10:09
دوست عزيز الان Persiangig درست شده اگه بخواي زود دانلود كن چون من روز سه شنبه اين فايل رو پاك خواهم كرد :mrgreen: :mrgreen: