PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسب در آمد از طريق سايت Google حتماً ببینید

rasool_bbc
05-08-2005, 22:21
فکر باز = آینده روشن

این سایت رو هم معرفی می کنم (با اینکه مدیران فرت و فرت این تاپیک ها رو می بندند) ولی به عضویتش می ارزه چون به ازای هر ایمیلی 15 دلار میده ضمناً اگه کسی اینوایت ایگولد خواست بگه براش بزارم

توی زندگی به انسانها پیشنهاد های زیادی میشه که ممکنه انسان از کنار خیلی هاش راحت بگذره حالا ممکنه این پیشنهادی که می خوام بهتون کنم پیشنهادی باشه که می تونه مسیر زندگیتون رو عوض کنه پس لطفاً برای چند دقیقهآموزش های این تاپیک رو به دقت بخون!

سایت گوگل میل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایتی بزرگ در زمینه تبلیغات هست که تبلیغات رو از شرکت های بزرگ در سر تاسر دنیا میگیره و به کاربرانش معرفی می کنه . و به ازای تبلیغاتی که میکنه 1500 سنت معادل 15 دلار به حساب ارزیe-gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما واریز می کنه شما به راحتي ميتوانيد مقدار دلاري را كه در حساب ايگولد خود داريد را نقد کنيد و در حساب بانكي خود در ايران تحويل بگيريد

براي اينكار كافيست به سايتهاي مطمئنی كه خريد و فروش دلار ايگولد را انجام ميدهند رفته و درخواست خريد يا فروش دلار ايگولدتان را بدهيد

در اينجا چند سايت خريد و فروش دلار ايگولد را كه ايراني هستند به شما معرفي ميكنيم

شما در اين سايتها ميتوانيد دلار خود را بفروشيد و يا دلار خريداري كنيد
چند تا از سایتهای خرید و فروش e-gold:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای عضویت در سایت اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای در خواست حساب ایگولد یا سوال در مورد سایت برای من ایمیل بزنید:
mailto:rasoolbiz@yahoo.com

ضمناً من تا حالا حدود 495 $ از این سایت دریافت کردم و خیلی هم راضیم

قربان شما رسول