PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیم کارت 64 کیلوبایتی یعنی چی؟؟

Null
16-05-2007, 23:18
سلام
فکر کنم سوال واضح باشه
ایکه گفتم یعنی چه؟؟؟؟
فقط ایرانسل 64 است؟؟
سیم کارت دولتی چند کیلویی؟؟؟

Null
17-05-2007, 10:50
یعنی سوال سختیه؟؟؟؟؟؟
هیچکس نظری نداره؟؟
یعنی مثلا 64 کیلوبایت sms میشه تو سیم کارت ذخیره کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pedram_behrang
17-05-2007, 13:03
دوست عزيز، فرصت بده ملت پستت رو بخونن. چقدر عجله داري!

تا اونجايي كه من مي‌دونم،در اين سيم‌كارت‌ها شما كلاً 64 كيلوبايت ظرفيت دارين. اين ظرفيت مي‌تونه، دربردارنده تعداد اس‌ام‌اس، تعداد شماره تلفن و ساير اطلاعاتي باشه كه روي سيم‌كارت ذخيره مي‌شه.

اعلام ظرفيت اين سيم‌كارت بيشتر يه حربه تبليغاتيه، چون اينقدر گوشي‌ها ظرفيت دارند اين روزها كه شما محتاج به ظرفيت سيم‌كارت نباشين.

اگه كسي اطلاعات تكميل‌كننده‌اي داره از ديدنش خوشحال مي‌شم.

TheMohammad
17-05-2007, 14:52
این هم از من :

نوعی ارزان قیمت سیم کارت (فقط GSM 11.11) حافظه کمی دارد، چیزی در حدود 2-3 کیلوبایت که در GSM 11.11 تعریف شده است (برای دفترچه تلفن و شبیه آن). همان نوع حافظه داده مستقیما توسط گوشی مهیا میشود. بخش بازاری سیم کارت های ارزان قیمت، پایداری آن ها است.
سیم کارتهایی با کاربردهای اضافی (GSM 11.14) در اندازه‌ی حافظه های زیادی موجود است، بیشترین آن های یک گیگابایت است. کوچکترین آن ها از همان نوع 32 کیلوبایت و 16 کیلوبایت است که در جاهایی که شبکه های GSM کمتر گسترش یافته استفاده می شوند. اندازه های بزرگتری برای حافظه سیم کارت هم وجود دارد که بین 128 تا 1024 مگابایت است.
حافظه سیم کارت بیشتر به ارائه دهنده خدمات مربوط می شود.
در پایان 2006 بیشترین نوع سیم کارت GSM ای که در آمریکا مورد استفاده قرار گرفت از نوع 64 کیلوبایتی بود.
اطلاعات بیشتر و کاملتر در مورد سیم کارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سیمکارت)

kiarash3500
17-05-2007, 23:21
سلام
اطلاعات جالبی بود اما خوب فرض کنیم مثلا یک گیگ حافظه سیم کارت باشه
با کدام گوشی میشه از این حافظه استفاده کرد مثلا برای ضبط فیلم؟
ممنون

TheMohammad
17-05-2007, 23:32
سلام
اطلاعات جالبی بود اما خوب فرض کنیم مثلا یک گیگ حافظه سیم کارت باشه
با کدام گوشی میشه از این حافظه استفاده کرد مثلا برای ضبط فیلم؟
ممنون
فکر کنم یه ترفند تبلیغاتی باشه !!!!
این 64 کیلوبایتی مثل یه استاندارد در اومده که توی ایران، ایرانسل ازون استفاده میکنه، اون یکی اپراتورها رو نمیدونم