PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در اجرای Premiere Pro

Lover_Football
16-05-2007, 21:20
سلام...
من برنامه پريمير رو نصب كردم ولي وقتي ميخوام اجراش كنم ارور زير رو ميده و باز نميشه

This Version Of Adobe Premiere Pro Has Expired

animeditor
17-05-2007, 00:16
سلام جمیعاً

ویندوزت چیه؟ یعنی چه نسخه ای از Xp نصب کردی؟
قبلاً هم پریمیر کار می کرد یا جدیداً خراب شده؟
ویندوزت رو تازه عوض کردی یا قدیمیه؟
ویندوز رو عوض کردی که ببینی باز هم این پیغام میاد یا نه؟

(همش شد سوال!!!)

اگه کامل توضیح بدی، زودتر به جواب می رسی.

التماس دعا
یا علی

mixer.pro.j
17-05-2007, 00:18
سلام...
من برنامه پريمير رو نصب كردم ولي وقتي ميخوام اجراش كنم ارور زير رو ميده و باز نميشه

نسخه ی پریمیر شما آزمایشی آلفا یا بتا بوده که مهلت استفاده از اون به اتمام رسیده , زحمت بکشید نشخه جدید رو تهیه بفرمایید

rezam2005r
17-05-2007, 06:27
سلام...

ویندوزت چیه؟ یعنی چه نسخه ای از Xp نصب کردی؟
قبلاً هم پریمیر کار می کرد یا جدیداً خراب شده؟
ویندوزت رو تازه عوض کردی یا قدیمیه؟
ویندوز رو عوض کردی که ببینی باز هم این پیغام میاد یا نه؟

نسخه ی پریمیر شما آزمایشی آلفا یا بتا بوده که مهلت استفاده از اون به اتمام رسیده , زحمت بکشید نشخه جدید رو تهیه بفرمایید

با تشکر از آقا جواد ومهدی عزیز واجازه استادین

میتونی سال ویندوز خودت را برگردونی به عقب .. تا پریمیر بالا بیاد
من خودم همین کارو میکنم..

Lover_Football
17-05-2007, 21:42
سلام مجدد
Windows : Service Pack
oftware Premiere Pro Version 7.0
ويندوز رو 3 روز پيش عوض كردم
برنامه رو هم تازه گرفتم
داخل سي دي هم كرك بود ولي فقط توش فايل Readme وجود داشت كه توش سريال رو نوشته بود(سريال روى پك سي دى بود)

far_marjan
22-05-2007, 14:39
سلام دوستان :
من یه سوال دارم که می خوام اگه ممکنه خیلی فوری جوابمو بدین . من با پریمیر 06 یک فیلم عروسی میکس کردم . ولی وقتی میخوام مووی بگیرم بعد از 5 دقیقه ، در همون حالت مووی گرفتن پریمیرسریع بسته میشه !
من فکر میکنم به علت مشخصاتی هست که سیستمم داره ( رم 256 ) . در حال حاضر از شما دوستان راهنمایی میخوام ! فقط خیلی گیر کردم اگه جوابمو زود بدین ممنون میشم ! :20:

باتشکر
مرجان

far_marjan
22-05-2007, 14:43
سلام دوستان :
من یه سوال دارم که می خوام اگه ممکنه خیلی فوری جوابمو بدین . من با پریمیر 06 یک فیلم عروسی میکس کردم . ولی وقتی میخوام مووی بگیرم بعد از 5 دقیقه ، در همون حالت مووی گرفتن پریمیرسریع بسته میشه !
من فکر میکنم به علت مشخصاتی هست که سیستمم داره ( رم 256 ) . در حال حاضر از شما دوستان راهنمایی میخوام ! فقط خیلی گیر کردم اگه جوابمو زود بدین ممنون میشم !

باتشکر
مرجان

animeditor
22-05-2007, 16:46
سلام جمیعاً

عرض خیر مقدم به مرجان خانوم، عضو جدید.
(البته شما خیلی وقته که عضو شدی؛ ولی خب تازه به انجمن مونتاژ اومدید)

با چه فرمتی خروجی می گیری؟

وقتی میخوام مووی بگیرم
یعنی Avi؟

از طرفی،
این مشکل واسه کمبود قدرت سیستم نیست؛ بلکه یه اشکال نرم افزاریه.
یا ویندوز و یا پریمیر و یا چیز دیگه.

التماس دعا
یا علی

far_marjan
26-05-2007, 15:32
سلام جمیعاً

عرض خیر مقدم به مرجان خانوم، عضو جدید.
(البته شما خیلی وقته که عضو شدی؛ ولی خب تازه به انجمن مونتاژ اومدید)

با چه فرمتی خروجی می گیری؟

یعنی Avi؟

از طرفی،
این مشکل واسه کمبود قدرت سیستم نیست؛ بلکه یه اشکال نرم افزاریه.
یا ویندوز و یا پریمیر و یا چیز دیگه.

التماس دعا
یا علی

-----------------------------------------------------------------
سلام
ممنون از اینکه جواب سوالمو دادید .
من با فرمت vcd و svcd خروجی میگیرم (Export -----> adob mpeg encoder -----> vcd ). نمیدونم چه مشکلی داره که این اتفاق میفته . در ضمن بعد گرفتن خروجی کیفیت تصویر فوق العاده افت میکنه .
فکر نمی کنم ویندوز باشه ، چون دقیقا قبل از اینکه شروع به میکس بکنم ویندوزم رو عوض کردم ، نرم افزار هایی هم که در حال حاضر روی سیستمم نصبه ، پریمیر و هالیوود و ادوریج و پلاگین های مربوط به پریمیر هستش !

با تشکر
مرجان :20:

animeditor
27-05-2007, 00:12
سلام جمیعاً

خب از این جور مشکل ها زیاد پیش میاد.
ما خودمون موقع کار کردن روی یه پروژه، شاید سه چهار بار پریمیر رو پاک کنیم و دوباره نصب کنیم و یا حتی بریم سراغ تعویض ویندوز.

البته به کامل یا ناقص بودن نسخه ای که استفاده می کنی هم مربوطه.
درسته که برنامه رو کامل نصب می کنی و می تونی باهاش کار هم انجام بدی؛ ولی اشکالاتش این جور مواقعه که مشخص می شه.
اگه از همون اولی که با این پریمیر کار کردی این جوری بوده، پریمیرت رو از روی یه CD دیگه نصب کن. اگر نه، نسخهء ویندوزت رو تغییر بده.

یه مسئلهء دیگه هم هست اینه که،
برنامه های جانبی و پلاگین ها می تونن روی برنامهء اصلی تاثیر بذارن. یعنی ممکنه که اشکال از اونا باشه.
پس این کار رو انجام بده که مطمئن بشی.

1- ویندوز رو تازه نصب کن.
2- پریمیر رو نصب کن.
3- یه خروجی VCD بگیر و ببین باز هم این جوری می شه یا نه.
4- اگه مشکلی نبود، یکی یکی برنامه های جانبی و پلاگین ها رو نصب کن و امتحان کن ببین مشکل از کدومشه.

راستش از این جا، بیشتر از این چیزی نمی تونم بگم.
اگه باز هم مشکلی بود یه تاپیک جدید بزن و اون جا ادامه بده.

ای بابا!
پست این دوستمون رو فراموش کردم... شرمنده ...

سلام مجدد
Windows : Service Pack
oftware Premiere Pro Version 7.0
ويندوز رو 3 روز پيش عوض كردم
برنامه رو هم تازه گرفتم
داخل سي دي هم كرك بود ولي فقط توش فايل Readme وجود داشت كه توش سريال رو نوشته بود(سريال روى پك سي دى بود)
توی همین پست به جوابتون می رسید.

التماس دعا
یا علی

far_marjan
27-05-2007, 15:30
سلام جمیعاً

خب از این جور مشکل ها زیاد پیش میاد.
ما خودمون موقع کار کردن روی یه پروژه، شاید سه چهار بار پریمیر رو پاک کنیم و دوباره نصب کنیم و یا حتی بریم سراغ تعویض ویندوز.

البته به کامل یا ناقص بودن نسخه ای که استفاده می کنی هم مربوطه.
درسته که برنامه رو کامل نصب می کنی و می تونی باهاش کار هم انجام بدی؛ ولی اشکالاتش این جور مواقعه که مشخص می شه.
اگه از همون اولی که با این پریمیر کار کردی این جوری بوده، پریمیرت رو از روی یه CD دیگه نصب کن. اگر نه، نسخهء ویندوزت رو تغییر بده.

یه مسئلهء دیگه هم هست اینه که،
برنامه های جانبی و پلاگین ها می تونن روی برنامهء اصلی تاثیر بذارن. یعنی ممکنه که اشکال از اونا باشه.
پس این کار رو انجام بده که مطمئن بشی.

1- ویندوز رو تازه نصب کن.
2- پریمیر رو نصب کن.
3- یه خروجی VCD بگیر و ببین باز هم این جوری می شه یا نه.
4- اگه مشکلی نبود، یکی یکی برنامه های جانبی و پلاگین ها رو نصب کن و امتحان کن ببین مشکل از کدومشه.

راستش از این جا، بیشتر از این چیزی نمی تونم بگم.
اگه باز هم مشکلی بود یه تاپیک جدید بزن و اون جا ادامه بده.

التماس دعا
یا علی

سلام

با تشکر از راهنمائیتون .
حتما کارهایی که گفتید انجام میدم ولی متاسفانه الان نمیتونم. چون تمام تصاویر و کلیپ ها رو از روی دروایو های هارد براداشتم و همونطور که خودتون می دونید هر فایلی اگه پاک بشه ، پریمیر هنگام باز کردن پروژه آدرسشو میپرسه . بنابراین امکان ریختن ویندوز در حال حاضر وجود نداره . ولی پریمیر رو میتونم پاک کنم و مجددا نصب کنم . اگه باز سوالی داشتم حتما یه تاپیک باز میکنم و دوباره ازتون راهنمایی میخوام .
با تشکر
مرجان :20: