PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Temp 2 .exe

mehdi_ok1
16-05-2007, 20:58
با سلام دوستان این Temp2.exe که وقتی ویندوز بالا میاد چیه ؟

یکی میگفت ویروسه دیدم راست میگه
با جدیدترین مک آفی Clean کردم
حالا هر وقت ویندوز بالا میاد این پیغام ها رو میبینم

1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jalal
16-05-2007, 21:12
فکر کنم این فایل داخل startup ویندوز یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])باشه

golshahi
16-05-2007, 21:14
تصور نمي كنم چاره اي جز تعويض ويندوز داشته باشيد..
معمولا كرم winFile‌ در شرايط بحراني و در صورتي كه سيستم ديگر در آن غرق شده باشد باعث ميشود .اگر دقت كرده باشيد پنجره هاي برنامه هاي در حال اجرا كردن و يا در هنگام نصب كردن از صفحه دسكتاپ شما غيب ميشوند..

mehdi_ok1
16-05-2007, 22:00
فکر کنم این فایل داخل startup ویندوز یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])باشه

نه اینجا فکر نکنم باشه

چون تیک ها رو بردارم یا برندارم فرقی نمیکنه

AK1
18-05-2007, 10:57
با سيف د ويندوزت رو بيار بالا بعد نمايش فايلهاي مخفي و سيستمي رو فعال كن و برو تو تمام درايوهات كليك راست اپين رو بزن سه تا فايل hosy و copy و autorun رو حذف كن درست مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_ok1
18-05-2007, 12:46
این سه تا فایلی که میگی برای فلشم هست که ریختمش روی هارد که اگه احیانا این فایل های فلش خراب شد جای گزینش کنم

این سه تا فایل رو مک آفی ویروس شناخت و از روی فلش پاکشون کرد

حالا راحی نداره که این چند تا فایل رو پاک نکنم ؟

خیلی ممنون

AK1
18-05-2007, 12:52
این سه تا فایلی که میگی برای فلشم هست که ریختمش روی هارد که اگه احیانا این فایل های فلش خراب شد جای گزینش کنم

این سه تا فایل رو مک آفی ویروس شناخت و از روی فلش پاکشون کرد

حالا راحی نداره که این چند تا فایل رو پاک نکنم ؟

خیلی ممنون

جون خودت ريخي
نه عزيز دل اين فايلهاي ويروس هستند ونكته قابل توجه اينكه همه از روي فلش مموري به اين ويروس آلوده مي شن و اين فايلها ويروس هستند

mehdi_ok1
18-05-2007, 12:59
آخه تا فلش رو خریدم
این سه فایل رو ریختم تو هارد

یعنی کمپانی با فلش , ویروس اشانتیون میده !؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!As@d
18-05-2007, 13:41
آخه تا فلش رو خریدم
این سه فایل رو ریختم تو هارد

یعنی کمپانی با فلش , ویروس اشانتیون میده !؟؟

غیر ممکنه!
شاید قبلا از این فلش مموری استفاده شده بود

ParsiX
19-05-2007, 06:16
سلام :10:
با عرض پوزش معرفی میکنم : نوعی ویروس از خانواده 32W ها

مشخصات سیستم بیمار :
1 - روشن شدن هر چند لحظه یک بار چراغ فلاپی
2 - لود شدن فایلی با نام در Temp1.exe حافظه رم
3 - وجود سه فایل مخفی در کلیه درایو ها از جمله درایو فلشها : Autorun.ini , copy.exe , host.exe
4 - و پیغامی در هنگام لود برنامه ها در استات آپ ویندوز مبنی بر اشکال در لود فایل Temp2.exe به حافظه
البته این همان پیغامی است که باعث اجرای 2 می شود .

پاکسازی :

قبل از هر کاری از مسیر Folder Options تبلت View تیک Hide Protected Operating system files را موقتاً بردارید و بعد از انجام کار به حالت اول برگردانید .
ابتدا فایل Temp1.exe را بااستفاده از TaskManager/Process از حافظه و حالت رزیدنت خارج کنید .
دوم با کمک سرچ ویندوز بدنبال فایل های زیر بروید و باخیال راحت همه ی آنها را پاک کنید :
1 - copy.exe
2 - host.exe
3 - Autorun.exe
سه فایل فوق در ابتدای درایوها و مخفی هستند .
4 - Temp1.exe
5 - Temp2.exe
این دو فایل در درایو ویندوز و در دایرکتوری های Windows و Windows\refetch\ هستند.
6 - و هسته مرکزی این ویروس که در درایو ویندوز و پوشه Windows است و با نام svchost.exe و با آیکنی مشابه شماره 1 - host.exe که بصورت مخفی محرمانه ویندوز است .
نکته : قبلاً از رم خارج شود و با احتیاط چون فایلی با همین نام مربوط به ویندوز با مسیری متفاوت و تعداد دفعات بار گذاری متعدد در رم وجود دارد که از فایلهای مهم ویندوز هم هست و اتفاقاً اکثر ویروسها هم به آن حمله می کنند .
مسیر فایل را قبل از خارج کردن از رم کنترل کنید . :5: :8:

موفق باشید

mehdi_ok1
20-05-2007, 10:51
ولی این فایل svchost رو که گفتی جز فایل های سیستمی هست

بعضی مواقع هم بازی در میاره و و کلی ازcpu کار میکشه

برم این 3 فایل رو پاک کنم ببینم درست میشه یا نه

vtn54
20-05-2007, 21:37
این فایل را داونلود و درحالت Safe Mode اجرا کن .البته قبل از ان System Restore ویندوز را غیر فعال کن.

Perlovga Removal Tool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_ok1
20-05-2007, 21:51
ممکنه یه توضیح مختصری در باره این فایل بدی

با تشکر

vtn54
21-05-2007, 00:12
از اسمش مشخصه : یک برنامه برای پاک کردن تمامی آثار ویروس Perlovga ( یعنی همین ویروسی که شما به ان

مبتلا شده ای ).